Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Çatlak kremi

Merhaba 13 haftalık hamileyim.iyi gelecek bir çatlak kremi araştırıyorum.tavsiyesi olan var mıdır arkadaşlar... devamı

28 haftalık bebek hareketleri

Benim bebeğim 28. Haftasından beri hareketleri azaldı çok nadir tekmeler atıyor bu durumu yaşayanlar var mı?... devamı

Hamilemiyim 🤔

Merhaba arkadaşlar bugün dahiliye doktoruna gittim bir rahatsızlıktan dolayı , doktor kan testi istedi evli olduğum için hamilelik testi de istedi , Beta Hcg 27 çıktı kadın Doğum doktoruna yönlendirdi... devamı

32.HAFTADA TATİL RİSKLİ Mİ?

MERABA BİZ DAHA ÖNCEDEN AYARLADIĞIMIZ İÇİN TATİLİ ŞUAN HAMİLEYİM VE TATİLDE 32.HAFTALIK HAMİLE OLCAM RİSKİ VAR MI ACABA ?... devamı

En Çok Tercih Edilen Kök Hücre Merkezleri

Tıptaki gelişmeler dur durak bilmiyor. Kök hücre tedavisi, son yıllarda pek çok hastalığa karşı verdiği umut verici sonuçlarla dikkatleri üzerine topladı. Bebeğinin gelecekte karşı karşıya kalabileceği hastalıklara karşı bu yolla önlem alman mümkün. Peki bu desteği nerelerden alabileceğini biliyor musun? Bakalım ülke genelinde en çok hangi merkezler tercih ediliyor?

Hamilelikte Uyku Düzenin İçin Bilmen Gereken 10 Mışıl Bilgi

“İyi bir uyku her şeydir.” bunu bilir bunu söyleriz. Hamilelikte de en çok ihtiyacın olan şeylerden biri kaliteli bir uyku ve bu süreçte uyku problemi yaşamayan neredeyse yok gibi. Bebeğin mışıl mışıl uyurken sen niye uyuyamayasın ki? Seni bu dertten kurtarmak için ne gerekiyorsa araştırdık. Önce oku, sonra uyursun.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.