Hamilelik Makaleleri

Parti Vermek İsteyen Anne Adayları için 10 İzmir Baby Shower Organizasyon Firma Önerisi!

Bebeğinin doğumuna kısa bir süre kalmasını sevdiklerinle kutlamak istiyorsan, bu liste tam sana göre! Baby shower partisi süslemelerinden davetiyelere, konsepte uygun kıyafet seçiminden parti dekorasyonuna kadar birçok konuda sana yardımcı olabilecek İzmir baby shower organizasyon firmaları içerisinden 10 öneriyi senin için listeledik.

Hafta Hafta Bebek Kilosu ve Boyu: Bebeğin Hangi Hafta Hangi Meyve ve Sebzeye Benziyor?

Karnındaki bebeğinin gelişimini merak ediyorsun. Bebeğinin bir haşhaş tanesinden doğduğu güne yolculuğuna dair doktorundan bilgi alıyorsun, ama boy ve kilosunu yeterince gözünde canlandıramıyorsun. O zaman bu içeriğimiz tam sana göre! Hafta hafta bebeğinin nasıl bir gelişim gösterdiğini meyve ve sebzelerden yararlanarak açıklıyoruz. İşte meyve sebzelerle hamilelikte bebek büyüklüğü!

Anne Adayları için 10 Ankara Baby Shower Organizasyon Firması Önerisi!

Bebeğin doğmadan hemen önce sevdiklerine ve kendine güzel ve eğlenceli bir gün yaşatabilirsin. Bunun için yapman gereken şey çok basit: baby shower partisi! Bebeğini kucağına almaya yaklaştığın bugünlerde, erken bir hoşgeldin partisi düzenleyebileceğin Ankara organizasyon firmaları arasından 10 tanesini senin için derledik.

Bu Tartışma Bitmez: Anne Karnındaki Bebeğe Müzik Dinletmek Faydalı Mı?

Yıllardan beri anne karnında bebeğe müzik dinletmenin yararlı olup olmadığı tartışılıyor. Hatta prematüre bebeğe edebiyat eserleri okuyan ebeveynlere bile rastlanabiliyor. Biz de bu konuyu araştırdık ve kafa karışıklığını giderecek bilgileri bir araya getirdik. İşte, müziğin anne karnındaki bebeğe etkileri!

Keşke Dememek için Hamilelikte Mutlaka Yapman Gereken 11 Şey!

Hayatının öyle özel bir dönemindesin ki! Hamileliğin keyfin çıkarmak, sağlığın için doğruları öğrenmek ve uygulamak, hayal ettiğin bir aile ortamı için gereken alışverişi yapmak, ebeveynlik bilgilerini edinmek en önemli önceliklerin olmalı. Bir de tecrübeli annelerin “hamilelik döneminde keşke yapsaydım” dediği 11 madde var ki, sonrasında sen de pişman olmayasın diye hepsini aşağıda bir araya getirdik!

Hazırlıklar Başlasın: Baby Shower Pastası Sipariş Edebileceğin İstanbul'da Bulunan 10 Butik Pastacı!

Bebeğinin dünyaya gelişinin heyecanıyla düzenlediğin bu özel gündeki en önemli detaylardan biri lezzetli ve tasarımıyla dikkat çeken bir pasta! Bunun için İstanbul butik pasta firmalarından istediğin pastanın yapımında yardım alabilirsin. Bizde işini kolaylaştıralım dedik ve baby shower pastası için İstanbul'da kapısını çalabileceğin 10 butik pastacıyı listeledik.