Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

İlk gebeliğim lütfen yardım!

Bebegim 21 haftalik 446 gram sence kilosu nasil iyi midir ?... devamı

İri bebek doğumu

37+5 günlük gebeyim ve bebeğim 3800 gr ultrosonda yanılma payı olsa bile Dr iri dedi ve benim normal doğum cesaretim kalmadı diyebilirim bebeğe ve bana zor olacak diye bu gidişle 4 kg üstü bir bebek o... devamı

Ankara'da devlet hastanesi

Merhaba, Ankara'da önerebileceğiniz devlet hastanesi ve doktor var mı?... devamı

Anne sütü

Merhaba ben yeni dogum yaptim ve oglum yogun bakiminda anne sutune ihtiyacim var ve hic sutum yok. İstanbul da yasiyorum ocakta dogmus bebeklerin sutune ihtiyacim var yardimci olabilir misiniz.... devamı

Nişan Gelmesi: Doğumun Yaklaştığının İlk Belirtisi!

Doğum zamanın yaklaşırken vücudun sana bazı işaretler verecek, biliyorsun. Bu doğum belirtilerinden biri de nişan gelmesi!

Bu konu hakkında bilmediğin kalmasın istiyorsan, tüm ayrıntılarıyla...

Suni Sancı ile Doğum Nasıl Olur?

Suni sancı nedir ve hangi durumlarda tercih edilir? Suni sancı ile doğum nasıl yapılır? Normal sancıdan farkları nelerdir? Sana ya da bebeğine herhangi bir zararı var mıdır? Tüm merak ettiklerin burada!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.