Baktıkça İçin Isınsın: Ünlü Babaların Çocukları ile Birlikte Instagram'da Yaptıkları Tatlış Paylaşımlar

Bazı fotoğrafların baktıkça içindeki sevgi kelebeklerini harekete geçirme özelliği var. Ünlü babalarımızın çocuklarıyla olan sıcacık bakış ve gülümsemelerle dolu kareleri tam da böyle. Bazı anları dondurabilmek çok kıymetli değil mi?

1. Özgün

2012 yılında evlenen Özgün, 3 yıl sonra dünyalar tatlısı bir bebekle baba oldu ve oğluna Ediz adını verdi. Şu anda 2,5 yaşında olan oğlu down sendromlu olan ünlü şarkıcı, topluma örnek olacak türden harika bir babalık yapıyor. Çocuğuyla paylaştığı sevgi dolu hallerini Instagram hesabında bolca görebilirsin.

Sen de öğren: Tek Eksikleri Fazladan 1 Kromozom: 12 Maddede Down Sendromu

2. Bülent Şakrak

Bülent Şakrak babalık görevini layıkıyla yerine getiren ünlü babalarımızdan. Ceyda Düvenci ile olan evliliğiyle oğlu Okan Ali’yi kucağına alan Şakrak, Ceyda Düvenci'nin ilk evliliğinden olan dünya tatlısı Melisa'ya da harika bir babalık yapıyor. Ünlü oyuncunun iki minnoşla da arası çok iyi.

Yaz bir köşeye: 3 Soruda Çocuğunla Kaliteli Zaman Geçirmek ve Kaliteli Zaman Etkinlikleri!

3. Cem Yılmaz

2012 yılında Ahu Yağtu ile evlenen Cem Yılmaz’ın bu evlilikten Kemal adında bir oğlu var. 5 yaşında olan ufaklığın Cem Yılmaz’ın Instagram hesabında türlü türlü hallerini görebilirsin ve bir dansı var ki… Çok yetenekli.

Kimler var kimler: Olaylar Olaylar: Hamile Kaldıktan Sonra Evlenen 17 Ünlü

4. Berkay Şahin

2016 yılında evlenen Berkay, geçen yıl baba oldu. Kızına Arya ismini veren ünlü şarkıcı, minik prensesin üzerine bir hayli titriyor.

Minik bir katkı: Çocuğunun Hayal Gücünü Geliştirmek İçin Yapabileceğin 27 Şey

5. Emre Altuğ

Emre Altuğ’un 2008 yılında Çağla Şikel ile olan evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu var. 2015 yılında evliliklerini sonlandıran ünlü çift, çocuklarına olan davranışları ve ilgileriyle rol model alınacak cinsten.

Böyle benzerlik olur mu: Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

6. Şahan Gökbakar

Selin Ortaçlı ile 2015’te dünya evine giren Şahan Gökbakar, aynı yıl oğlu Deniz Efe’yi kucağına alarak ünlü babalar kervanına katıldı. Ünlü komedyen geçtiğimiz yıl da kızını kucaklayarak babalığını tazeledi. Çocuklarıyla geçirdiği eğlenceli zamanları sosyal medya hesabından sıklıkla paylaşıyor.

Ah şu yaş mevzuları yok mu: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

7. Ozan Çolakoğlu

Ozan Çolakoğlu ünlü popçu Gülşen ile 2016 yılında evlendi. Bir önceki evliliğinden Kaan adında oğlu olan aranjör, ikinci çocuğunu da geçtiğimiz yıl kucağına aldı. Her iki çocuğuna da çok ilgili olan Ozan Çolakoğlu oldukça iyi bir baba.

Gözümüzün önünden eksik olmayanlar: Hamile Haliyle Ekranlarda Boy ve Karın Göstermekten Çekinmeyen 17 Ünlü

8. Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’nın 4 tane kız çocuğu var. Şeyma Subaşı ile olan son evliliğinden Melisa adında kızı olan ünlü televizyoncu, kızlarıyla sık sık bir araya geliyor.

Sen bir tane isterken: Çifte Mutluluk: Ünlü İsimler Ve İkiz Bebekleri

9. Engin Altan Düzyatan

Neslişah Alkoçlar’la 2014 yılında evlenen Engin Altan Düzyatan, 2016 yılında baba oldu. Emir Aras adında bir oğlu olan ünlü oyuncu, oğluyla sürekli eğlence peşinde. Baksana şu hallerine.

Hoş geldin bebek: Ünlülerin Baby Shower Partileri: Ünlü Anneler Bebeklerinin Gelişini Nasıl Kutladı?

10. Ozan Güven

2005 yılında evlenen Ozan Güven, evliliğini 2010 yılında sonlandırdı. Bu evlilikten Ali Ateş isminde çocuğu olan ünlü oyuncu, 14 yaşındaki oğluyla iki kafadar gibi. Baba ve oğul birlikte sıkça vakit geçiriyorlar.

Hayatın sürprizleri: Dizilerde Oynayan Çocuklar Nasıl Ünlü Oldu?

11. Alp Kırşan

Alp Kırşan 2014 yılında dünya evine girdi ve evliğinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra bebeğini kucağına aldı. Oğluna olan sevgisini her paylaşımında dile getiren ünlü sunucu, onunla geçirdiği sevgi anlarını takipçileriyle de paylaşıyor.

Uzaklarda arama: Armut Dibine Düşer: Ünlü Annelerin Ünlü Çocukları

12. Volkan Demirel

Ünlü kaleci Volkan Demirel, 2010 yılında Zeynep Sever’le evlendi. Çift, geçtiğimiz yıl ikinci çocuklarını kucağına aldı. İki kız çocuk babası olan Volkan Demirel, kızlarına çok düşkün.

Kim, nasıl doğurdu: 17 Ünlü Anne Hangi Doğum Şeklini Tercih Etti?

13. Timur Acar

2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Eda Özarkan’la evlenen Timur Acar, geçtiğimiz yıl baba oldu ve kızlarına Eliz ismini verdiler. Kızıyla fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan oyuncu, pek eğlenceli bir baba.

Yok böyle kutlama: Ünlü Annelerin Çocukları İçin Düzenledikleri Doğum Günü Partileri

14. Sadi Celil Cengiz

Eşiyle 19 yıllık birlikteliği olan Sadi Celil’inki tam bir aşk evliliği. Bu evlilikten iki erkek çocuk sahibi olan ünlü oyuncu, çocuklarıyla sevgi dolu ev hallerini paylaşıyor.

Zaman su gibi: Neydi Ne Oldu: Ünlü Çocukların Büyümüş Halleri

15. Özcan Deniz

Bu yıl evlenen Özcan Deniz, taze babalarımızdan. Minik oğluyla paylaştığı duygusal kareyi de seninle paylaşmadan geçmeyelim istedik.

Çok merak ediliyor: Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler