Ünlü Markaların En Kullanışlı Çocuk Dolabı Modelleri

Çocuğun büyüdükçe eşyaları büyüyecek ve artacak, artık çok daha büyük ve kullanışlı dolaplara ihtiyaç duyacaksın. Bu ihtiyacını karşılamak üzere, ünlü markaların en kullanışlı ve şık çocuk dolabı modelleri içinden seçtiğimiz bazı örnekleri bir araya getirdik. Yazımızı okuyarak çocuk dolabı seçimini kolaylaştırabilirsin.

1- Çilek çocuk dolabı modelleri

Çilek markası çocuk odalarını süsleyen çok şık ve çok kullanışlı birçok mobilya üretiyor. Sevilen çocuk odası mobilya ürünlerinden biri de tabii ki çocuk odası dolapları. Çocuklarının her türlü giyim eşyasını depolayabileceğin bu çocuk gardıropları içinden senin için iki model seçtik.

Çilek Royal 3 kapılı çocuk dolabı

Kraliyet evlerini süslercesine tasarlanmış olan bu çocuk dolabı, 3 kapılı olması itibariyle oldukça geniş bir depolama alanı sunuyor. Ayrıca altındaki iki çekmece de güzel bir alternatif!

Çilek Royal 3 kapılı çocuk dolabının güncel fiyatı 1.499.00 TL

Çilek Trio sürgülü dolap

Sürgülü dolapların kullanımı her zaman çok daha kolaydır. Sen de hem sürgülü hem büyük hem de şık eğlenceli bir çocuk odası dolap modeli arıyorsan, bu dolap tam sana ve çocuğuna göre!

Çilek Trio sürgülü dolap fiyatı 2.099.00 TL

2- Bellona çocuk dolabı modelleri

Bellona markasının çocuk dolabı modellerine hayran olmamak elde değil! Her zevke hitap eden farklı ürünleri bir araya getiren Bellona'nın hoşumuza giden iki modelini sana sunuyoruz.

Bellona Marta çocuk dolabı

Oldukça geniş bir kullanım alanı sağlayan Bellona Marta çocuk elbise dolabı, aynalı olmasıyla da artı puan kazanan modellerden birisi. İç bölmesindeki raflarla da farklı kullanım alanlarını bir araya getiriyor.

Bellona Marta çocuk dolabı 1.899.00 TL

Bellona Like çocuk dolabı

Bellona'nın bu dolap modeli, çekmece, raf ve askılığın bir araya gelmesiyle, harika bir kompakt dolap tasarlamış. Eğer sen de kompakt bir çocuk dolabı arıyorsan, bu dolaba bir şans vermelisin.

Bellona Like çocuk dolabı 1.784.00 TL

Dolaplara bu minişler eşlik etsin: 10+6 Miniş Öneri ile Çocuk Odası Raf Modelleri

3- Alfemo çocuk dolabı modelleri

Alfemo da diğer markalar gibi çocuk odası mobilyaları konusunda zirveye oynayan markalardan. Biz Alfemo'nun özellikle küçük çocuk odalarına hitap edecek 2 modelini seçtik. Eğer senin çocuğunun da odası küçükse, bu tasarımlara göz gezdirmelisin.

Alfemo Admiral çocuk dolabı

Sade tasarımı ile dikkat çeken çocuk dolabı Admiral, iki kapılı ve küçük çocuk odalarına kolayca uyum sağlayacak bir özelliğe sahip. Açık renkli olması bir avantaj, böylece odayı olduğundan büyük gösterir ve karmaşa yaratmaz.

Alfemo Admiral çocuk dolabı 1.872.00 TL

Alfemo Balerina çocuk dolabı

Balerina, hoş çizgileri ve şık tasarımıyla tam da kız çocukları için uygun bir dolap.

Alfemo Balerina çocuk dolabı 1.590.00 TL

Zamana ayak uydur: Son 5 Yılın En Trend Çocuk Odası Modelleri

4- Doğtaş çocuk dolabı modelleri

Doğtaş markası, çocuklar için tasarladığı farklı ve konsept ürünlerle ön plana çıkmış bir marka. Doğtaş'tan görünce gözlerini alamayacağın iki model seçtik.

Doğtaş Batman çocuk dolabı

Bir süper kahraman kolay yetişmiyor! Kendi süper kahramanının odasını, kendisine yakışacak şekilde düzenlemek gerekir. Öyleyse Doğtaş'ın Batman çocuk dolabı ürününe bir göz gezdirmelisin. Çocuğun bunu görür görmez hayran olacak!

Doğtaş Batman çocuk dolabı 1.920.00 TL

Doğtaş Sky çocuk dolabı

Eğer süs, püs ve tasarım herhangi bir şey istemiyorsan, Doğtaş'ın Sky dolabı tam sana göre! Sakinliği ve sadeliği seven bir aileyseniz, başka bir alternatif seçeceğini sanmıyoruz.

Doğtaş Sky çocuk dolabı 1.600.00 TL

Neşe Yumağı Bir Oda İçin: 16 Çocuk Odası Halısı

5- İkea çocuk dolabı modelleri

Evimizin her şeyi İkea, çocuk ürünleri ile de evimize misafir olmaya devam ediyor. İkea'nın sade, basit ama işlevsel çocuk dolabı modellerinden seçtiğimiz 2 parça aşağıda!

İkea Busunge çocuk dolabı

İkea'nın iki kapılı, yüksek ayaklı bu dolabının içerisinde askılık altında 2 adet, geniş raflar var. Böylece bu raflara kutulara depolanmış eşyalar doldurabilirsin. Renginin pembe olduğuna bakma, renk seçenekleri mevcut!

İkea Busunge çocuk dolabı 577.10 TL

İkea Sundvik çocuk dolabı

Sade tasarımlı bu klasik dolap, diğer modele farkla raflarının genişliği ile göze çarpıyor.

İkea Sundvik çocuk dolabı 782,10 TL

Çeşitlilik iyidir: Erkek Çocuk Odası Dekorasyonu İçin Mavi Dışı 10 Öneri

6- Meltem çocuk dolabı modelleri

Meltem markası, yalnızca bebek, çocuk ve genç odası üretimi yapan bir marka. Çok çeşitli dolap modelleri içerisinden büyük dolapları seçtik. Büyük bir dolap ihtiyacı olan annelerimiz muhakkak bakmalı.

Meltem Blackbeard çocuk dolabı

Temel Reis çizgi filminin ünlü korsanı Kaba Sakal temalı bu dolap, çok eğlenceli! Oldukça büyük ve kullanışlı bu dolabı, çocuğunun odası için uzun yıllar kullanabilirsin.

Meltem Blackbeard çocuk dolabı 1.887.00 TL

Meltem iki kapılı sürgülü dolap

Sürgülü ve büyük olmasıyla ilgini çekecek olan Meltem'in bu dolabı, şık görünümü ile her türlü odayı süsleyebilecek kullanışlı bir dolap.

Meltem iki kapılı sürgülü dolap 2.346.00 TL

Boyaların modası geçti, bunlara baktın mı: Görür Görmez Yüzünde Gülücükler Açtıracak Çocuk Odası Duvar Kâğıdı Modelleri

7- Newjoy çocuk dolabı

Newjoy markası büyük ve kullanışlı dolapları ile annelerin kalbini tam on ikiden vuracak!

Newjoy Sailing çocuk dolabı

Denizci temalı bu dolap, beyaz ve mavi renklerin orantılı birlikteliğiyle çocuk odalarına şıklığı getirecek. Çekmece, raf ve askılık kombinasyonunun bir araya geldiği bu dolaba çocuğunun her eşyasını yerleştirebilirsin.

Newjoy Sailing çocuk dolabı 2.400.00 TL

Newjoy Butterfly çocuk odası

Çocuğunun odası için aynalı dolap modellerine bakınıyorsan, bu dolabı çok seveceksin. Oldukça şık ve kompakt olan bu dolap, kız çocuğunun odası için ideal bir dolap olacak.

Newjoy Butterfly çocuk odası 2.090.00 TL

16 örnekle ünlü markaların çocuk odası takımlarına da bakmak ister misin?