Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

4 aylık bebek ek gıda

4 aylık bebeğim var ek gıda olarak ne ile başlamalıyım hangi yiyeceği hangi öğünlerde vermeliyim... devamı

Mamaya ihtiyaci olan var mi ?

Elimde 1 adet golden goat 3 adette aptamil conformil 1 numaramama var.Kizim ilk baslarda icerken almistik.Artik sadece anne sutu aliyor.Tarihi gecmeden bi bebisin isine yarasin istiyorum... devamı

Süt anne arıyorum

Merhaba. İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum. 27 günlük bebeğim için süt anne arıyorum. Bebeğim hiç kilo alamıyor ve sürekli ağlıyor. Lütfen bana ulaşın... devamı

Emziren Annelerin En Çok Kullandığı 9 Emzirme Dönemi Ürünü!

Bebeğini emzirdiğin anlar sadece onun için değil, senin için de özel! Bu değerli anları acıdan olabildiğince uzak keyifli bir şekilde geçir diye, karşına çıkabilecek sıkıntıları engelleyebileceğin emzirme ürünleri ve modellerini senin için listeledik. İşte 9 emzirme dönemi ürünü!

Annelerin İşini Kolaylaştıracak 9 Bebek Beslenme Ürünü!

Her anlamda senin bakımına ihtiyacı olan bebeğin için birçok faktörün üzerinde özenle durmalısın. Bu faktörlerin başında bebeğinin hassas sağlığını büyük ölçüde yönlendiren beslenme geliyor. Bebeğin 6 aylık gelişiminin sonrasında, onu farklı yiyecekler ile tanıştırırken, bazı aletler işini kolaylaştıracak ve bebeğinin sağlığını korumana katkı sağlayacaktır. Bu yüzden bebek beslenmesine dair bir araya getirdiğimiz bebek beslenme araç gereçlerine 9 örneği incelemeni tavsiye ederiz.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.