Bebek Videoları

Yenidoğan bebek bakımı nasıl yapılır? Bebek gelişimindeki kritik evreler neler? Bebek beslenmesinde emzirmenin neden önemli bir yeri var? Uzman isimler anlattı!

01:56

20 Aylık Bebek Gelişimi

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç, 20 aylık bebek gelişimi ve beslenmesi ile yapılması gereken aşılar hakkında bilgi verdi!

02:10

19 Aylık Bebek Gelişimi

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç, 19 aylık bebek gelişimi ve uyku eğitimi konularında bilgi verdi!

01:54

18 Aylık Bebek Gelişimi

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç, 18 aylık bebek gelişimi ve becerileri, çocuklarda tuvalet eğitimi konularında bilgi verdi!

01:40

17 Aylık Bebek Gelişimi | Uzm. Dr. Dicle İnanç | Video

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç, 17 aylık bebek gelişimi ve becerileri ile çocuk oyunları konularında bilgi verdi!

01:22

16 Aylık Bebek Gelişimi

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç, 16 aylık bebek gelişimi ve becerileri ile çocuk psikolojisi konularında bilgi verdi!

01:17

15 Aylık Bebek Gelişimi

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç, 15 aylık bebek gelişimi ve becerileri ile çocuk psikolojisi konularında bilgi verdi!

01:26

14 Aylık Bebek Gelişimi

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç, 14 aylık bebek gelişimi, ev kazaları, ilk adım ayakkabısı konularında bilgi verdi!

01:40

13 Aylık Bebek Gelişimi

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Uzm. Dr. Dicle İnanç, 13 aylık bebek gelişimi ve becerileri ile çocuk beslenmesi konularında bilgi verdi!

01:53

1 Yaş Bebek Gelişimi | Uzm. Dr. Dicle İnanç | Video

Gözde Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Uzm. Dr. Dicle İnanç, 1 yaş bebek gelişimi ve becerileri ile 1 yaş bebek beslenmesi konularında bilgi verdi!

İlk Yıl