1-6 Yaş Çocuk Videoları

Uyku eğitimi nasıl verilir? Bebek oyuncakları nasıl seçilir? Çocuk yogası ne kadar faydalı? Oyun atölyesinin çocuk gelişimindeki önemi ne? Uzmanlarımız anlattı!

00:28

Canon Creative Park

Gözde Öktem

Gerçekçi 3B hayvan figürlerinden el yapımı parti eşyalarına, albümlerden özel gün kartlarına, pek çok yaratıcı el işi Canon Creative Park'ta!

01:56

Barbie - Bebekle Oynamanın Faydaları

Gözde Öktem

Barbie öncülüğünde Cardiff Üniversite’sinden bir grup nörobilimci tarafından yapılan çalışma, oyuncak bebekle oynamanın çocuklar üzerindeki olumlu etkisini ortaya koyuyor.

04:16

Çocuğumun Kreşe Başlaması İçin Uygun Zamanı Nasıl Belirlerim?

Gözde Öktem

Çocuğun kreşe başlaması için uygun zaman nedir? Bu süreç nasıl kolaylaştırılır? Uzman Klinik Psikolog İpek Gökozan yanıtlıyor!

09:38

Bebeğim İçin Hangi Oyuncakları Seçmeliyim?

Gözde Öktem

Bebeğinin gelişimini desteklemek için hangi oyuncakları seçmelisin? Uzman Klinik Psikolog İpek Gökozan tüm detaylarıyla anlattı!

03:20

Çocuklar için Yoga: Faydaları Nelerdir?

Gözde Öktem

Çocuklarımızı bedensel ve zihinsel olarak gelişmeleri için çeşitli faaliyetlere yönlendiriyoruz. Bunlardan biri de çocuk yogası. Bu aktivitenin faydalarını Nefess Yoga’nın eğitmenlerinden Gökçe Akyıldız’a sorduk.

05:07

Çocuklar için Yoga: Dersler Nasıl Geçiyor?

Gözde Öktem

Nefess Yoga’nın çocuk yogası eğitmeni Gökçe Ayyıldız’a derslerin nasıl geçtiğini ve nasıl egzersizler yapıldığını sorduk.

02:38

Bebek Uyku Eğitimi: Bebeğim Kendi Kendine Nasıl Uykuya Dalar?

Gözde Öktem

Uyku Danışmanı Melis Keşan, bebeğin kendi kendine uykuya dalmasını sağlayacak şartları anlatıyor!

04:19

Bebek Uyku Eğitimi: Bebeğin Odası Ne Zaman Ayrılmalı?

Gözde Öktem

Bilimsel olarak çocuğun kendi odasına geçmesi veya geçmemesi arasındaki fark ve etkiler nelerdir, çocuğun ne zaman kendi odasına geçmesi gerekir gibi sorularının cevabı için Uyku Danışmanı Melis Keşan'la röportajımızı izle!

04:38

Ebeveyn Tutumlarındaki Farklılıkların Evliliğe Etkisi

Gözde Öktem

Çocuk yetiştirirken ebeveyn tutumlarındaki farklılığının partner ilişkisini nasıl etkilediğini Evlilik ve İlişki Danışmanı Yeşim Varol Şen ile konuştuk, hemen izle!

1-6 Yaş Çocuk