Instagram'dan Farklı Konseptli 10 Anne-Çocuk Fotoğrafı

Instagram hayatımıza girdi gireli, pek çok insan fenomen oldu ve renkli hayatlarıyla bizleri adeta büyüledi. Bunlardan bazıları da birer anne ve çocuklarıyla yaptıkları paylaşımlar, görenlerin gözlerinden kalpler çıkarıyor!

Biz de Instagram'da gördüğümüz, birbirinden farklı konsepti olan anne-çocuk fotoğraflarını bu yazıda bir araya getirdik. Her birini sen de çocuğunla çektirmek isteyeceksin, eminiz!

Yazıda ilerledikçe ihtiyacın olacak: En Güzel Anlarınızı Ölümsüzleştiren Aile Fotoğraflarınız için İstanbul'da 10 Aile Fotoğrafçısı Önerisi!

1- Charity Grace LeBlanc ve çocukları

Charity Grace LeBlanc, ilk çocuğunu doğurduktan sonra yogaya başlamış ve çocuklarıyla yoga yaparken paylaştığı fotoğraflarla Instagram fenomeni olmuş. Nasıl olmasın, şu güzel görüntülere baksana!

Yoga ilgini çektiyse, bu videoya bir bak.

2- Amanda Watters ve çocukları

3 çocuk annesi Amanda Watters, dekorasyon fikirleri verdiği bir Instagram hesabı var. Amanda, bir çiftlik evinde yaşıyor ve çocuklarıyla doğayla iç içe pozlar veriyor. Ayrıca her mevsime uygun konseptler yaptığı fotoğrafları da var.

Baktıkça için ısınsın: Ünlü Babaların Çocukları ile Birlikte Instagram'da Yaptıkları Tatlış Paylaşımlar

3- Clemmie Hoper ve çocukları

4 kız çocuk sahibi, hemşire ve How To Grow A Baby and Push It Out isimli, hamilelik hakkında bilgiler verdiği kitabın yazarı Clemmie Hoper'ın Instagram hesabı çok renkli! Kızlarıyla yaşantısından bol bol paylaşımlar yapan Clemmie, hamilelik hakkında da bilgiler veriyor.

Biz de en sevdiklerimizden çok değerli bilgileri bir araya getirdik: Hamilelik Kitaplarından Altı Çizili 30 Altın Bilgi

4- Hannah Carpenter ve çocukları

Küçücük bir kasabada, 4 çocuğu ve eşiyle birlikte yaşayan Hannah'ın, hayatından kesitler paylaştığı Instagram hesabı görülmeye değer!

Ödüllü bir illustratör olan Hannah'ın fotoğraflarında daima bir stil ve şıklık var. Fotoğrafları görünce bize hak vereceksin.

5- İmren Gürsoy ve çocuğu

Türk blogger ve Youtuber İmren Gürsoy'un, oğlu Mete ile yaptığı paylaşımlara hayran olduk! Birbirinden farklı mekanlarda, birbirinden güzel fotoğraf çekimleri yapan anne-oğulun pozlarına imrenmemek mümkün değil!

İmren Gürsoy, Youtube kanalında bebek bakımı, beslenme önerileri, çocukla yaşam hakkında bilgiler veriyor.

Instagramda paylaşacağın fotoğraflara ilham olsun: Tüm Stresini Unutmanı Sağlayacak Birbirinden Şaşkaloz Bebek Fotoğrafları

6- Anna Strode ve çocukları

3 çocuk doğurmasına rağmen fit görüntüsü ile dikkat çeken Anna Strode, Instagram hesabında bol bol çocukları yanındayken yaptığı antrenmanlardan kesitler paylaşıyor.

Doğum sonrasında sarkan göbeğinden de çekinmeden fotoğraflar paylaşan Anna, bu görüntünün utanılacak bir şey olmadığını söylüyor.

Sen de doğum sonrası fazlalıklarından kurtulmak istersen, bu video işine yarayacak.

7- Dominique ve çocukları

2015 yılında işinden ayrılıp, yalnızca kızlarıyla ilgilenmeye karar veren Dominique isimli annenin fotoğraflarının her biri bir sanat eseri!

Kızlarıyla sürekli farklı konseptlerde çektiği fotoğraflarıyla bizi büyüleyen Dominique, gördüğümüz en güzel Instagram sayfalarından birine sahip!

8- Merve İpek Öztürk ve çocuğu

Seni Beklerken, Dostum Tedi ve Ben isimli kitapların yazarı, fenomen anne Merve İpek Öztürk'ün, kızı Melina ile yaptığı paylaşımları bir harika! Türkiye'nin dört bir yanını kızı ile gezen Öztürk, zamanının büyük bir kısmını kızı ile geçiriyor.

9- Gylisa Jayne ve çocuğu

Gylisa Jayne isimli bu anne, pembe saçları ve dövmeleri yüzünden pek çok eleştiriye maruz kalmış. Ama anneliğin dış görünüşle hiç bir ilgisi olmadığını savunan Jayne, bu görüşleri ve kızıyla olan tatlış fotoğrafları sayesinde fenomen olmuş.

10- Şeyma Subaşı ve çocuğu

Milli fenomenimiz Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'yla çektirdiği fotoğraflarını ilgi ile takip eden milyonlarca kişi var. Dünyanın dört bir yanını kızıyla gezen Subaşı'nın paylaşımları da görülmeye değer!