Hamilelik Makaleleri

Bu Tartışma Bitmez: Anne Karnındaki Bebeğe Müzik Dinletmek Faydalı Mı?

Yıllardan beri anne karnında bebeğe müzik dinletmenin yararlı olup olmadığı tartışılıyor. Hatta prematüre bebeğe edebiyat eserleri okuyan ebeveynlere bile rastlanabiliyor. Biz de bu konuyu araştırdık ve kafa karışıklığını giderecek bilgileri bir araya getirdik. İşte, müziğin anne karnındaki bebeğe etkileri!

Keşke Dememek için Hamilelikte Mutlaka Yapman Gereken 11 Şey!

Hayatının öyle özel bir dönemindesin ki! Hamileliğin keyfin çıkarmak, sağlığın için doğruları öğrenmek ve uygulamak, hayal ettiğin bir aile ortamı için gereken alışverişi yapmak, ebeveynlik bilgilerini edinmek en önemli önceliklerin olmalı. Bir de tecrübeli annelerin “hamilelik döneminde keşke yapsaydım” dediği 11 madde var ki, sonrasında sen de pişman olmayasın diye hepsini aşağıda bir araya getirdik!

Hazırlıklar Başlasın: Baby Shower Pastası Sipariş Edebileceğin İstanbul'da Bulunan 10 Butik Pastacı!

Bebeğinin dünyaya gelişinin heyecanıyla düzenlediğin bu özel gündeki en önemli detaylardan biri lezzetli ve tasarımıyla dikkat çeken bir pasta! Bunun için İstanbul butik pasta firmalarından istediğin pastanın yapımında yardım alabilirsin. Bizde işini kolaylaştıralım dedik ve baby shower pastası için İstanbul'da kapısını çalabileceğin 10 butik pastacıyı listeledik.

Baby Shower Partisi Yapmak İsteyen Anne Adayları için İstanbul'da 10 Organizasyon ve Süsleme Firması Önerisi!

Doğumu yaklaşan bebeğine, ''Hoş geldin'' demek için eğlenceli bir parti düzenleyebilirsin. Bu eğlenceli parti için ise, baby shower organizasyon firmalarından yardım alabilirsin. Bu sebeple senin için baby shower organizasyon İstanbul seçeneklerini 10 madde ile listeledik, hadi incele!

Baby Shower Olmazsa Olmaz Diyen Anne Adayları için İstanbul'da 10 Parti Evi Önerisi!

Bebeğini kucağına almana sayılı günler kala, bu mutluluğunu sevdiklerinle birlikte baby shower partisi düzenleyerek taçlandırabilirsin. Bu yüzden baby shower partisi İstanbul mekanlarına dair 10 çocuk parti mekanını senin için sıraladık.

Baby Shower Partisine Giderken Alabileceğin 9 Hediye Önerisi!

İlk kez baby shower partisine mi davet edildin? Yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bu partiye giderken anne adayına ya da bebeğine ne alacağından emin olamıyor musun? O zaman, senin için derlediğimiz baby shower hediyeleri önerilerimize göz at!