Çocuk Doğum Günü Makaleleri

Çocuğunun doğum günü için ihtiyacın olan butik pastaneler, parti mekanları, organizasyon firmaları, şeker hamursuz pasta modelleri ve daha fazlası yazılarımızda

Arabalı Pasta Nasıl Yapılır?

Arabalı Pasta Nasıl Yapılır?

Özellikle erkek çocuklarının bayıldığı arabalı pastaları evde yapmak ister misin? Kulağa zor gibi gelse de aslında birkaç pratik bilgiyle evde çok sevimli arabalı pastalar yapabilirsin. İster şeker hamuru, istersen de krema kullanarak, arabalı pasta yapabilirsin.

Gel bakalım arabalı pasta nasıl yapılır? Sana bu yazıda kolay arabalı pasta tarifi vereceğiz.

5 Farklı Konseptle Evde Doğum Günü Partisi Fikirleri

5 Farklı Konseptle Evde Doğum Günü Partisi Fikirleri

Çocuğunun doğum günü yaklaştı mı? Evde eğlenceli ve renkli bir doğum günü mü hazırlamak istiyorsun? Hadi sana fikirler verip işini kolaylaştıralım.

Yazımızda sana ilham olması için 5 farklı doğum günü partisi konseptini bir araya getirdik. Bunlar çocuğunun ve davetlilerinin çok hoşuna gidecek!

Çocuğunun Doğum Günü Partisini Ucuza Getirmenin Yolları

Çocuğunun Doğum Günü Partisini Ucuza Getirmenin Yolları

Çocuğunun her doğum günü senin için özel ve bu yüzden hepsini özene bezene kutlamak istiyor olabilirsin. Ancak eğlenceli ve eksiksiz bir doğum günü partisi hazırlamak oldukça maliyetli olabiliyor. Bu durumda “Keşke çocuğumun unutamayacağı bir doğum günü partisi hazırlasam ama yüklü miktarlar harcamasam!” diye düşünüyorsan meraklanma, çaren bizde!

Yazımızda çocuğunun doğum günü partisini ucuza getirmen için 6 öneri verdik. Hepsi işe çok işine yarayacak!

Kız Çocukları İçin Resimli Yaş Pasta Modelleri

Kız Çocukları İçin Resimli Yaş Pasta Modelleri

Bir kız çocuğun var ve doğum günü mü yaklaşıyor? Eğer bu özel gün için kızına resimli pasta yaptırmak istiyorsan ama nasıl bir model seçeceğini bilmiyorsan sana bazı önerilerimiz var.

Sana bu yazıda birbirinden sevimli 7 resimli yaş pasta modeli sunuyoruz. Kızının en çok beğeneceği modeli seçebilir, resimli pasta fiyatı teklifi almak ve ayrıntıları konuşmak için butik pastanelerimizle iletişime geçebilirsin.

11 Erkek Çocuk Doğum Günü Pastası

11 Erkek Çocuk Doğum Günü Pastası

Çocuğuna seneler sonra bile açıp fotoğraflarını görmek isteyeceği bir doğum günü pastası yaptırmak istemez misin? Zaman çabuk geçiyor ve o yıllar geri gelmeyecek biliyorsun. O yüzden ona unutamayacağı bir doğum günü hazırlamaya ne dersin? İstersen oğlunu da al yanına, şu muhteşem doğum günü pastalarına birlikte bakın!

Birbirinden Şekil 2 Yaş Pasta Modelleri

Birbirinden Şekil 2 Yaş Pasta Modelleri

Ufaklık göz açıp kapayıncaya kadar 2 yaşına bastı ve doğum günü hazırlıkları seni bekliyor. Bu sefer ilk doğum gününden tecrübelisin ve tek isteğin; birinci yaş doğum gününden daha afili bir organizasyon yapmak. Bunun için de önce 2 yaş pasta modellerine bak.

Ancak neresinden başlayacağını bilemiyorsun. Pasta telaşını aradan çıkarmak için Çocuk Doğum Günü için Butik Pastaneler sayfamıza bekliyoruz.

Çocuklar İçin Şeker Hamursuz Pasta Modelleri

Çocuklar İçin Şeker Hamursuz Pasta Modelleri

Şeker hamuru çıktı, pastalar bozuldu! Başlarda hepimizi içine alan ve bakmaya doyamadığımız pastaları ortaya çıkaran şeker hamuru, özellikle sağlıklı beslenme konusunda titizlenenlerin canını sıkmaya başladı, kabul edelim.

Kalın yapısı ve pek de damak tadımıza hitap etmeyen lezzetiyle şeker hamurlu pastalar arttıkça kremanın, meyvenin, çikolatanın tadını doyasıya aldığımız şeker hamursuz pastaları özler olduk! Bu yazıda şeker hamursuz pasta modellerini bir araya getirdik.

2 Yaş Doğum Günü İçin 10 İstanbul Parti Evi

2 Yaş Doğum Günü İçin 10 İstanbul Parti Evi

Bebeğinin 2 yaş doğum günü partisini istediğin şekilde hazırlamana imkan veren doğum günü organizasyoncuları arasından biri ile anlaşıp güzel bir parti organize edebilirsin. Bu yüzden seçimini kolaylaştırmak istedik ve İstanbul parti evleri arasından 10 mekanı listeledik!

Parti Malzemeleri Satan Yerler: İstanbul'da 10 Mekan!

Parti Malzemeleri Satan Yerler: İstanbul'da 10 Mekan!

Her yıl mutlu bir yaşama sahip olmasını dilediğin bebeğinin doğum günü için parti malzemeleri satan yerler aradığını duyduk ve işini kolaylaştıracak bir liste hazırladık. Bir sürü farklı tasarım, konsept ve çok sayıda ürün arasından güzel bir doğum günü partisi hazırlığında sana parti süslemeleri için gereken her şeyi bulabileceğin doğum günü süslemeleri İstanbul seçeneklerine göz atmanı öneririz.

Çocuk Doğum Günü