Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Leyla

Acaba normelmyms bende 3ayima girine belirtilerkm gecdi suan ne durumdansz merk ettm ?... devamı

Gebeliğinde lustral kullanan var mı ?

Gebelik öncesi prozac kullanıyordum. Öğrendiğimde bıraktım ancak gergin bir hamilelik geçiriyorum.8 haftalık hamileyim ve Psikiyatr Doktorum lustral kullanabilirsin dedi ancak yine de içim rahat değil... devamı

Ek gida

Meraba hanimlar bnm 4aylik kizim var doktr kilosunu az diyor mama yemiyo.napmliym... devamı

Clexane igne

Benm gbi mthr (677) homozigot PAI 4g5g heterezigot olan varmi bna doltr sadece clexane 0.4 verdi sz ne kullaniyorsnuz doktr asprin vermedi bana ya korkuyorum igne yetersz olcak dye... devamı

Gebeliğin Boyunca Bunları Sık Duyacaksın: Hamilelik Sözlüğü

Yok trimester yok kegel egzersizi yok preeklampsi. Hamile kaldığın anda doktorundan, kitaplardan, etrafından sıklıkla duyacağın kelimelerin anlamlarını yazdık. İşte bilmen gereken hamilelik terimleri.

Pratik Gebelik Takibi: Hamilelikte Bebek Gelişimi Tablosu

Hem bebeğinde hem de sende olacak değişimler, hangi trimesterde neye ihtiyacın olacağı, tüm ayrıtıları ile hafta hafta hamilelik serimizde. Bu yazıda ise anne karnında bebek gelişimini bir tabloda derli toplu göstermenin güzel olacağını düşündük.

Hadi bak bakalım, bebeğinin karnındaki gelişimi hangi hafta nasıl olacak, hangi hafta hangi organı gelişecek, seni ne zaman duymaya başlayacak?

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.