11 Erkek Çocuk Doğum Günü Pastası

Çocuğuna seneler sonra bile açıp fotoğraflarını görmek isteyeceği bir doğum günü pastası yaptırmak istemez misin? Zaman çabuk geçiyor ve o yıllar geri gelmeyecek biliyorsun. O yüzden ona unutamayacağı bir doğum günü hazırlamaya ne dersin? İstersen oğlunu da al yanına, şu muhteşem doğum günü pastalarına birlikte bakın!

1. Arabalar doğum günü pastası

erkek çocuk doğum günü pastası

Arabalar’ın hızıyla yarışabilir misin? Sen “Çocuğumun doğum gününe nasıl bir pasta yaptırsam?” diye kara kara düşünürken, onlar gelip masana park ediyorlar bile. Hem de inanılmaz tasarımlarıyla! Ufaklığın 3 yaş doğum günü pastası için arayışa girmene hiç gerek yok. Bak, sağdaki çoktan hazır.

2. Araba şeklinde doğum günü pastası

erkek çocuk pasta

Arabalar her yerde ve erkek çocuk pasta modellerinde çok kullanılıyor! Çocukların bayıldığı araba şekilli pastaların bu tatlı hallerini kaçırma istedik. Konuklarına ikram etmeden önce “Ehliyet, ruhsat lütfen.” klişesini yapmadan geçme. Sonuçta sıradan bir pasta yemeyecekler.

3. Mickey Mouse doğum günü pastası

erkek çocuğu doğum günü pasta modelleri

Herkesin Mickey Mouse pastası olabilir, ama böylesine herkes sahip olamaz. Erkek çocuğu doğum günü pasta modellerinden seçtiğimiz bu pasta İnce ince işlenmiş her detayıyla göz dolduruyorlar. Baksana şunlara, adeta çocuğunun doğum günü masası için yaratılmamışlar mı? Sen de bizimle aynı fikirdeysen harikalar yaratan butik pastacılarla tanış, oğlun için de yapsınlar.

4. Dinozorlu doğum günü pastası

erkek çocuk pastası modelleri

Dinozorlar gerçek mi değil mi bilemeyiz ama emin olduğumuz bir şey var: O da bu pastalardaki dinozorların gerçek olduğu. Erkek çoçuk pastası modelleri içerisinde dinozor motifleri çok tercih ediliyor. Çocuğunun ilk yaşına özel bir partinin heyecanıyla unutabileceğin şeyler olabilir. Hazırlığa başlamadan önce, kusursuz bir yaş gününe imza atmanı sağlayacak 1 Yaş Doğum Günü Masası Fikri Arayanlar İçin 13 Öneri yazımızı oku.

5. Rakamlı doğum günü pastası

erkek çocuk pasta modelleri

Erkek çocuk pasta modelleri içinden farklı çeşitleri sıralamaya hız kesmeden devam ediyoruz. Süper kahramanlar tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan 6 şeklindeki pastaya bayılmamak elde değil.

İnşaat pastanın tasarımı da oldukça detaylı, yol çalışması etkisi için gerçekten çok çalışılmış. Detaylı bir inşaat teması için 3 şeklinde pastayı kaçırma deriz.

6. Örümcek Adam (Spiderman) doğum günü pastası

erkek çocuğu için doğum günü pastası

Erkek çocuğu için doğum günü pastası düşünülür de onun adı geçmeden olur mu? Örümcek Adam, 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanmış bir kahraman. Biz de kahramanlara yakışır iki süper pasta tasarımıyla sana geldik. İnsanın bu pastaları görünce çocuk olası geliyor değil mi?

7. Angry Birds doğum günü pastası

Angry Birds oyununu sevmeyen yok ama pastalarına daha çok bayılacaksın. Adeta oyunun içinden çıkmış gelmiş gibi duran kızgın ama bir o kadar sevimli kuşlara dokunma fırsatı sunan iki model, pastanın sanat işi olduğunun kanıtı gibi.

Bu arada böylesi harika pastaya güzel bir parti evi yakışır dersen çocuk doğum günü partisi mekanlarını inceleyebilirsin.

8. Tatlı çocuğun tatlı pastası olur: Sevimli Canavarlar doğum günü pastası

erkek çocuk yaş pasta modelleri

Ufaklığın kadar sevimli bu pastaları yemeye kıyabilir misiniz bilmiyoruz ama dikkat çekici bir doğum günü masası isteyenlerin onlara ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Cıvıl cıvıl renkleri ve sevimli detaylarıyla bu erkek çoçuk yaş pasta modelleri içini neşeyle doldurmuyorlar mı?

9. Mavinin en güzel hali: Deniz altı doğum günü pastası

erkek çocuğu icin yaş pasta modelleri

Denize bakarken dalıp gidenlerdensen, erkek çocuğu icin yaş pasta modellerine uzun uzun bakmaktan alamayacaksın. Üstlerindeki her detayın ilmek ilmek işlendiği bu pastaların bir sanat eserinden farkı ne, sorarız sana.

10. Küçük Prens doğum günü pastası

erkek çoçuk doğum günü pasta çeşitleri

Senin küçük prensin için pastamız yok mu sandın? Dürüstlük, hayal gücü, gerçek sevgi neymiş, Küçük Prens yıllardır çocuklara bu kavramları öğreten bir karakter. Şık olduğu kadar anlamlı bir doğum günü pastası yani.

11. Kahramanım benim: Süper Kahramanlar doğum günü pastası

erkek çocuk için pasta

E bu kadar anıp da erkek çocuk için pasta çeşitleri kapanışını onlarla yapmamak olmazdı değil mi? Süper kahramanların hakkını veren, Batman'li ve Superman'li bu iki müthiş pastayla seni ve oğlunu baş başa bırakıyoruz.