Çocuklarıyla Birlikte Tatilin Tadını Çıkaran 12 Ünlü

Minik kuzularıyla yazın keyfini doyasıya çıkaran ünlülerimizin eğlenceli tatillerine göz atıyoruz!

1. Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, kızı Lara’yla adeta aşk aşıyor. Deniz ve güneşin tadını da birlikte çıkarıyorlar haliyle. Sevgi dolu sarmaş dolaş pozlarıyla çok tatlılar değil mi?

Pek yaratıcı şeyler var, bayılacaksın: Farklı Konseptleri ile Dikkat Çeken Instagram'daki 10 Anne-Çocuk Fotoğrafı

2. Deniz Akkaya

Deniz Akkaya, kızı Ayşe’yle gezmeyi çok seviyor. İkili, yazın açılışını Kapadokya tatiliyle yaptı. Birbiriyle takım bikini ve mayolarıyla bir harikalar doğrusu.

Neler var neler: Ünlü Annelerin Çocuklarının Birbirinden Cici Kıyafetleri

3. Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı dört mevsim tatil modunda olduğu için yaz açılışını da kızı Melisa’yla erkenden yaptı. Anne-kız sahillerde birer moda ikonu gibiler.

Kimler yok ki: Olaylar Olaylar: Hamile Kaldıktan Sonra Evlenen 17 Ünlü

4. Tuba Ünsal

Tuba Ünsal oğlu Civan Mert ve kızı Sare’yle yaz açılışını erken yapan ünlülerden. İki kardeşin keyfine diyecek yok.

Annelik kutsalı: Ünlüler Anne Olmakla İlgili Neler Söylemiş?

5. Demet Akalın ve Okan Kurt

Eşi Okan Kurt’a olan hayranlığını sürekli dile getiren Demet Akalın, çoğunlukla kızı Hira ve babasının tatil fotoğraflarını paylaşıyor. Henüz kendisinin Hira’yla tatil fotoğrafını göremesek de yazın tadını çıkardığı kesin.

Annelik duygusunu erken yaşta tadanlar: Gencecik Yaşında Bebeğini Kucağına Alan 12 Ünlü

6. Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci

Sosyal medyanın en sevilen çiftlerinden olan Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci ikilisi, çocuklarıyla geçirdikleri keyifli ve sevgi dolu anları sıklıkla takipçileriyle paylaşıyorlar. Sabahları ailecek çıktıkları yürüyüşleri, deniz ve kum sefalarını Instagram'da görebilirsin. Ceyda Düvenci hesabında çocukları için yaptığı sağlıklı yaz yemeklerini de paylaşıyor.

Muhteşem babalar: Baktıkça İçin Isınsın: Ünlü Babaların Çocukları ile Birlikte Instagram'da Yaptıkları Tatlış Paylaşımlar

7. Nur Fettahoğlu

Nur Fettahoğlu, kızı Elisa Güzin’le tekne gezilerinden sık sık paylaşımda bulunuyor. Anne-kız bir örnek deniz kıyafetleriyle pek şekerler.

Bunlar da çok cici: Kız ve Erkek Bebekler İçin Seçtiğimiz 17 Kullanışlı Bebek Mayosu Modeli

8. Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar

İkinci hamileliğini yaşayan Neslişah Alkoçlar eşine olan hayranlığını her fırsatta dillendiriyor. Ünlü çift, tatillerini Dubai’de yaparken keyifli anlarını paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Özel sipariş gibi: Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

9. Zeynep Demirel ve Volkan Demirel

Zeynep Demirel ve Volkan Demirel yaz açılışını Yunanistan’da yaptı. Şimdilerdeyse yazın tadını Muğla’da çıkarıyorlar. Zeynep Demirel kızlarıyla geçirdiği mutlu anlarını sosyal medya hesabında bolca paylaşıyor.

Bu yazı nerede geçireceğine karar vermediysen önerilerimize göz at: Minik Kuzunla Mükemmel Bir Tatil İçin En Popüler 10 Bebek Dostu Otel Önerisi

10. Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çifti yaz açılışını Kapadokya’da yapan ünlülerimizden. Oğullarıyla birlikte çıktıkları tatilde bolca keşif yaparken, yeni yerler görmenin verdiği mutluluğu da paylaşmadan edememişler.

Yazı daha keyifli hale getiriyoruz: Dolu Dolu Bir Yaz Tatili İçin Çocuğunu Gönderebileceğin 8 Yer

11. Ece Erken

Ece Erken, minik oğluyla beraber kendini sahillere çoktan attı. Tatilini Marmaris’te yapan ünlü sunucu, oğluyla birlikte çıktıkları tekne gezisinden fotoğraflarını paylaştı. Sağdaki kare de 2 sene önce çıktıkları tatilden de bir #tbt.

Çantanda eksik kalmasın: Yaz Aylarında Bebeğinle Tatile Çıkarken Yanına Alman Gereken 12 Eşya!

12. Zuhal Topal ve Koray Saygıner

Ünlü sunucu Zuhal Topal ve eşi Koray Saygıner, kızlarıyla birlikte yazın tadını ailecek çıkaran ünlü çiftlerden. Soldaki kare de minik kızlarıyla çıktıkları bebekli tatillerinden.

Minik kuşun deniz keyfi için yüzme eğitmeni Yasemin Çulha'dan tüyolar!