Anneysen İletişim

Reklam ve proje talepleri için;

Reklam, proje ve iş birliği talepleri için hatta sadece tanışmak ve birlikte neler yapabilirizi konuşmak için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Konuk uzman yazar talepleri için;

Anneysen.com'da uzman yazar olarak doğru bilgilerle anneleri buluşturmak ve daha fazla anneye ulaşmak isterseniz [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sevgili anneler için;

Anneysen.com’da görmek, okumak istediğin konuları, üyelik işlemleri ile ilgili yaşadığın sorunları hatta sadece bir derdini paylaşmak için bile bize yazabilirsin.Bunlara da ihtiyacın olabilir:

Anneysen’deki deneyimli annelerin görüşlerinden faydalanmak için Soru – Cevap sayfalarımızı ziyaret edebilirsin.

Çocuk doğum günü mekanları, butik pastacılar, oyun grupları, çocuk atölyeleri ve daha pek çok ihtiyacın için Hizmetler bölümümüzden firmaları inceleyip fiyat bilgisi isteyebilirsin.

Bebeğinin ya da senin kullanmadığın eşyalarını satıp, 2. el ürünler satın almak istersen Anneysen Pazar elinin altında olsun.

“Bu sitenin sosyal medya hesapları yok mu?” dediğini duyar gibiyiz. Elbette var, hem de yüzbinlerce takipçili! Hadi sen de bizi instagramda takip et!Hacımimi Mahallesi, Serdar-ı Ekrem Caddesi No:28, Beyoğlu/İSTANBUL, Posta kodu: 34425