Bebek Makaleleri

Yenidoğan bebek bakımı nasıl olmalı, bebek beslenmesinde nelere dikkat etmeli, doğum sonrası anne neler yaşar, emzirme nasıl olmalı? Tüm cevaplar yazılarımızda

Bebek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Bebek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Bebeğinin hassas cildi, birçok probleme karşı çok açıktır. Bu nedenle ona gereken özeni göstermelisin. Peki bebek cilt bakımı nasıl yapılır, biliyor musun?

Bu yazımızda “Bebeklerde cilt bakımı nasıl olmalı?” soruna tüm yönleriyle cevaplar verdik. Hadi okumaya başla!

Bebeklerde Burun Temizliği Nasıl Yapılır?

Bebeklerde Burun Temizliği Nasıl Yapılır?

Özellikle soğuk algınlığı ve nezle gibi durumlarda ortaya çıkan burun tıkanıklığı ve burun akıntısı gibi sorunlar, bebeğinin hayat kalitesini, uykusunu ve keyfini çok etkiliyor değil mi? Tabii ki bebeğinin sümkürmesi ve mukusu burnundan uzaklaştırması da mümkün değil. O zaman ne yapacağız, bebeklerde burun temizleme işini nasıl sağlayacağız?

Gel, bir an evvel bebeğini bu dertten kurtaralım! Derin ve kaliteli nefesler için bebeklerde burun temizliği nasıl yapılır, hangi yöntemlerin denenebilir sırasıyla anlattık. Hadi hemen oku!

Bebeklerde İshal: Neden Olur, Nasıl Geçer?

Bebeklerde İshal: Neden Olur, Nasıl Geçer?

Bebeklerde ishal konusu, ciddiye alınması gereken bir sorun. Dolayısıyla bu durumda yapman gerekenleri merak ediyorsun.

Bebeklerde ishal neden olur, belirtileri neler? Bebekte ishale ne iyi gelir, hepsini anlattık.

Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatı Hakkında Her Şey

Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatı Hakkında Her Şey

Doğum sonrasında kadınların karnında oluşan sarkma, son derece can sıkıcı bir durum. Özellikle hamilelik döneminde karın bölgesinde oluşan değişim, doğumdan sonra olumsuz görüntülere yol açabiliyor. Karın germe ameliyatı ile bu sorundan kurtulabilirsin. Ancak bu noktada da ameliyat sonrası oluşan yara izini göz ardı etmemek gerekiyor.

Bu yazımızda Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Serdar Yüce’ye doğum sonrası karın germe hakkında merak edilenleri sorduk!

Fitlik Zamanı: En İyi Baskül Hangisi?

Fitlik Zamanı: En İyi Baskül Hangisi?

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak, sağlığını korumak ve iyi görünmek için beslenmene dikkat etmeli ve egzersiz yapmalısın. Bu süreçte de kilonu düzenli olarak takip edebilmek için hatasız ölçüm yapan bir basküle ihtiyacın var. Bu yazımızda senin için en iyi baskül markalarını inceledik, hazırsan başlayalım!

Leziz Yemekler İçin En İyi Tencere Seti Tavsiyeleri

Ailece yiyeceğiniz lezzetli ve güzelce pişmiş yemekler için bir tencere seti edinmek istiyorsan ve arayıştaysan doğru yerdesin. Yazımızda tüm özellikleri ve fiyatlarıyla en iyi tencere seti modellerine yer verdik.

En İyi Epilasyon Aleti Hangisi?

En İyi Epilasyon Aleti Hangisi?

Gebelikte artan hormonların etkisiyle hem hamileliğin sırasında hem de doğumdan sonra bir süre tüylenme problemin olabilir. Epilasyon aletleriyle istemediğin kıllarından kurtulabilirsin. Piyasada epilasyon aleti dediğimiz cihazlar 2'ye ayırılıyor:

Tüyleri cımbız mantığıyla alan epilatör dediğimiz aletler ve tüylerin azalmasına yardımcı olan lazer epilasyon aletleri. Bu yazımızda senin için her 2 cihaz türünden de seçerek en iyi epilasyon aleti hangisi, inceledik. Hadi, istenmeyen tüylerinden kurtulma vakti!

En İyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

En İyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Hassas saçlarını kurutmak için kullanabileceğin en iyi saç kurutma makinesinin hangisi olduğunu merak ediyorsan doğru yerdesin! Hem kuru ve yıpranmış saçların için kullanabileceğin hem de kıvırcık dalgalar yapabileceğin vigolu modellerin de arasında bulunduğu pek çok seçeneği senin için bir araya getirdik.

Hadi, performanslarına göre kullanıcıların beğenisini kazanan en iyi saç kurutma makinesi tavsiyelerinin detaylı incelemelerine geçelim!

En İyi Saç Düzleştiricisi Tavsiyeleri

En İyi Saç Düzleştiricisi Tavsiyeleri

İyi bir saç düzleştiricisi saça minimum zarar vermeli, düzleştirme işini en kısa sürede yapmalı ve verdiği şekli saatler boyu korumalı. Bu kriterlerden yola çıktık ve senin için kullanıcıların çok beğendikleri en iyi saç düzleştiricisi modellerini bir araya getirdik.

Saç düzleştiricisi fiyatlarını göz önünde bulundurarak her keseye uygun modele yer vermeyi de ihmal etmedik. O halde kuaförde saatler harcamaya son diyelim ve yüksek performans alabileceğin en iyi düzleştiricilere geçelim!