Biz Kimiz?

Çocuk sahibi olmaya karar vermek, hamilelik, doğum, yenidoğan bebek bakımı, çocuk gelişimi gibi konular hayatının büyük bir bölümünü kaplıyorsa doğru yerdesin! İşte bu gibi konularda sana destek olmak için 2010 yılından beri Anneysen.com olarak yanındayız!

Her yıl 1.2 milyon bebeğin dünyaya geldiği ülkemizde her 2 hamileden 1’i sitemizden yararlanıyor. Anneysen.com olarak aylık ortalama 5 milyon trafik ile Türkiye'nin en büyük anne-bebek portalıyız.

Bu platformda uzman görüşlerinden ve bilimsel açıdan güvenilir kaynaklardan derlediğimiz bilgilerle hazırladığımız makalelerimiz ve videolarımızla annelik ve çocuk bakımı hakkında merak ettiğin her konuyu bulabilirsin.

Sana sunduklarımız bununla bitmiyor elbette! Zaman zaman kendin gibi bu yollardan geçmiş birilerinin fikirlerine ve tecrübelerine ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Soru - Cevap bölümümüzde birbirilerine destek ve fikir veren birçok anne bulunuyor. Onlara soru sorabilir, deneyimlerinden faydalanabilirsin. Ayrıca sen de diğer annelerin sorularını yanıtlayabilir, kendi fikirlerini paylaşabilirsin. Anneysen.com bünyesinde 50.000’e yakın soru ve cevap içeriği var!

Aynı zamanda çocuğunun en özel günleri için doğum günü mekanı, pastane, organizasyon firmaları, spor salonları, kurslar, atölyeler, diyetisyenler ve daha birçok ihtiyacını firmalarımız arasından bulabilir, kolayca iletişime geçebilirsin.

Bebeğinin ya da senin kullanmadığın eşyalarını satıp, 2. el ürünler satın almak istersen Anneysen Pazar elinin altında olsun.

Kısacası Anneysen.com olarak, “Anneliği kolaylaştırıyoruz!”

İçeriklerimizi nasıl hazırlıyoruz?

Biliyoruz, hamilelik, beslenme, sağlık, bebek bakımı gibi konularda en doğru bilgiye ulaşmak istiyorsun. Bu konudaki hassasiyetinin farkındayız ve bu yüzden hazırladığımız içeriklerin bilimsel temellere dayanmasına özen gösteriyoruz.

Dolayısıyla özellikle en hassas konularda bize yol gösteren, görüşleriyle aydınlatan uzmanlarımız var. Kadın doğum uzmanlarından çocuk doktorlarına, pilates eğitmenlerinden diyetisyenlere, uyku eğitmenlerinden psikologlara uzanan uzmanlardan aldığımız görüşlerle sana en doğru bilgileri vermeyi amaçlıyoruz. Göz atmak istersen uzman listemizi inceleyebilirsin.

Aynı zamanda içeriklerimizi hazırlarken kullandığımız geniş bir kaynakçaya sahibiz. Bu kaynaklar arasında tüm dünyadan annelerin tercih ettiği, alanında uzmanların hazırladıkları kitaplar, pdf'ler, makaleler var. Her bir yazımızda bu kaynaklara da muhakkak başvuruyoruz. Göz atmak ve faydalanmak istersen kaynakçamızı inceleyebilirsin.

Hazırladığımız her yazımızda en merak ettiğin konulara yönelerek aklındaki soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Yazılarımızı tablolar, görseller, infografikler ve videolarla zenginleştiriyoruz. Yani araştırma yaptığın konu hakkında işine yarayacak tüm malzemeleri tek bir yazıda sana vermek için çabalıyoruz. 2000’den fazla makalemizle burada aradığın her şeyi bulacaksın!

Alanında uzman kişilerle hazırladığımız videoları da izlemeni tavsiye ederiz.

Ödüllerimiz ve başarılarımız

Anneysen.com olarak çeşitli kurumlar tarafından ödüllendirilmenin de haklı gururu içindeyiz! İşte kazandığımız bazı ödüller ve elde ettiğimiz başarılar:

Etohum

Başarılı internet girişimcilerini yatırımcılarla buluşturmak üzere girişimcilik kampları ve toplantılar düzenleyen bir organizasyon.

JCI

Junior Chamber Internaional (JCI), dünya çapında 128 ülkede, 5.000 şubesi ve 200.000’i aşkın üyesiyle genç liderleri buluşturan küresel bir platform. Girişimcilik fikirlerinin iş modellerine dönüşebilmesi için çeşitli yarışmalar organize ederek başarılı projelerin destek almasını sağlıyor.

İstanbul İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği (BPW)

Kadınları, ekonomik ve toplumsal yaşamın her alanında yer alabilmeleri, mesleki ve liderlik potansiyellerini güçlendirmeleri amacıyla sektör gözetmeksizin destekleyen bir platform.

Beykoz Rotary Kulübü Derneği

Yeryüzünde barış ve iyi niyetin sağlanması amacıyla 1905 yılında kurulan Rotary, tüm mesleklerde yüksek ahlak standartlarını teşvik etmek üzere dünya çapında örgütlenen bir hizmet kuruluşu.

Anneysen.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Geldik en sevdiğimiz bölüme! Biliyorsun, hedefimiz senin gibi anne ve anne adaylarına destek olmak, ihtiyaçlarına ulaşmalarını sağlamak ve eksiklerini gidermek! Bunu başarabildiğimizin en önemli göstergesi ise kullanıcılarımızdan gelen yorumlar oluyor. Bu yorumlarla hem kendimizi geliştirmek için fikirler ediniyoruz hem de hedef kitlemize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bakalım kullanıcılarımız hakkımızda neler söylemiş?> “Sevgili Anneysen.com yöneticileri; bir baba adayı olarak bana ne kadar yardımcı olduğunuzu bilseniz. Sizlere binlerce kez teşekkür ederim. Eşim şu an 20.hafta içerisinde. İnanın hafta hafta ne yazdıysanız yaşadık ve sıkıntılar yaşanırken bana o kadar güç ve motivasyon verdiniz ki. Belki de evliliğimi kurtardınız. Sizin yazdıklarınız sayesinde her defasında "karım şu an hamile ve bu yaşadıkları kolay şeyler değil" diye yazılanlardan takip ettim ve kafama dank etmesini sağladınız. Çok çok sağ olun, iyi ki varsınız. Benim için yılın ve hatta tüm zamanların en iyi sitesi sizsiniz.”> “Hamileyken de Anneysen sitesini takip ederek 9 ayımı tamamladım. Şimdi bebeğim için yine takip ediyorum. Çok faydalı, yol gösterici ve heyecanına ortak oluyor. Çok güzel bilgilerle dolu… Hazırlayan ve yayımlayan herkese çok teşekkürler.”> “Ben çok bilgisiz ve tecrübesizdim. İnternete öylesine araştırma yapmaya girdim ve sizle tanıştım. Ay ay bebek gelişimi benim kılavuzum oldu. Ayrıca depresyonda bir annenin en yakın arkadaşı oldu. Şu an bunları sizinle paylaşmak bile arkadaşımla konuşuyor gibi hissettiriyor. Bebeğim 17. Ayında ve hala sizi okuyorum. Yeni annelerin de yol göstericisi olacağınızı biliyorum. İyi ki varsınız. Var olun.”> “İnternetteki bunca bilgi arasında en derli toplu fikir alışveriş yeri bizim için.”>“Her konuda okunacak bir şeyler bulmak harika, çok güzel bir kaynaksınız Birçok yazılan şeyi bire bir yaşıyoruz, bu da bana güven veriyor, sizleri seviyoruz.”>“Üye olmaksızın faydalı bilgi paylaşan tek site diyebilirim mükemmel.”>“Her konuda mutlaka bir yazıyla bilgilendirme yapılmış 1 yıldır takip ediyorum.”>“Bebeğin aylık gelişiminde neler yapabileceğimize destek olan harika bir sayfa. Bir BABA olarak çok yararlandım. Teşekkürler.”>“Bir bilgiye ihtiyacım olduğunda ilk baktığım yer:)”>“Bir anne olarak tüm soru işaretlerimi gideriyor.”>“Fazlaca doğru bilgi ve annelere desteğiyle takdire şayan!”>“Oğlum için araştırma yapıyordum o kadar sayfa gezdim hiçbiri gönlüme taht kuramadı anneysen sayfasına girdim istediğim bütün cevaplar buradaydı gerçekten çok iyi yazılmış çok beğendim.”>“Tam istediğim bilgilere ulaşıyorum. Çok güzel açıklayıcı anlatım dili var.”