Ünlülerin Çocuklarının Birbirinden Cici Kıyafetleri

Baktık hep büyükleri konuşuyoruz, biraz da küçüklerin minik, renkli dünyalarına dalalım istedik. Ünlülerin çocuklarının en şeker kombinlerine yer verdik. İçlerinde stilleriyle annelerine taş çıkartanlar var, demedi deme.

1. Melisa Ilıcalı

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın 4 yaşındaki kızı Melisa, annesinin yolunda ilerliyor. Annesi gibi bir Instagram fenomeni haline gelen minik kız, birbirinden renkli kıyafetleri ve kombinleriyle büyük ilgi görüyor. Soldaki festival kombini çok konuşulmuştu.

Bunu nasıl başardıklarını merak ediyoruz: Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

2. Nil Bahçekapılı ve Naz Bahçekapılı

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı’nın Nil ve Naz adında iki tatlı kızları var. Büyük abla olan Nil’in minnoş elbisesine bayıldık. Sağdaki de şirin bayramlıklarıyla olan hallerinden bir kare.

Öyle isimler var ki: Olaylar Olaylar: Hamile Kaldıktan Sonra Evlenen 17 Ünlü

3. Ali Demir Güntay ve Can Güntay

Pelin Karahan ve Bedri Güntay’ın tatlış oğulları bunlar da. İkisinin de ayrı ayrı Instagram hesapları var, yakından takip etmek istersen bilgine. İlk fotoğraf Ali Demir’in 3. yaş gününden. Diğeri ise minik Can’ın 1. yaş doğum gününden. Kombinleri gördüğün gibi pek şık.

Senin miniğinin 1. yaş doğum gününe karar verdin mi? Burada destek alabileceğin organizasyon ve süsleme hizmeti veren firmalar var.

4. Azur Benan Çolakoğlu

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’nun oğlu olan Azur Benan tam bir küçük adam. Soldaki kare miniğin 1. yaş gününden.

Bu partiler çok konuşuldu: Ünlü Annelerin Çocukları İçin Düzenledikleri Doğum Günü Partileri

5. Lisa Parlak

Bülent Parlak ve Burcu Gönder’in kızı olan Lisa, son zamanlarda Instagram’ın en popüler çocuklarından biri. Şirin mi şirin kıyafetleri ve birbirinden sevimli pozlarıyla herkesin gönlünü fethediyor. Bir de anne ve babasının ileride kendisine devretmek üzere yönettiği yönettiği Instagram hesabı var. Lisa fanlarına duyurulur.

Kader mi denir, seçim mi bilinmez: Armut Dibine Düşer: Ünlü Annelerin Ünlü Çocukları

6. Hira Kurt

Okan Kurt ve Demet Akalın’ın kızları olan Hira, cıvıl cıvıl giyinen kız çocuklarından. Hira’nın üzerinden özellikle çiçek desenleri eksik olmuyor.

Geç, erken deme. Bak onlara: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

7. Yade Demirel ve Yeda Demirel

Volkan Demirel ve Zeynep Demirel çiftinin kızları da sosyal medyanın ilgiyle takip ettiği çocuklardan. Zeynep Demirel, kızlarını saç tokalarından çantalarına kadar özene bezene giydiriyor.

Doğuştan şanslılar: Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler

8. İdris Ali Özbir ve Ömer Erol Özbir

Esra Erol ve Ali İzbir’in iki erkek çocuğu var. Esra Erol, minik oğullarına aynı kombinleri giydirmeyi seviyor. Bir örnek giyinen abi ya da abla kardeşler de pek bir şeker oluyorlar.

Çocukların hep cicili bicili hallerini paylaşıyoruz, biraz da ev hallerindeki minnoşlukları görelim dedik ve bu iki afacanın pijamalı tatlı hallerini de çok sevdik.

Onlar "Bu yaşta anne olunur mu?" dememiş: Gencecik Yaşında Bebeğini Kucağına Alan 12 Ünlü

9. Aslan Leon Harvey

Hande Ataizi’nin Benjamin Harvey ile evliliğinden olan oğlu Aslan’ın çok hoş bir stili var. Minik adamın tarzı şimdiden oturmuş. Pantolonlarının üzerine giydiği uzun tişörtler şirinliğine şirinlik katmış doğrusu.

Ünlüsü, ünsüzü yok. Annelik böyle bir şey işte: Ünlüler Anne Olmakla İlgili Neler Söylemiş?

10. Harvey Beckham, Romeo Beckham ve Cruz Beckham

Gelelim modanın dünya çapında stil sahibi çocuklarına. Ünlü modacı Victoria Beckham’ın çocuklarının şanına da böylesi yakışırdı.

David Beckham ve Victoria Beckham çifti 4 çocuk sahibi. Ancak çiftin kız çocukları olan Harper, ne giyse o yıl moda oluyor. Bebekliğinden bu yana tüm giydikleri ilgiyle takip ediliyor!

Biraz da uzmanından inceleyelim: Hem Uzman Hem Ünlü Olan Instagram Annelerinden 10 İlgi Çekici Paylaşım

11. Suri Cruise

Listemizi çocuk moda dünyasının öncüsüyle bitiriyoruz. Suri Cruise, Tom Cruise ve Katie Holmes’un moda dünyasında ilgiyle takip edilen kızları. Suri’nin stili üzerine açılmış bir blog bile var. Bu yaşta bu tarz, ne diyelim.

Hep anneler paylaşacak değil ya: Baktıkça İçin Isınsın: Ünlü Babaların Çocukları ile Birlikte Instagram'da Yaptıkları Tatlış Paylaşımlar