Bebek Hazırlıkları

Bebek Hazırlıkları

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Bebek arabası

Elimde bebek arabası var satmak istiyorum ilgilenenlere... devamı

Yatak ve beşik

Selam sevgili anneler. Araştırmalarıma eağöen karar veremediğim bir konu var. Bebeğime anne yanı ,park yatak, yaada beşik hangisini almalıyım? Demeyiölerinizi benimle paylaşır mısınız😍... devamı

İkiz bebekler

Tek yumurta ikizi hamileliği yaşayan var mı varsa ne gibi şikayetleri problemleri oluyor paylaşabilir mi?... devamı

köy beşiği ve süt sağma makinesi arıyorum

Merhaba sevgili hanımlar ben eski tahtadan olan köy beşiği arıyorum bir de doğum sonrası işe başlayacağım dönem için süt sağma makinesi arıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .şimdiden teşekkü... devamı

Ayşe Tolga Hamilelik ve Bebek Alışverişinde Neler Aldı?

Oyunculuk kariyerine "iyilik, güzellik" katan Ayşe Tolga, uzun bir süredir aromaterapist ve yaşam koçu olarak hayatımızda. Türkiye'nin ilk aromaterapi kozmetikleri markası olan Aisha'yı 2007 yılında kuran, iyi hissetmeyi ve sağlıklı yaşamı her şeyin en doğalında bulan Ayşe Tolga'ya hamilelik ve bebek alışverişi tercihlerini sorduk.

Ayşe Tolga'nın hamileliğini nasıl geçirdiğini merak ediyorsan tıkla.

Anneysen Pazar'dan İkinci El Oyuncak Alıp Satman İçin 6 Neden

Alt tarafı oyuncak deyip geçmemek gerektiğini çocuğunla birlikte anladın değil mi? Oyuncaklar çocukların masum istekleri olabilir ama fiyatları hiç de masum değil. Çocuğuna istemediği ucuz oyuncaklardan almaktansa istediklerini ikinci elde uygun fiyata almayı ya da evdeki oyuncakları satıp paraya dönüştürmeyi istersin değil mi?

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.