Gencecik Yaşında Bebeğini Kucağına Alan 12 Ünlü

“Kariyer mi, çocuk mu?” çıkmazına giren ünlülerimizin çoğu artık geç yaşta anne oluyorlar. Ancak bu çoğunluğun arasında erken yaşta anneliğe adım atanlar da yok değil. En genç anne bayrağını kim elinde tutuyor, hazırsan başlayalım.

Biliyorsun, bu işlerde her kafadan bir ses: Bu Yaşta Doğum Yapılır mı? (Hangi Yaşta?)

1. Hande Yener

Anneliğe adım atma yolunda rekor Hande Yener’de. Ünlü şarkıcı 1990 yılında Uğur Kulaçoğlu’yla evlendi ve bu evliliğinden 17 yaşındayken oğlu Çağın’ı dünyaya getirdi. Şimdi 27 yaşında olan Çağın, annesiyle arkadaş gibi.

Tüp bebekle anneliği tadanlar: Tüp Bebek Yöntemiyle Çocuk Sahibi Olan 10 Ünlü

2. Yıldız Tilbe

18 yaşında evlenen Yıldız Tilbe, evliliğinin bir yıl sonrasında kızı Sezen’i dünyaya getirdi. Ünlü sanatçının kızı iki çocuk sahibi ve Tilbe de bir anneanne artık. Zaman su gibi geçiyor.

Ünlülerin ikiz dünyası: Çifte Mutluluk: Ünlü İsimler Ve İkiz Bebekleri

3. Gülşah Alkoçlar

Onun minicik hallerini biliyoruz. Hülya Koçyiğit’in kızı olan Gülşah Alkoçlar, 18 yaşında evlendi. İlk kızı olan Aslışah’ı dünyaya getirdiğinde 19 yaşındaydı. Şimdi torun sahibi.

Bu kadar benzerlik fazla ama: Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

4. Sibel Can

Sibel Can, ilk iki çocuğunu dünyaya getirdiğinde henüz 20’li yaşlarının başındaydı. Ünlü şarkıcı, üçüncü oğlunu da 30 yaşında dünyaya getirdi.

E anne olmanın yaşı yok: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

5. Yeşim Salkım

İlk evliliğini Mustafa İmre ile gerçekleştiren Yeşim Salkım, 22 yaşındayken kızı Gizem’i doğurdu. Ünlü şarkıcı, Hakan Eratik’le evlendikten sonra 40. yaşında ikinci kez anne oldu.

Annelik duygusunu geç tadanlar kimler: "Artık Çok Geç!" Deme: 35 Yaşından Sonra Anne Olan 12 Ünlü

6. Defne Samyeli

1995 senesinde Emre Talu’yla evlenen Defne Samyeli, ilk kızı olan Deren’i evliliğinin bir yıl sonrasında dünyaya getirdi. Bu esnada 24 yaşındaydı. İkinci kızı Derin’i ise 7 yıl sonra doğurdu.

Evlenmeye sebep çocuk muydu: Olaylar Olaylar: Hamile Kaldıktan Sonra Evlenen 17 Ünlü

7. Buse Terim

Artık evlenme ve anne olma yaşı yükseldiği için 30 yaşından önce çocuk sahibi olmayı erken olarak görüyoruz. Çok erken sayılmasa da Buse Terim’in de genç bir yaşta anne olduğunu söyleyebiliriz. Buse Terim, ilk kızı Nil’i kucakladığında 26 yaşındaydı. 28. yaşında da ikinci kızı olan Naz’ı dünyaya getirdi.

Dillere destan kutlamalar: Ünlü Annelerin Çocukları İçin Düzenledikleri Doğum Günü Partileri

8. Belçim Bilgin

Belçim Bilgin de Buse Terim’le aynı kaderi paylaşıyor. Yılmaz Erdoğan’la 2006 yılında evlenen oyuncu, oğlu Rodin’i 26 yaşında doğurdu.

Gelenekselinden modernine: Ünlülerden İlham Aldık: Hangi Ünlü Anne Olunca Hangi Bebek İsimlerini Tercih Etti?

9. Sofia Vergara

Oyuncu, model ve sunucu olan Kolombiyalı güzel oyuncu, oğlu Manolo’yu kucağına aldığında 20 yaşındaydı. 25 yaşında olan Manolo, yakışıklılığı ve annesine olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Ün de mi genetik: Armut Dibine Düşer: Ünlü Annelerin Ünlü Çocukları

10. Reese Witherspoon

Ryan Philippe ile olan evliliğiyle anneliğe adım atan Reese Witherspoon, ilk çocuğunu kucağına aldığında 23 yaşındaydı. Şimdi kızıyla abla-kardeş gibiler.

Cesaretlileri görelim: 17 Ünlü Anne Hangi Doğum Şeklini Tercih Etti?

11. Adele

Simon Konecki’yle 2016 yılında evlenen Adele, 24 yaşında anne olarak oğlu Angelo’yu kucağına aldı.

Star dediğin böyle bir şey: Hamile Haliyle Ekranlarda Boy ve Karın Göstermekten Çekinmeyen 17 Ünlü

12. Victoria Beckham

David Beckham’la 1999 yılında evlenen Victoria Beckham, ilk oğlunu dünyaya getirdiğinde 24 yaşındaydı. 4 çocuk annesi olan Beckham, son çocuğunu da 37 yaşında doğurdu.

Yurt dışında doğum pek popüler: Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler