Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Kanama

Ben 69 gün önce normal doğum yaptım kanamam bir türlü geçmedi sizce ne yapmalıyım... devamı

down yas riski

merhabalar 23 haftalık gebeyim ikili test yatırdım sonuçlar temiz çıktı bana üçlü test yaptırdılar onda biraz down yas riski biraz yüksek çıktı doktorum bana amoyesentez önerdi bende kabul e... devamı

Plasenta previa

Günaydın herkese bir sorum olacakti.27+5 günlük hamileyim. 17. ve 20. haftalarda hafif kanamam olmustu ve plasenta previa teshisi kondu. Plasenta rahim yolunu tamamen kapatıyor. Bu durumu yaşayan oldu... devamı

adett

sezaryen yaptım 4 ay oldu adet olmadım, emziriyorum süt koruyo olabilir mi annelerr başına gelen varmı ???... devamı

Doğum Öncesi Hazırlıklarını Tamamlaman için 11 Öneri!

Doğum yaklaşıyor! Hem doğum ile ilgili hem de doğumdan sonrasına dair her kafadan bir ses çıkıyor. Haliyle gerginliğin ve heyecanın geçen zamanla birlikte artıyor. Bunun çok normal olduğunu söyleyelim ve bir kez de bizim sesimize kulak vermeni isteyelim. Gerginliğini azaltacak, doğum sonrası işlerini kolaylaştıracak önerilerimizi senin için sıraladık. İşte doğum öncesi hazırlıklarını tamamlamanı sağlayacak 11 tavsiye!

Doğum Anı Fotoğraflarının Unutulmaz Olmasını İsteyen Anne Adaylarına 10 İzmir Doğum Fotoğrafçısı Önerisi!

Yeni bir hayatın başlangıcını ve bebeğinle ilk karşılaşmanı en güzel şekilde fotoğraflandıracak olan İzmir'deki doğum fotoğrafçısı seçeneklerini senin için listeledik. İşte doğuma hazırlıktan doğum ve sonrasına kadar yaşanan tüm anları unutulmaz kılacak 10 İzmir doğum fotoğrafçısı!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.