Çifte Mutluluk: Ünlü İsimler ve İkiz Bebekleri

Kimi tamamen normal yollarla, kimi de tüp bebek yöntemi sayesinde ikiz bebek sahibi oldu ve annelik duygusunu aynı anda iki kere yaşadı. Bize de ekranlardan bu mutluluğa şahit olmak düştü! Bakalım hangi ünlü annelerimizin ikiz bebekleri varmış?

Önce neymiş öğrenelim: 13 Soruda İkiz Gebelik Hakkında Her Şey!

1- Gülben Ergen

Gülben Ergen, 2009 yılında Ares ve Güney isimlerini verdiği 2 erkek çocuk dünyaya getirdi. İkizlere hamileliğinde ve doğumunda çok zorlandığını söyleyen Gülben Ergen, çocuklarını 30. haftasında doğurmuştu.

2- Tuba Büyüküstün

Kendisi gibi oyuncu eşi Onur Saylak ile evliliğinden ikiz çocuk sahibi olan Tuba Büyüküstün, kızlarını 2012 yılında kucağına aldı. İkisi de birbirinden sevimli çocukların isimleri Toprak ve Maya. Gitgide annelerine benzemeye de başlamışlar!

Hık demiş burnundan düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

3- Füsun Demirel

Başarılı oyuncu Füsun Demirel 2008 yılında, tam 50 yaşındayken ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. Tüp bebek yöntemi ile hamile kalan Demirel, çocuk sahibi olmak için enerjisini ancak bu yaşta topladığını söylemişti.

Prof. Dr. Nilgün Turhan'ın verdiği bilgilerle: Tüp Bebek Tedavisiyle İlgili Bunları Biliyor musunuz?

4- Ayça Bingöl

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisiyle herkesin beğenisini kazanan oyuncu Ayça Bingöl de ikiz çocuğu olan ünlülerimizden biri. Bingöl'ün 2016 yılında kucakladığı kızlarının isimleri Leyla ve Aylin.

Bakalım kim, ne zaman doğum yapmış: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

5- Deniz Uğur

2009 yılında Reha Muhtar ile birlikteliğinden olan ikiz bebeklerini dünyaya getiren oyuncu Deniz Uğur, çocuklarına Mina Deniz ve Poyraz Deniz isimlerini verdi.

İsim konusu kafanı karıştırıyorsa: İki Değil, Üç Can Taşıyan Anne Adayları İçin İkiz Bebek İsimleri Önerileri!

6- Melike Güner

Doktorlar dizisi ve İncir Reçeli filmi ile akıllarımıza kazınan Melike Güner de ikiz bebek sahibi olan ünlülerden birisi. 2015 yılında kucağına aldığı çocuklarının isimleri ise Alis ve Ali.

7- Wilma Elles

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde "Caroline" karakterine can veren Alman oyuncu Wilma Elles, ikiz çocukları Milat Aristo Kerem ve Melodi Bita Oleka'yı 2015 yılında dünyaya getirdi. Elles ikizlerini Amerika'da doğurmayı tercih etmişti.

Bakalım başka kimler Amerika'yı tercih etmiş: Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler

8- Başak Sayan

Oyuncu Başak Sayan, 2017 yılında ikizleri Ares ve Milan'a kavuştu. Sayan, hamileliğinde düşük riski yaşadığını ve neredeyse depresyona girdiğini söylemişti.

Bakalım anne adaylarımız bu konuda neler söylemiş: Kimi Hüzünlü Kimi Mutlu: Annelerden Lohusa Depresyonu Hikayeleri

9- Beyonce

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce de ikiz bebek sahibi olan ünlülerden. Sir Carter ve Rumi isimli çocuklarını 2017 yılında dünyaya getirdi. Rumi, Mevlana'nın dünyada bilinen adı ve Beyonce de çocuğuna bu ismi Mevlana'dan etkilenerek koymuş.

Ünlülerden İlham Aldık: Hangi Ünlü Anne Olunca Hangi Bebek İsimlerini Tercih Etti?

10- Angelina Jolie

3'ü evlatlık, 3'ü ise biyolojik olmak üzere 6 çocuğu olan Angelina Jolie, ikizlerini 2008 yılında kucağına aldı. İkizlerin isimleri ise Knox Leon ile Vivienne Marcheline. Fotoğraftaki görüntüde Jolie'nin 3 biyolojik çocuğu bir arada. Ne sevimli değil mi?

Senin de ikizlerin varsa, bu fotoğraf konseptlerine bayılacaksın: Bakarken Duble Keyif Alacağın 12 İkiz Bebek Fotoğrafı