16 Örnekle Ünlü Markaların Çocuk Odası Takımları

Küçük bebeğin artık büyüdü ve beşiğine sığamaz mı oldu? Küçük kıyafetleri büyüdü, eşyaları arttı ve artık sığdıracak bir yer bulamıyor musun? Öyleyse artık çocuğun için bir çocuk odası takımı edinmenin vakti gelmiş demektir. "Acaba hangi markalarda, nasıl takımlar var?" diye sorduğunu duyuyor gibiyiz. Bu soruna cevap vermek için, 16 örnekle ünlü markaların çocuk odası takımlarından bazı seçkiler yaptık. Haydi incele bakalım!

1- Çilek çocuk odası

Genç ve çocuk odası denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Çilek mobilya, çocuk odası takımları ile göz dolduruyor. Çok çeşitli ürün grubu ve farklı çocuk odası temaları olan Çilek mobilyanın çocuk odası takımları içerisinden, birkaç modeli senin beğenine sunmak için seçtik.

Çilek Selena çocuk odası

Çilek markasının Selena çocuk odası modeli, kız çocuk odası için ideal bir mobilya takımı! Özellikle dolabı ile göz dolduran Selena modeline sen de kız çocuğun da bayılacak!

Çilek Pirate çocuk odası

Bu oda takımı çok farklı! Bir erkek çocuğun var ve onun için bir çocuk odası düzenlemek istiyorsan, Çilek markasının Pirate çocuk odası takımına muhakkak göz atmalısın. Pirate çocuk odası, korsan ve denizci teması ile tasarlanmış oldukça farklı bir takım! Özellikle gemi şeklinde yatağı ve köpek balığı şeklinde çalışma masası çocuğunu büyüleyecek!

Bunlar da ilgini çekebilir: Odalarda Harikalar Yaratan Çocuk Yatak Modelleri

2- İstikbal çocuk odası

İstikbal markası, evlerimizin vazgeçilmez mobilya markalarından birisi. Özellikle yatak odalarının baş kahramanı ürünler üreten İstikbal markasının çocuk yatak odası için harekete geçmemesi beklenemezdi. İstikbal markasının çok sayıda, farklı temalı çocuk odası modelleri mevcut. Biz bu modeller içerisinden senin için 2 tanesini seçtik.

İstikbal Vintage çocuk odası

Denizci temasına sahip olan İstikbal Vintage çocuk odası takımını ileride genç odası olarak da değerlendirebilirsin. Bu model hem kız hem de erkek çocuklar için kullanılabilir ama erkek çocuklara biraz daha fazla hitap ediyor gibi!

İstikbal Flora çocuk odası

Ferah ve sakinleştirici etkisi olan açık mavi, yeşil ve doğadan renkler olan bej ile süslenmiş Flora çocuk odası takımı ile çocuğun aradığı huzuru odasında bulacak. Bu oda takımını çocuğunun her yaşında kullanabilirsin.

3- Alfemo çocuk odası

Alfemo mobilya, Kids and Teens serisi ile çocuk ve bebek odaları için ayrıca hizmet veren bir marka. Çocukların en sevdiği kahramanlar ve temalar ile şekillenen bu seri içerisinde, birbirinden farklı ve çocukların ilgisini çekecek çocuk odası modelleri bulunuyor. Özellikle çocuk odası dolapları ile dikkat çeken Kids and Teens serisi içerisinden sen ve çocuğun için iki model seçimi yaptık, bakalım beğenecek misin?

Alfemo Frozen çocuk odası

Çocuklar arasında en popüler filmlerden biri olan Frozen, çocuk odası takımlarına da yansıdı. Kız çocuklarının en sevdiği karakterlerden olan Prenses Elsa ve Frozen temasıyla süslenmiş bu çocuk odası takımının en farklı parçası, yukarıda bahsettiğimiz gibi dolapları!

Alfemo Spiderman çocuk odası

Özellikle erkek çocuklarının kahramanı Spiderman'i çocuk odası takımlarında görmemek olmazdı. Bu çocuk odası takımının da en sevdiğimiz parçaları dolap ve rafları oldu.

Sıradanlıktan kurtul: Erkek Çocuk Odası Dekorasyonu İçin Mavi Dışı 10 Öneri

4- Meltem çocuk odası takımları

Meltem markası, tamamen bebek ve çocuklar için mobilya ürünleri tasarlayan bir marka. Meltem, yenilikçi fikirleri ve gelişmeleri takip eden yapısı ile birbirinden farklı çocuk odası takımlarına imza atıyor. Biz, Meltem markasının yenilikçi ürünleri içerisinden, sana kolaylık olsun diye 2 takımını seçtik.

Meltem Montessori çocuk odası

Son dönemin en popüler çocuk odası stili olan Montessori çocuk odası takımı, Meltem markasının en dikkat çeken tasarımlarından. Eğer sen de çocuğunu Montessori felsefesi ile büyütmek istiyorsan ve bu fikre ilgin varsa, bu takımı görür görmez edinmek isteyeceğine eminiz. Meltem'in Montessori çocuk odasının en dikkat çekici parçası ise hiç şüphesiz ev şeklinde çocuk yatak modelleri!

Meltem Co-pilot çocuk odası

Meltem'in Co-pilot çocuk odası takımı, küçük pilotları sevinçten havalara uçuracak cinsten bir tasarıma sahip! Üzerinde uçak figürleri olan dolapları ve uçak şeklinde kulplarıyla Co-pilot çocuk odası takımı, tam da gökyüzüne düşkün çocuklar için tasarlanmış!

Görür Görmez Yüzünde Gülücükler Açtıracak: Çocuk Odası Duvar Kâğıdı Modelleri

5- Doğtaş çocuk odası

Doğtaş markası, evimizin oturma odalarından, salonlarından, yatak odalarından çıkıp çocuklarımızın odalarına kadar girdi. İyi ki de girdi, birbirinden farklı ve yaratıcı çocuk odası modellerini görünce sen de bu fikre hak vereceksin. Doğtaş'ın çocuk odası takımları arasından senin için, erkek ve kız çocuklarına ayrı ayrı hitap edecek iki model seçtik.

Doğtaş Batman çocuk odası

Erkek çocuk odası için çok keyifli bir model olan Batman modelini sana sunuyoruz. Küçük süper kahramanların bayılacağı bu model, Doğtaş markasının tasarım ürünlerinden birisi!

Doğtaş Flamingo çocuk odası

Sakin ve ince ruhlu kız çocukları bu oda takımına bayılacak! Doğtaş'ın Flamingo çocuk odası modeli, narin kız çocukları için huzur dolu bir oda vadediyor!

Bunlara da bakmadan geçme: Doğayı Çocuğunun Odasına Davet Etmenin 10 Dekoratif Yolu

6- Evgör çocuk odası

Evgör markası, farklı tasarımları ile hem bebek hem de çocuk odasında kendini ön plana çıkaran bir marka. Evgör markasının farklı tasarımları içerisinden iki model karşında!

Evgör Karying çocuk odası

Evgör markası içinden sen ve çocuğun için Karying arabalı kız çocuk odası takımını seçtik. Araba teması hep erkek çocuk odasında olacak değil ya!

Evgör Dirgena çocuk odası

Madem arabalı modellerden gidiyoruz, erkek çocuk odası için de arabalı bir model görelim. Evgör markasının Dirgena çocuk odası takımı, erkek çocuklarının en sevdiği, kırmızı araba şeklinde tasarlanmış bir çocuk odası!

Minikler bunlara bayılıyorlar: Atlamayı, Zıplamayı, Sallanmayı Seven Minikler İçin 8 Çocuk Odası Dekorasyonu

7- Newjoy çocuk odası

Newjoy markası, bebek, çocuk ve genç odası takımları konusunda son günlerde atağa geçen bir marka. Bu marka içerisinden senin için, hem erkek hem de kız çocuğun için kullanabileceğin iki unisex model seçtik.

Newjoy Golf Star çocuk odası

Newjoy markasının Golf Star çocuk odası, hem erkek hem de kız çocukların için kullanabileceğin bir temaya sahip. Beyaz rengin hakim olduğu bu çocuk odası takımı, çocuğunun odasına ferahlık getirecek!

Newjoy Solid çocuk odası

Solid çocuk odası da, tıpkı Golf Star takımı gibi hem kız hem de erkek çocukların için seçebileceğin bir çocuk odası takımı! Unisex renkler taşıyan bu oda, ileride genç odası olarak da değerlendirilebilir.

Burada da kız ve erkek odaları için süper çözümlü şeyler var: Çocuk Odası İçin Fonksiyonel ve Yaratıcı Tasarımlara 12 Örnek

8- Kelebek çocuk odası

Kelebek markası, tecrübesi ve kaliteli ürünleri ile sektörde kendine sağlam bir yer edinmiş markalardan birisi. Kelebek markasının çocuk odası modelleri içerisinden, senin için 2 farklı model seçimi yaptık.

Kelebek ranzalı çocuk odası

Eğer çok çocuklu bir aileyseniz ve yerden tasarruf etmek istiyorsan bu kompakt ranza takımı tam sana ve çocuklarına göre! Bu takım sayesinde hem yatak hem de dolabı bir arada kullanabilmen mümkün!

Kelebek Beauty çocuk odası

Kız çocuklarının bayılacağı bir takım olan Beauty çocuk odası, özellikle aynalı tuvalet masası ile dikkat çekiyor.

Çocuk odasının olmazsa olmazları: 10+6 Miniş Öneri ile Çocuk Odası Raf Modelleri