Onlar da Küçücüktü: Ünlü Şarkıcı ve Müzisyenlerin Çocuklukları

Hep en görkemli halleriyle izlediğimiz, şarkılarıyla eğlendiğimiz ünlüler de çocuk oldu! Hayranı olduğun müzisyenlerin çocukluk hallerini görmek için yazımızı oku!

1- Bengü

Son zamanların en sevilen popçularından biri olan Bengü, küçükken de çok sevimliymiş! Elindeki mikrofonuyla da ileride başarılı bir şarkıcı olacağının sinyallerini daha o zamanlardan vermiş!

Bu da ilgini çekebilir: Neydi Ne Oldu: Ünlü Çocukların Büyümüş Halleri

2- Sıla

Sesi ve anlamlı şarkılarıyla hem eğlendiren hem de hüzünlendiren Sıla’nın çocukluk hali, şimdikinden epeyce farklı!

Bak bakalım: Dizilerde Oynayan Çocuklar Nasıl Ünlü Oldu?

3- Atiye

Atiye, farklı tarzı ve güzelliğiyle dikkat çeken şarkıcılardan birisi. Fotoğraflarından birinde aynı Bengü gibi elinde mikrofon var. Ne derler bilirsin, ağaç yaşken eğilir!

Hık demiş burnundan düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

4- Hadise

Ekranlarda sık sık görmeye alışkın olduğumuz şarkıcı Hadise, çok da değişmemiş desek yalan olmaz! Gözlerinden kim olduğu hemen anlaşılıyor!

Her biri çok duygusal: Ünlüler Anne Olmakla İlgili Neler Söylemiş?

5- İrem Derici

İrem Derici, çocukluğunda kendini hiç beğenmediğini sık sık dile getiren ünlülerden birisi. Halbuki ne kadar da sevimli bir bebekmiş!

6- Işın Karaca

Hokka gibi burnu, iri siyah gözleriyle şirin mi şirin bu kızı tanıdın mı? Evet bu çocuk, güçlü sesine hayran olduğumuz şarkıcı Işın Karaca’nın ta kendisi!

Işın Karaca da onlardan: Olaylar Olaylar: Hamile Kaldıktan Sonra Evlenen 17 Ünlü

7- Merve Özbey

Bu kıvırcık saçlı minik, son günlerde popülaritesi iyice artan Merve Özbey! Sence çocukluğu şimdiki haline benziyor mu?

8- Şebnem Ferah

Rock müzik denince akla gelen ilk isimlerden biri, tabii ki Şebnem Ferah! Çocukluk fotoğrafına baksana, neredeyse hiç değişmemiş!

Şebnem Ferah'ın da açıklamaları var: Çocuk Yapmadan Hayatına Devam Eden 10 Ünlü

9- Sezen Aksu

Şarkılarına bayıldığımız, Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından biri olan Sezen Aksu’nun çocukluk fotoğrafına bakınca onu tanımak neredeyse imkansız! Minik serçe, büyüdükçe fazlasıyla değişmiş!

Kimler kimler var: Gencecik Yaşında Bebeğini Kucağına Alan 12 Ünlü

10- Aleyna Tilki

Geldik son zamanların en çok konuşulan ismine! Aleyna Tilki hala gencecik bir kız, yıllar önceki fotoğraflarına baktığında onu tanımaman mümkün değil!

Bu da ilgini çekebilir: Armut Dibine Düşer: Ünlü Annelerin Ünlü Çocukları

11- Göksel

Buğulu bakışlar, kocaman siyah gözler! Akla ilk gelen isimlerden biri tabii ki Göksel! Bu fotoğrafından onu tanır mısın bilmiyoruz ama gözlerine bakınca anımsaman mümkün!