Birbirinden Şekil 2 Yaş Pasta Modelleri

Ufaklık göz açıp kapayıncaya kadar 2 yaşına bastı ve doğum günü hazırlıkları seni bekliyor. Bu sefer ilk doğum gününden tecrübelisin ve tek isteğin; birinci yaş doğum gününden daha afili bir organizasyon yapmak. Bunun için de önce 2 yaş pasta modellerine bak.

Ancak neresinden başlayacağını bilemiyorsun. Pasta telaşını aradan çıkarmak için Çocuk Doğum Günü için Butik Pastaneler sayfamıza bekliyoruz.

Biz iyi bir doğum gününün iyi bir pastayı hak ettiğine inanıyoruz. “Bir pasta önce göze, sonra mideye hitap etmeli.” diyerek birbirinden leziz ve şirin 2 yaş pastalarıyla karşındayız.

1. Şeker hamursuz 2 yaş doğum günü pastası

2 yaş pastası

Doğum günü pastalarında şeker hamuru istemiyorsan, seçimini şeker hamursuz doğum günü pastalarından yana yapabilirsin. Şeker hamuru yerine pastanı, çikolata ve renkli şekerlerle süsletebilirsin. Üstüne 2 yaş mumu yerleştirdin mi tamamdır.

2. Arabalı 2 yaş doğum günü pastası

arabalı 2 yaş pastası

Çocuğunun 2 yaş doğum günü için annelerin çok tercih ettiği, Disney’in Arabalar temalı yaş pastalarını seçebilirsin. Yarış parkuru şeklindeki arabalı 2 yaş doğum günü pastası, ufaklığın doğum günü masasına çok yakışacak.

3. Resimli 2 yaş doğum günü pastası

2 yaş doğum günü pastası modelleri

Çocuğunun ilk doğum gününde tercih etmediysen ve pasta üstünde resim sevenlerden biriysen, doğum günü için çocuğunun fotoğrafını pastada kullanabilirsin.

Çikolatalı 2 yaş doğum günü pastası

2 yaş pasta

Bol çikolatalı bir doğum günü pastasına kim hayır diyebilir ki? Erkek çocuğun için doğum günü pastası arıyorsan bu çikolata bombası dozerli model oldukça gösterişli.

5. Deniz temalı doğum günü pastası

2 yaş doğum günü pastaları

Doğum günü konseptinde deniz temasını düşünüyorsan, bu pasta masana çok uygun. Eğer kız çocuğun için doğum günü pastası arayışındaysan deniz konseptine deniz kızını da ekletebilirsin.

Seçimini yaptıysan, İstanbul’da yaşıyorsan ve “Pastam yeterince havalı oldu, partim neden olmasın?” diyorsan, partine renk katmanı sağlayacak Çocuk Doğum Günü Süsleri Arayanlar için İstanbul’da 10 Parti ve Süsleme Malzemeleri Dükkanı yazımızı sakın kaçırma.

6. Minnie Mouse temalı 2 yaş doğum günü pastası

Minnie Mouse temalı 2 yaş doğum günü pastası

Kız çocuk yaş pastalarının vazgeçilmezi Minnie Mouse temalı pastalar. Bizce pembe ve mor ağırlıklı bir doğum günü partisinin tek eksiği, şirin mi şirin Minnie Mouse doğum günü pastası.

7. Denizci temalı 2 yaş pastası

Denizci temalı 2 yaş pastası

Doğum günü organizasyonlarında kullanılan en popüler temalardan biri, denizci teması. Mavi tonların ağırlıkta olduğu bir doğum günü konsepti için aradığın pasta ta kendisi olabilir.

Parti mekanını ayarladın mı: 2 Yaş Doğum Günü Kutlaması Yapabileceğin 10 İstanbul Parti Evi Önerisi!

8. Değişik şekilli 2 yaş doğum günü pastası

 şekilli 2 yaş doğum günü pastası

“Yuvarlak, dikdörtgen, kare, 2 katlı, 3 katlı pastalardan çok sıkıldım; değişik bir şeyler arıyorum.” diyorsan, tren yolu pasta çok havalı görünmüyor mu? Cupcake’lerden oluşan 2 rakamı ve çikolatadan raylarla oldukça keyifli görünen bu pastayı kaçırma deriz.

9. Örümcek adam temalı doğum günü pastası

Örümcek adam temalı doğum günü pastası

Erkek çocuk doğum günlerinin aranan yüzü Spiderman! Erkek çocuklar, Örümcek Adam pastasının olmadığı doğum gününe, doğum günü demiyor. Çocuklar; mavi ve kırmızı ağırlıklı doğum günü konseptini, Spiderman pastasıyla tamamlayan annelere 10 numara 5 yıldız veriyormuş, öyle duyduk.

Bunlar da ilgini çekebilir: Adeta Birer Sanat Eseri Olan Erkek Çocuğu Doğum Günü Pastaları

10. 2 rakamlı 2 yaş doğum günü pastalı

2 şeklinde 2 yaş pastası

"Bu yaşa kolay mı getirdim, çocuğumun yaşı gözler önünde olsun." dersen seçimini rakamlı yaş pastadan yana yapabilirsin.

11. 2 katlı 2 yaş doğum günü pastası

2 katlı yaş pasta

Kalabalık bir organizasyon düşünüyorsan, tercihin 2 katlı doğum günü pastalarından yana olmalı. Sadeliği ve renkleriyle göz olduran bu pastayı çok seveceklerine eminiz.

12. Winnie the Pooh temalı 2 yaş doğum günü pastası

 2 yaş doğum günü pastası

Şirin mi şirin, canlı mı canlı Winnie the Pooh pastasıyla doğum günü masana renk katmaya ne dersin? Çocuklar bu çizgi filmi çok seviyor ve bu hayvanlara bayılıyor.

13. Prenses temalı 2 yaş doğum günü pastası

doğum günü pastası 2 yaş

Kızını prensesler gibi büyüten annelerin, seçtiği pasta da prenseslere layık olmalı tabii. Pasta seçimini hallettiysen ve konukların için eğlenceli bir parti rüyalarını süslüyorsa, Çocuk Doğum Günü Partisi Mekanları sayfamıza mutlaka bak.

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: