Hamilelik

Hamileliğe hazırlıktan hamilelik dönemi sonlanana kadar aklına gelebilecek tüm soru ve sorunlar için cevap bulabileceğin, öneri ve tavsiyeleri senin için derledik!

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

İzmirde doğum yapabileceğim iyi bir hastane

Merhaba yeni hamileyim doktor ve hastane arıyorum. Normal doğurmak istiyorum İZMİRDE normal doğum yanlısı ücreti uygun hastane ve doktor tavsiyesi bekliyorum.... devamı

Gebelik

Merhaba 4 senelik evlılıgımın sonunda ılk bebegımi Rabbım Sukurler olsun verdi ama kafamı karıştıran bır kac soru var 6haftalik gebeyım 6haftalık herkeste kanama oluyormu bırde bugun doktorum folık as... devamı

Çalışan Annenin Hamilelik ve Doğum Sonrası Hakları Hakkında Merak Ettiğin Her Şey!

“Doğum parası nasıl alınır? Doğum izni ne kadardır? Süt izni ne kadar sürer? Çalışırken hamile kaldığını öğrendiğin anda aklına bir sürü soru üşüşür. Çalışan anne hakları hakkında aklındaki tüm soruları Avukat Demet Ceylan’a sorduk. Kendisi de yakın zamanda doğum izninden dönmüş bir avukat olan Ceylan, tüm sorularımızı senin için cevapladı!”

Hamilelik Döneminde Yapılan Testler Hakkında Merak Ettiğin Her Şey!

Hamilesin! Bedenin 40 haftalık bir değişim serüveninin içinden geçecek. Bazen keyifli, bazen sıkıntılı; ancak her koşulda güzel bir deneyim yaşayacaksın. Bu olup bitenler sırasında da hem kendin hem de bebeğin için doktorla sıkı bir ilişki kuracaksın. Biz de bu yazıda, hamileliğin sırasında hangi testleri yaptırman gerekeceği konusunda seninle bazı bilgiler paylaşacağız. İşte, doktor kontrolleri ve gebelikte yapılan testler!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.