Davranış

Davranış

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

otizim

3 yasinda olum var ismiyle cevap vermiyo napmam gerekiyo.yardimci olurmusunuz... devamı

cocugum hiperaktifmi?

merhaba hanimlar sizlere bir.sorum.olucakti. 3 yasinda bir oglum var bebeklilgindrn beri.cok aktif bir bebek. Kipir kipir yerinde duramayan bir.cocuk. Bu gune kadar hep.yaramazligina yorduk dr umuzda.... devamı

davranış değişikliği

3,5 yaşımda oğlum ve sıkıntımız şu ki bu aralar çok inatçı ve hiç bir dediğimi yapmak istemiyor bağırarak konuşuyor kimden ne görürse onu yapıyor kuzenleri ile bir araya getirmek istemiyorum arkadaşıy... devamı

Hayallerimizdeki Gibi Bir Anne Olmanın 9 Yolu

Birçok kişi buna “iyi anne olmak” diyor. Aslında “iyi anne olmak” demek ne derece doğru, bilemedik. Hepimiz elimizden geleni yapıyoruz. Çok isteyerek kucağımıza aldığımız bebeğimize bakarken kimi zaman yoruluyor bunu dillendirince vicdan azabı çekiyoruz. Ya da büyüdüğünde, sesimiz yükseldiğinde kendimizi kötü anne olmakla suçluyoruz ancak işte kötü anne miyiz ki gerçekten?

9 Maddede Oyun Terapisi Hakkında Merak Ettiğin Her Şey

Çocuklar kendilerini en iyi oyun oynarken ifade edebiliyorlar. Dolayısıyla uzmanlar bu yeteneği kullanarak, onların ihtiyaçlarını ifade edebilmeleri ve duygusal problemlerini aşabilmeleri için oyun terapisi denilen bir yöntem bulmuşlar. Biz de sana bu terapi yöntemi hakkında ne var ne yok anlattık, hadi başlayalım.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.