Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Anne sütü arıyorum

Merhaba. Bir kanser yakınım için anne sütüne ihtiyacım var ve Ankarada ikame ediyorum. Fazla sutü olan bana ulaşabilir mi?... devamı

Anne sutu

İstanbul umraniyedeyim. Anne sütüne ihtiyacım var. Verebileceklerini için [email protected] yazın. Gelip alabilirim.... devamı

SSVD-SUDA DOĞUM

Merhabalar.Büyükçekmece ve beylikdüzü civarında Sezeryan Sonrası Vajinal Doğum yapan suda doğum yapan doktor biliyor musunuz ?... devamı

Doğum Sürecini Hızlandıran ya da Yavaşlatan 9 Faktör

İş doğuma gelince en çok istediğin şey, kolaylıkla olup bitmesi değil mi? Ancak bazı koşullar doğumu hızlandırırken bazıları yavaşlatabiliyor. Bu da daha rahat veya zorlu bir doğum geçirmene sebep olabilir. Bakalım, doğumun hızını etkileyen faktörler nelermiş?

5 Doğum Fotoğrafçısına Bu İşin A, B, C'sini Sorduk!

Bebeğine kavuşacağın an gitgide yaklaşıyor! Bu anların kalıcı olacağı doğum fotoğrafları çektirmeye karar verdin ama öğrenmek istediklerin mi var?

Öyleyse bu soruları bir bir ortadan kaldıralım! Anneysen’in her biri alanında uzman 5 doğum fotoğrafçısına, merak ettiğin tüm soruları sorduk ve birbirinden faydalı cevaplar aldık!

Eğer arayıştaysan Doğum Fotoğrafçıları kategorimizden sanatçılarımızın profillerini inceleyebilir ve kendileriyle iletişime geçebilirsin.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.