Gözleri Üzerine Toplayan Tatlış Anne-Çocuk Kombinleri

Sokaklara hareket, yaza renk, kışa canlılık katan anne ve çocuk kombinlerinden ilham al, miniğinle tüm dikkatleri üzerine topla!

1. Kırmızı aşkına!

Açılışı bebeğiyle birlikte kırmızılara kuşanan annelerle yapıyoruz! Düğün dernek işlerinde prensesiyle göz doldurmak isteyen anneler kırmızıya koşuyormuş öyle duyduk, e haksız da sayılmazlar değil mi?

“Rengarenk çiçeklere bir renk de biz katalım.” diyen anneler bahar aylarını kaçırmıyorlar gördüğün gibi. Etekten çizmeye uzanan bu şirin anne-kız kombinine biz bayıldık, denemeye değer doğrusu.

Modanın minik öncüleri: Ünlü Annelerin Çocuklarının Birbirinden Cici Kıyafetleri

2. Çok mu çok havalılar!

En havalı anne-kız kombinlerinin olmazsa olmazları pantolon ve çizme ikilisi. Bir de fötr şapkayla süslendiklerinde tadından yenmiyorlar.

Spor giyimden şaşmayan anneleri de unutmayalım tabii. Converse’li, gömlekli, kot pantolonlu kombinleriyle sokak modasına soluk katan kahramanlar onlar!

3. Duvar önünde cool pozlar!

Hadi, duvar önünde verilen cool pozlar kervanına katılma zamanı! Çizgili tişörtleri kot gömleklerle buluşsun.

Bir de bunlar var. İş yalnızca kombinle bitmiyor tabii, fotojeniklik de önemli.

Bir de bu hallerini gör: Neydi Ne Oldu: Ünlü Çocukların Büyümüş Halleri

4. Yoldan geçenleri durduran anne-kız kombinleri!

Bu kadar şirinlik de fazla ama! Tatlığıyla yoldan geçenler tarafından durdurulan anne-kızlara selam olsun. Şirin bir ceket bir fiyonkla bu iş tamam. Sağdaki üçlüye ise diyecek laf yok.

İşte birden çok çocuğu olanlar: Hey Maşallah: En Az 3 Çocuk Yapmış 10 Ünlü

5. Genç ve tarz anneler!

İçlerindeki enerjiyi kombinlerine yansıtan genç ve tarz annelere bayılıyoruz! Bir mini şortla harikalar yaratan bu tatlı ikililer iyi ki varlar.

Çocuklarıyla aralarında çok az yaş farkı olanlar: Gencecik Yaşında Bebeğini Kucağına Alan 12 Ünlü

6. Yaza renk katanlar!

Onlar plajların aranan yüzleri! Bandanaları ve salopetleriyle ya da şıkır şıkır elbiseleriyle yaza ayrı bir renk katıyorlar.

Babaları da unutmayalım: Baktıkça İçin Isınsın: Ünlü Babaların Çocukları ile Birlikte Instagram'da Yaptıkları Tatlış Paylaşımlar

7. Sokak modasının aranan yüzleri!

Yaz aylarında etekleriyle, kış aylarında gömlekleriyle o da yetmedi babetleri ve çizmeleriyle gözlerimizi şenlendiren anneler ve kızları da olmasa sokakların hali ne olacak?

Bu benzerliklere çok şaşıracaksın: Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

8. Ev modasına can katanlar!

Kim demiş bir örnek kombinlerin yalnızca sokağa taşınacağını? Şıklık sadece sokakla sınırlı değil. Ev modasına adını altın harflerle yazdıran şeker anneler ve kızlarını da unutmayalım lütfen.

Hep göz önünde olan ünlü anneler: Hamile Haliyle Ekranlarda Boy ve Karın Göstermekten Çekinmeyen 17 Ünlü

9. Pötikare gömlekler ve etekler bir arada!

Erkek çocuk annelerini de üzmeyip bir tatlı kombin de onlar için paylaşalım dedik. Sen de pötikare gömlekleri sevimli tişörtlerle birleştirebilirsin, aklında olsun.

Etekler anne-kız kombinlerinin olmazsa olmazlarından. İşi biraz daha tatlandırıp çantalar, fötr şapkalar ve ayakkabılarla harikalar yaratmak mümkün tabii.

Biraz nostalji yapalım: Onlar da Küçücüktü: Ünlü Şarkıcı ve Müzisyenlerin Çocuklukları