Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Çocuğuma bakıcı arıyorum

mrb 2,5 yaşındaki kızım için bakıcı arıyorum bornova yeşilovada oturuyorum..... devamı

BEBEGİM TV BAGIMLISI

MRB BENIM BEBEGİM 15 AYLIK TV KARSINDA YEMEK YEDİREBILIYORUZ COK ZARARLI BILIYORUM AMA OYLE ALİŞKANLIK OLDU. YEMEK YESİN DİYE HABİRE TV YÖNELDIK GUNUMUZ... devamı

“Meleğim Benim, Bebeğim Benim” Temalı Bebek Fotoğrafları

Bebek fotoğraf çekimi furyası yayıldıkça, çekimlerde kullanılan temalar da gitgide şekillenmeye başladı. Bunlardan en sevileni ve en sevimli olanlarından biri ise hiç şüphesiz melek temalı olanlar. Bebeklerin hepsi zaten birer melek ama bu temaya uygun aksesuarların ve ortamın kullanılmasıyla fotoğraflarda daha da sevimli hale geliyorlar. Bu yazımızda en güzel melek temalı bebek fotoğraflarını görebilirsin!

Bebeklerin Muhabbet Kuşları ile Olan 8 Benzerliği

Muhabbet kuşlarını sevmeyenimiz yok. Peki bu sevimli kanatlıların, minnoş bebeklerle ne gibi ortak yönleri var biliyor musun? Biz de bilmiyorduk ama insan gerçekten hayret ediyor. Şaka falan yapmıyoruz, komik ama gerçek olan bu özelliklerle biraz yüzünü güldürelim istiyoruz.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.