Hamilelik

Hamileliğe hazırlıktan hamilelik dönemi sonlanana kadar aklına gelebilecek tüm soru ve sorunlar için cevap bulabileceğin, öneri ve tavsiyeleri senin için derledik!

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

hamulelikde karinmi sisiyor

Arkadaslar hamileyken kilo aldigimizda 9 aya kadar sadece katinmi sisiyor sadece karinmi kilo aliyor... devamı

kilo

77 kiloyla hamile kalip doguma kadar kac kilo aldiginiz ve dogumdan sonra kac kilonuz gitti acil !... devamı

yardımcı olunnn acilll çok acilll

ben 27 haftalik hamileyim bebegim çok fazla tekme atmiyor ne yapabilirim bana yardimci olun lutfen:(... devamı

çok önemli lütfen yardımcı olun

mrb 27 hafta 1 günlük hamileyim bebğimi karnımda çok fazla tekme atmıyor bu yüzden endiseleniyorum sizin fikrinizi ögenmek istiyorum... devamı

Hamilelik Fotoğrafları Çektirmek İsteyen Anne Adayları İçin 10 Ankara Hamile Fotoğrafçısı!

Doğru fotoğrafçı seçimiyle bebeğinle doğum öncesi son anlarını renklendirecek çekimler yapabilir, unutulmaz anılar yaratabilirsin. Bebeğinle tek vücut olduğun o özel günleri masalsı bir atmosferle ölümsüzleştirecek olan hamile fotoğrafları Ankara sınırları içindeki harika dekorları fon olarak kullanarak, başkentli annelere özel enstantaneler sunuyor. Çekimleri ile ilham veren, Ankara'nın en beğenilen ve en çok takip edilen 10 hamile fotoğrafçısı senin için listeleniyor.

Bu Günler Geri Gelmez: Hamile Fotoğraf Çekimi Yaptırabileceğin 10 İstanbul Hamile Fotoğrafçısı!

Hayalini kurduğun fotoğraflara kavuşmak için profesyonel bir hamile fotoğrafçısı mı arıyorsun? Hamilelik fotoğraflarını çektirebileceğin profesyonellere ulaşmak için içeriğimizi okuyabilir, en güzel zamanlarını ölümsüzleştirecek 10 İstanbul hamile fotoğrafçısı hakkında bilgi alabilirsin.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.