Neydi Ne Oldu: Ünlü Çocukların Büyümüş Halleri

Onları ekranlarda görüp sevimliliklerine hayran kalmıştık. Şimdi hepsi büyüdü, serpildi! Bir dönemi kasıp kavuran ünlü çocuklar bakalım şimdi nasıl görünüyorlar?

1- Batuhan Karacakaya

1997 doğumlu Batuhan Karacakaya'yı, ünü ülkemizi aşan dizi Aşk-ı Memnu'daki Bülent rolü ile hatırlayacaksın. Bu dizi ile ekranların en sevilen yüzlerinden olan Batuhan, oyunculuğa hiç ara vermedi.

Şu an 22 yaşında ve yine çok sevilen bir dizi olan Diriliş Ertuğrul'da oynuyor.

Bakalım çocuk oyuncular bu sektöre nasıl adım atmış: Dizilerde Oynayan Çocuklar Nasıl Ünlü Oldu?

2- Birsu Demir

Birsu Demir, Şafak Sezer'in bir dönem ATV'de yayımlanan komedi dizisi Alemin Kralı'nda Oben karakterine hayat vermişti. 19 yaşındaki Birsu, yeni projelerle yakında karşımıza çıkacak.

3- Burçin Abdullah

Üvey Baba dizisinde çektiği çileler, masmavi gözleri, örgülü saçları ve masum bakışlarıyla içimizi parçalayan bu kız Burçin Abdullah!

Bu dizide Lamia karakterine can veren Burçin, 30 yaşına geldi. Şimdilerde Diriliş Ertuğrul dizisinde boy gösteriyor ve anne olmak üzere!

Diğer ünlü annelerimiz bebeklerini ne zaman kucaklamış bakalım: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

4- Ece Çeşmioğlu

2006 yılında İki Aile dizisiyle ünlenen Ece, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerle ününü perçinledi.

Oyunculuğa çocukluktan beri hiç ara vermeden devam eden oyuncu, 27 yaşına geldi ve yeni dizilerle ekranlarda olmaya devam ediyor.

5- Ecem Kanun

90'lı yıllarda televizyon izliyorsan, Ayşecik dizisini ve bu role can veren Ecem Kanun'u hatırlayacaksın. Sevimliliği ile herkesi kendine hayran bırakan Ecem artık büyüdü ama ekranlardan uzak bir hayat sürüyor.

6- Ege Tanman

Babam ve Oğlum filmindeki rolüyle yüreğimizi dağlayan küçük oyuncu Ege Tanman'ı, daha birçok projede göreceğimiz o günlerden belliydi. Nitekim öyle de oldu, çok sevilen dizi Leyla ile Mecnun'daki rolü ile tüm beğenileri topladı.

Ege şimdi 19 yaşında bir delikanlı ve kendisini hala televizyonlarda görüyoruz.

Bu yazı da ilgini çekecek: Armut Dibine Düşer: Ünlü Annelerin Ünlü Çocukları

7- Erhan Can Kartal

Ezel dizisiyle başladığı oyunculuk kariyerine birçok rolü sığdıran Erhan Can, Muhteşem Yüzyıl'daki performansıyla adından iyice söz ettirmişti.

Erhan Can 19 yaşına geldi ve bir süredir oyunculuktan uzakta.

8- Furkan Kızılay

2002 yılında hayatımıza giren ve yıllarca herkesin izlediği Çocuklar Duymasın dizisinde Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay'ı tanımamak mümkün değil!

Furkan artık büyüdü, ancak çeşitli projelerle ekranlarda olmaya devam ediyor.

Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

9- Gizem Güven

Sihirli Annem dizisiyle ünlenen Gizem Güven, sık sık televizyonlarda gördüğümüz çocuk oyunculardan birisiydi. Selena gibi sevilen dizilerde de oynayan Gizem şu an 24 yaşında ve evlenmek üzere!

10- Volkan Demirok

2002 yılında, Yılmaz Erdoğan'ın Telsim reklamında oynayan bu çocuğu hatırladın mı? Volkan, bu reklam filminde çok dikkat çekti ve oynadığı projelerin ardı arkası kesilmedi.

29 yaşına gelen Volkan'ı hala televizyon ve sinemalarda görmek mümkün!