Gizlilik Prensiplerimiz

Anneysen.com olarak temel ilkelerimizden biri gizliliğe verdiğimiz önem. Amacımız, tüm kullanıcılarımız ve firmalarımız için güvenli bir site yaratabilmek.

Kullanıcılarımız İçin Gizlilik

Anneysen.com’da doldurulan kullanıcı üyelik formları ve bilgileriniz pazarlama izni ilkeleri haricinde üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Firmaların profil sayfalarında doldurmuş olduğunuz iletişim ve fiyat teklifi formları sadece iletişim kurulmak istenen firmaya gönderilir, diğer firmalarla ya da diğer kuruluşlar ile paylaşılmaz. Bilgiler Anneysen.com kullanıcı veri tabanına eklenir. Anneysen.com üzerinden duyurulacak kampanya ve bilgiler için saklanıp kullanılabilir.

İş Ortaklarımız için Gizlilik

Sistemimize üye olan firmaların fotoğrafları ve özel bilgileri sadece Anneysen.com veri tabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Firma tanıtım sayfasında ve firma galerilerinde yayınlanacak bilgilere ve fotoğraflara site formatına uygun olarak karar verme hakkı sadece üye firmaya aittir. Üyeliğinizin bitmesi halinde firma bilgileriniz Anneysen.com veri tabanında saklanır, üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz. Üyelik bilgilerinizi size özel hazırlanan yönetim panelinden değiştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yayınlanan fotoğraflarınız Anneysen.com watermark’ı ile damgalanmaktadır. Ancak, buna rağmen fotoğrafların site üzerinden çekilmesi, başka bir platformda yayınlanması ve paylaşılması ile ilgili olarak Anneysen.com sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durum ile karşılaşırsanız yayınlanan platform ile direkt olarak bağlantıya geçmenizi öneririz.