Hakkımızda

2010 yılında Pınar Şimşek ve Aylin Çakır tarafından kurulan, üç yıl içinde Çağlar Erol ve Hasan Aslanoba tarafından iki defa yatırım alarak büyüme kaydeden Anneysen.com’u, 2016 yılında Düğün.com olarak satın aldık. Anneysen.com’un potansiyelini, yıllardır dijital sektöre ve online pazar yeri modeline dair edindiğimiz tecrübelerle birleştirdik. Anneysen.com, artık Düğün.com ekibinin yeni bebeği!

Peki, Anneysen.com Ne İşe Yarıyor?

Anneysen.com olarak, anne adayları ve anneler ile onlara ulaşmak isteyen marka ve firmaları tek bir platformda buluşturuyoruz. Firmaları doğru hedef kitleye, anne ve anne adaylarını ise doğru ürün ve hizmetlere ulaştırarak, her iki tarafın da ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en işlevsel şekilde karşılıyoruz.

Anne ve Anne Adayları İçin Anneysen.com

Hamile olduğunu öğrendiğin ilk andan itibaren yanındayız! Çünkü Anneysen.com, hamilelik, doğum, bebek bakımı, çocuk yetiştirme, annelik psikolojisi gibi merak ettiğin her konuda uzman yazıları, soru-cevaplar, videolar ve anne tecrübeleri bulabileceğin kocaman bir bilgi platformu! Aynı zamanda, çocuk etkinlik atölyelerinden eğlence merkezlerine, doğum fotoğrafçılarından bakıcı hizmetlerine ve hamile-bebek-çocuk araç gereçlerine kadar ihtiyacın olacak birçok ürün ve hizmete kolayca ulaşabileceğin, firmaları inceleyip ücretsiz fiyat teklifi isteyebileceğin, hangi ürünün nerede en uygun fiyata satıldığını bulabileceğin bir pazar yeri. Kısacası bir anne olarak ihtiyaç duyabileceğin her şey burada!

Firmalar İçin Anneysen.com:

Hamile, anne, bebek ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürün sağladığın bu kocaman sektörde artık annelere ve anne adaylarına ulaşmaya çalışmana, doğrudan hedef kitlene seslenmeyen mecralara yatırım yapmana, boşa enerji ve kaynak harcamana gerek kalmadı. Çünkü bütün bunları sadece, yılda 8 milyondan fazla annenin ziyaret ettiği, firmaları tek tek inceleyip fiyat teklifi istediği Anneysen.com’da yer alarak yapabileceksin. Kısacası hedef kitlem tam da bu diyorsan senin yerin burası!