Hamilelik

Hamileliğe hazırlıktan hamilelik dönemi sonlanana kadar aklına gelebilecek tüm soru ve sorunlar için cevap bulabileceğin, öneri ve tavsiyeleri senin için derledik!

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

ŞEKER YÜKLEMESİ

Arkadaşlar bebege seker yüklemesi yaptıran var mı acaba tavsiye ediyor musunuz ?... devamı

Tsh yuksekligi

Merhabalar hamilelıligimin başında tsh değerim yüksek çıkmıştı sora ilaçla doktorum dengelemisti şimdi 6 aylık hamileyim ve Tsh 7 çıktı ilacın dozunu arttirdik acaba bebeğimde bi sıkıntı olurmu çok ko... devamı

KORKUYORUMMM

Merhaba arkadaşlar 6 aylık hamileyim ...ve artık doğum korkularım başladı benim çok korkuyorum ağrısı acısı normal doğum istiyorum ama cesaretim kırılıyor....sizde nasıl doğum en rahatı...... devamı

Hamilelik

Güzel annelerimiz ilk gebelikte sizde olan degisimleri bana soyler misiniz... devamı

Sonra Pişman Olma: Hamileyken Defter Tutman İçin 5 Sebep

İstersen beşinci bebeğine hamile kalmış ol, “Bugünler bir daha gelmez.” diyeceğiz. Her seferinde bedeninde büyüyen, her şeyiyle bambaşka bir insan olacak canı taşımanın anlamı çok ama çok büyük.

Hamileliğinde anı defteri tutmak için çok sebebin var, işte onlar:

Hamilelikte Halsizlikle Savaşmana Yardımcı Olacak 8 Besin

Diyetisyen Müge Özyurt Şafak Bir Diyetisyenin Hamilelik Günlüğü kitabında hamilelikte yorgunlukla mücadele edip sana enerji verecek besinleri yazmış. Biz de 9 ay boyunca dönem dönem yaşayacağın bu halsizlik ve yorgunluk hissiyle seni yalnız bırakmak istemedik, bu güçlü kuvvetli enerjik besinleri seninle paylaşalım dedik.

Bilgi ve besin dolu şu yazıyı da buraya bırakıyoruz: Hamilelikte Beslenme Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.