Hey Maşallah: En Az 3 Çocuk Yapmış 10 Ünlü

Çocuk sahibi olmak büyük keyif ve sorumluluk taşıyor, hele de birden çok çocuğun olduğunu düşünsene!

Onlar düşünmüş ve yapmışlar! Bu yazıda hangi ünlü annelerin en az 3 çocuğu var, öğreneceksin.

1- Gülben Ergen

Gülben Ergen'in eski eşi Mustafa Erdoğan'dan; Atlas, Güney ve Ares isimli 3 erkek çocuğu var. Ares ve Güney'in ikiz kardeşler olduğunu da belirtelim.

İkiz çocukları olan diğer annelerimizi görelim: Çifte Mutluluk: Ünlü İsimler ve İkiz Bebekleri

2- Angelina Jolie

Çok çocuklu ünlü anneler denince akla ilk gelen isimlerden biri, 6 çocuk sahibi Angelina Jolie oluyor. Gerek biyolojik gerekse evlat edindiği çocuklarıyla ilişkisi dikkat çeken Jolie'nin, onları ne kadar sevdiğini ve yardıma muhtaç tüm dünya çocuklarına yaptığı destekleri bilmeyen yoktur.

Merak ediyorsan: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

3- Sibel Can

Sibel Can'ın 2 erkek, 1 kız olmak üzere 3 çocuğu var. Can'ın ilk eşi Hakan Ural'dan Melisa ve Engincan, 2. eşi Sulhi Aksüt'ten ise Emir isimli 3 çocuğu var. Bu arada hatırlatalım, küçük oğlu Emir'i Amerika'da doğurmayı tercih etmişti.

Yurt dışında doğum yapmayı tercih eden başka anneler de var :Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler

4- Victoria Beckham

Gözlerimizden kalpler çıkartan çift David ve Victoria Beckham'ın, hepsi birbirinden güzel çocukları bu yazıya girmezse olmazdı! Victoria Beckham; Romeo, Brooklyn ve Cruz isimli 3 erkek, Harper isimli 1 kız çocuğu dünyaya getirdi.

5- Deniz Uğur

Oyuncu Deniz Uğur; ikiz çocukları Mina Deniz, Poyraz Deniz ve büyük oğlu Engin Deniz ile bekar bir anne hayatı yaşıyor. Hepsiyle ayrı ayrı ilgilenen Uğur, 3 çocuk sahibi olduğuna hiç pişman olmamış.

Bu yazı duygu dolu: Ünlüler Anne Olmakla İlgili Neler Söylemiş?

6- Derya Baykal

Gündüz programlarının baş tacı, ünlü oyuncu Derya Baykal'ın ilk eşi Levent Baykal ile evliliğinden Mert, ikinci eşi Ferhan Şensoy'dan ise Müjgan Ferhan ve Neriman Derya isimli 3 çocuğu var.

Baykal'ın kızları anne ve babaları gibi oyunculuk, oğlu ise yönetmenlik yapıyor.

Derya Baykal'ın kızları da bu yazıda: Armut Dibine Düşer: Ünlü Annelerin Ünlü Çocukları

7- Beyonce

Amerikalı ünlü sanatçı Beyonce'nin ilk çocuğu olan Blue Ivy gözlerimizin önünde büyürken, bir ödül gecesinde Beyonce'nin ikiz bebeklerine hamile olduğunu öğrenmiştik.

Beyonce geçtiğimiz sene ikiz çocuklarını da dünyaya getirdi, böylece 3 çocuk annesi oldu. İkizlerin isimleri de oldukça dikkat çekici; Rumi ve Sir.

Ünlülerden ilham aldık: Hangi Ünlü Anne Olunca Hangi Bebek İsimlerini Tercih Etti?

8- Neşe Erberk

Eski Türkiye güzeli, model ve şimdilerde iş kadını olan Neşe Erberk; Lara, Selin ve Alin isimlerine sahip bir üçüz annesi! Tek seferde kucağına 3 kız alan Erberk, doğumuyla birlikte çocuklarla ilgili konulara daha fazla yönelmiş ve İstanbul'un birçok ilçesinde faaliyet gösteren eğitim kurumları açmış.

Yeri gelmişken: İki Değil, Üç Can Taşıyan Anne Adayları İçin İkiz Bebek İsimleri Önerileri!

9- Heidi Klum

Ünlü Alman manken Heidi Klum, 4 çocuk annesi! İki erkek, iki de kız çocuk sahibi olan Klum'un arka arkaya gerçekleştirdiği doğumlara rağmen fit görüntüsü çok dikkat çekmişti.

"Doğumdan sonra kilo vermek bu ünlü anneler için nasıl bu kadar kolay oldu?" diye soruyorsan, bu yazıya bak!

10- Bennu Gerede

Ünlü fotoğraçı ve oyuncu Bennu Gerede, 4 erkek çocuk dünyaya getirmiş. Gerede'nin oğulları ile çektirdiği fotoğraflar sosyal medyada çok dikkat çekmiş, her biri birbirinden yakışıklı bu çocuklar için pek çok övgü dolu yorum yapılmıştı.