Oyun Çadırları: Çocuk Odalarının Yeni Vazgeçilmezi

Hatırlar mısın, küçükken koltuk minderlerini bir araya getirip kendimize içine girebileceğimiz bir alan yaratırdık. Burada oturur, oynar, yemek yerdik. Ta ki annemiz eve gelene, koltuk minderlerini ait oldukları yere koyana kadar...

Artık çocukların bu eğlencesi için koltuk minderlerini toplamalarına gerek kalmadı. Çocukların bu ortak eğlencesini gören üreticiler, içerisinde keyifli vakit geçirebilecekleri çeşit çeşit oyun çadırı modellerini üretmeye başladılar. Bu yazımızda çocuğun için hemen bir tane edinmek isteyeceğin, birbirinden eğlenceli çocuk oyun çadırı modellerini bir araya getirdik.

1- Kızılderili çadırı ile dekore edilmiş çocuk odası

Bu Kızılderili çadır modelleri en sevilen oyun çadırı modellerinden biri! Kızılderili çadırları ile birbirinden eğlenceli ve şık çocuk odaları dekore etmek mümkün. Tek ihtiyacın olan biraz süsleme malzemesi, neşeli yastıklar, küçücük halılar ve çocucuğun! Kim bilir bu çadırda neler hayal edecek!

İhtiyacın olan malzemeler de burada: İnsanı Büyüdüğüne Pişman Eden Aşırı Tatlı Bebek Odası Süsleri

2- Büyük oyun çadırı ile dekore edilen çocuk odası

Bu oyun çadırlarını da süsleyerek kullanmak mümkün. Küçük ışıklar da çadır süslemesinde işe yarayacak malzemelerden birisi!

3- Bu çadırları bahçende de kullanabilirsin.

Oyun çadırları güzel havalarda, eğer varsa bahçe içerisinde de kullanılabilir. Çocukların hem temiz hava alsın hem de doyasıya eğlensin istersen bu güzel bir alternatif!

Yeri gelmişken bir bakalım: Evde Sıkıntıdan Patlayan Çocuklar için 4 Yaş Etkinlikleri

4- Oyun çadırı için Ikea'da neler var?

İkea markası, orijinal ve modern ürünleri ile evlerin baş tacı markalardan birisi. Minimallik ve işlevselliğin bir araya geldiği İkea ürünleri içerisinde, ebeveynlerin en çok tercih ettiği ürünlerden birisi de oyun çadırları. Birbirinden farklı ve eğlenceli İkea çadır modelleri içerisinden senin için, en çok tercih edilen tünelli oyun çadırı modeli olan BUSA'yı seçtik. Bu modele bayılacaksın, çocuğun oynamalara doyamayacak! Tabii, biraz genişçe bir alan gerektirdiğini de belirtmek lazım!

Bunlar çadırda da oynanır: Yaratıcı, Eğitici, Eğlenceli 2 Yaş Oyunları

5- Oyun çadırı Civil

Çocuklar için gereken her ürünü bulabileceğin Civil markası, tabi ki çocuklar için çadır ürünlerini de bünyesine aldı. Civil oyun çadırı kategorisinde birbirinden farklı, kızılderili çadırından, ev şeklinde çadıra çok sayıda oyun çadırı modeli bulabilirsin. Biz Civil markasının bu kızılderili çadırı modellerini seçtik.

Madem adı geçti, bu yazıya bakmalısın: Civil Bebek Giyim’den En Beğendiğimiz 17 Kombin

6- Kanz oyun çadırı

Kanz, başta taşıma ve giyim olmak üzere, hem bebek hem de çocuklar için birbirinden farklı ve kaliteli ürünler ortaya koyan bir Alman markası. Çocuklara hizmet eden Kanz'ın oyun çadırı üretmemesi eksiklik olurdu. Kanz'ın oyun çadırları içerisinde erkek ve kız çocuk çadırlarını ayrı ayrı bulabilirsin.

7- Oyun çadırı Toyzz Shop

Çocuk ve bebekler için çeşit çeşit eğlenceli ve eğitici oyuncak ürünleri sunan Toyzz Shop, oyuncak çocuk çadırı ürünleri ile de dikkat çekiyor. Toyzz Shop oyun çadırları arasından, kız çocuklarının bayılacağı Prenses Şatosu modelini seçtik. Oldukça geniş ve eğlenceli bu oyun çadırı modelinde çocuğun yanında bir arkadaşı ile de oynayabilir.

Elektronik cihazları hayatınızdan çıkarma vakti geldi: Telefonu Bırak Çocuğunla Oyna: Evde Oynanacak Oyunlar