Görür Görmez Yüzünde Gülücükler Açtıracak Çocuk Odası Duvar Kâğıdı Modelleri

Artık duvar boyamanın modası geçti. Devir, duvarları çeşit çeşit desen, model ve tasarımları olan duvar kağıtları ile donatma devri! Çocuk odalarını en eğlenceli hale getirmek ve çocuğunun odada geçirdiği vakitten keyif almasını sağlamak için birbirinden güzel, hem senin hem de çocuğunun kalbini çalacak çocuk odası duvar kağıdı modelleri bu yazıda!

1- Geleceğin şoförlerine: Araba duvar kağıdı

Çocukların araba sevdası duvarlara da taşınıyor. Bu duvar kağıtlarını özellikle erkek çocuk odası için kullanabilirsin.

Ama farklılık istiyorsan bu yazıya bakmalısın: Araba Temasından Sıkılanlar İçin 7 Yaratıcı Erkek Bebek Odası Fikri

2- Evin biricik çiçeğine yakışır: Çiçekli duvar kağıtları

Kız çocuk odası hazırlıyorsan ve bu odayı birbirinden güzel çiçek desenleri ile donatmak istersen, bu duvar kağıdı çeşitleri seni mest edecek!

3- Kız çocuklarına hizmet devam ediyor: Kelebekli duvar kağıtları

Kız çocuklarının her biri, kelebek gibi narin ve zarif! Öyleyse çocuk odası duvar kağıdı modelleri içerisinden neden kelebekli kağıtları seçmeyesin ki?

Dekorasyonu tamamlamak lazım: Neşe Yumağı Bir Oda İçin 16 Çocuk Odası Halısı

4- Göklerden odalara: Bulutlu duvar kağıdı

Bulut desenleri son günlerin en sevilen desenlerinden. Bu deseni nevresimlerde, perdelerde ve daha birçok ürün üzerinde gördüğümüz gibi artık duvar kağıtları üzerinde de görüyoruz. Sevimliliği, odaya kattığı ferah his ile bu desenleri sevmemek mümkün değil!

5- Çocuğun kendi odasının yıldızı: Yıldızlı duvar kağıtları

Gökyüzünde pırıl pırıl parlayan yıldızları izlemeyi kim sevmez? Herkes sevdiğine göre odaları yıldızlarla süsleme vaktidir.

Süs püs demişken, buna bakmazsan olmaz: İnsanı Büyüdüğüne Pişman Eden Aşırı Tatlı Bebek Odası Süsleri

6- Gerçek gibi: Üç boyutlu duvar kağıdı

Duvardan fırlayıp odanın içinde çocuğunun oyununa katılacakmış gibi duran üç boyutlu duvar kağıtları desenleri içerisinde en çok tercih edilen süper kahraman ve animasyon karakterleri!

7- Odalara biraz renk gelsin: Renkli duvar kağıdı

Eğer daha sade, açık ve sabit renklerden oluşan bir çocuk odası dekorasyonu tercih ettiysen, renkli duvar kağıtları ile odayı canladırabilirsin. İster kız, ister erkek çocuğunun odasında kullan, seçim senin!

Renkleri doğru kullanmak önemli: Bebek Odası Rengi Seçmeden Önce Renklerin Psikolojik Etkilerini Öğrenmeye Ne Dersin?

8- Sıkıldıkça değiştirirsin: Boyanabilir duvar kağıdı

Çocuk odası için bir duvar kağıdı seçtin ama buna bağlı kalmak istemiyorsan boyanabilir dubar kağıdı tam sana göre! Ayrıca ileride çocuğunun odasını genç odasına çevirirsen, istediği renklerle duvar kağıdının görünümünü değiştirebilirsin. Bu duvar kağıtları üzerinde son dönemin popüler dekorasyon ürünü duvar sticker'larını da kullanabilirsin.

Çocuk, büyük herkes bunlara bayılacak: Son Yılların Trendi: Birbirinden Şık Çocuk Odası Duvar Sticker’ları

9- Yapışkanlı duvar kağıdı

Kendinden yapışkanları bulunan bu duvar kağıdı modelini kullanmak çok kolay! Çocuğunun odasına kendin yapıştırabilir, sıkılma veya kirlenme gibi durumlarda söküp atabilirsin!

10- Çocuğun dokunsun ve hissetsin: Kabartmalı duvar kağıdı

Çocuğun duvara dokunduğunda desenleri hissetsin istersen, kabartmalı duvar kağıtlarını tercih edebilirsin. Kabartmalı duvar kağıtları sıklıkla kullanılan duvar kağıdı çeşitleri arasında.

11- İster erkek, ister kız çocuk odasına: Puantiyeli duvar kağıdı

Puantiyeleri kızların eşyalarında görmeye alışkınız ama bu duvar kağıtları ile bu görüşten vazgeçeceksin! Puantiye desenli duvar kağıtları çocuk odalarına sade ama eğlenceli bir hava katıyor!

Bu odaları en beğendiğin duvar kağıtlarıyla süsleyebilirsin: Son 5 Yılın En Trend Çocuk Odası Modelleri