Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Cocukgelisimci

İzmir bornovadayim çocuklarınıza merhametle ve sevgiyle bakarım... devamı

2yas kız kıyafetleri

2yas kız kıyafetleri olan bize verebilir mi... devamı

KAKA PROBLEMİ VE GAZ 😣😣

Merhabalar. Kızım 14 aylık kakasını yapamıyor dün gece morardı ağlamaktan kendini çok sıktı kusmaya başladı 😑14aylık olmasına rağmen halen çok gaz sancısı da çekiyor gazını yapınca bağırarak ağlıyor 😏... devamı

Bakıcı arıyorum

3.5 ve 2 yaşında çocuklarım için bakıcı arıyorum. Ağustosa kadar birlikte sonrasında ise tek idare edecek. Aslında eylülde de oğlum okula başlayacak. Ev işlerinde de yardımcı olacak güvenilir dürüs... devamı

Kunduracı ve Güvercin Göğsü: İki Önemli Göğüs Duvarı Yapı Bozukluğu

Doğuştan ortaya çıkan ve ilerleyen yıllarda en çok psikolojik açıdan etkiler yaratan kunduracı göğsü ve güvercin göğsü hastalığı hakkında merak edilen her şeyi bu yazıda bir araya getirdik.

Lyme Hastalığı Nedir? Belirtileri ve Tedavisi Nasıl Olur?

Belirtileri pek çok rahatsızlıkla benzerlik gösterdiği için Lyme'ın teşhisi oldukça zor. Ancak endişelenme, erken teşhis edildiği takdirde tedavisi mümkün.

Lyme hastalığının nasıl bulaştığı,...

Ay Ay Bebek Gelişimi

Artık bebeğini kucağına aldın! Şimdi gelişimini takip etme zamanı! Büyümesini, beslenmesini, hareketlerini, zihinsel ve sosyal yeteneklerini aylık olarak birlikte inceleyeceğiz. Ay Ay Bebek Gelişimi bölümünü keşfet, bebeğinin ayını seç ve aklındaki soruların cevaplarını bul!

Hemen okumaya başla

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.