2 Yaş Doğum Günü İçin 10 İstanbul Parti Evi

Bebeğinin 2 yaş doğum günü partisini istediğin şekilde hazırlamana imkan veren doğum günü organizasyoncuları arasından biri ile anlaşıp güzel bir parti organize edebilirsin. Bu yüzden seçimini kolaylaştırmak istedik ve İstanbul parti evleri arasından 10 mekanı listeledik!

1. Kuko Sanat Atölyesi ve Parti Evi

İstanbul Ümraniye'de faaliyetini sürdüren mekan, aslında bir sanat atölyesi olması ile biliniyor. Çocukların teknlojik aletlerde oyunlar oynadığı bu dönemde sanatsal merak ve beceriyi arttırmaya çalışan atölyenin bir diğer çalışma alanı ise, partiler düzenlemesi!

Orman kenarında yer alan ve süs havuzu bulunan parti evi, sakin ve doğa ile iç içe konumuyla çocuk parti evleri arasında değerlendirmen gereken yerler arasında yer alıyor. Kuko Sanat Atölyesi ve Parti Evi ile iletişime geçmek ve aklındaki soruları sormak istersen, sayfasını incelemeni öneririz.

2. Ada Cafe Bakırköy

İstanbul'un Bakırköy semtinde faaliyet gösteren mekan, organizasyon düzenlemen için yer alan seçili yerlerden birisi oluyor. Zengin kahvaltı seçenekleri ve dünya mutfağına ait yemeklerle hizmetini sürdüren Ada Cafe Bakırköy, baby shower, happy hour, iş yemekleri ve doğum günleri gibi organizasyonlar düzenliyor.

Bebeğin için 2 yaş doğum günü hazırlıkları da gerçekleştiren mekan, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alan seçeneği sunuyor. Hava koşullarına göre tercih edebileceğin alanda en iyi hazırlıkları gerçekleştirebilecek olan mekan, kitap konseptiyle de adeta sanat ve yiyecek içecek sektörünün birleşmiş olduğu bir yer oluyor. Ulaşım açısından da oldukça kolaylık sağlayan Ada Cafe, kahvaltılı doğum günü mekanları arasında ve özel doğum günü organizasyonu ile bebeğine ve sana özel bir gün yaşatıyor.

3. Ada Kanlıca Baro Bahçe

İstanbul'un sevilen ve sakin semtlerinden biri olan Beykoz'da bulunan mekan, boğazın hemen yanında, doğal ortamıyla tercih listende kesinlikle yer alması gereken bir yer oluyor. Doğal yeşil alanı ve ferah ortamıyla doğa içerisinde birçok organizasyon düzenleyen Ada Kanlıca Baro Bahçe düğünden kınaya, baby showerdan mezuniyete kadar birçok organizasyon alanında hizmet veriyor.

Bebeğin için düzenleyeceğin 2 yaş partisi için tüm hazırlıkları gerçekleştiren mekan, boğaz manzarasıyla güzel bir parti düzenlemene yardımcı oluyor. Diğer mekanlardan ayrı olarak, hava koşulları müsait olduğu zaman motor seferleri düzenleyen Ada Kanlıca Baro Bahçe, ulaşım konusunda da müşterilerine kolaylık sağlıyor. Mekan içerisinde yer alan oyun parkı da mekanın cazip özelliklerinden biri, söyleyelim.

4. Nevy Craft Parti Evi

Kadıköy-Koşuyolu'nda hizmet veren Nevy Craft Parti Evi, ayrı ayrı katlarda aynı anda 20 çocuk ve 40 yetişkini ağırlayabilecek, 2 salona sahip parti evlerinden birisi. Çocuklar için oldukça güvenli bir oyun salonu var, bu sayede çocuğun oynarken sen de misafirlerini rahatça ağırlama fırsatı bulacaksın.

Yalnızca bahar ve yaz aylarında açılan bahçesinde ise animasyon ve oyun ekibinin de katıldığı, keyifli partiler düzenleme imkanın var. Nevy Craft Parti Evi, talep ettiğin takdirde, 30 dakikalık küçük atölyeler, tasarım hediyeler ve özel ikramlıklar da sunabiliyor. 2 yaş doğum günü organizasyon için mutlaka değerlendirmelisin.

5. Minik Gurmeler Parti Evi

İstanbul'un en sevilen semtlerinden İstinye'de bulunan Minik Gurmeler Parti Evi, çocuğun için unutulmaz bir parti günü hazırlıyor. Her çocuğun zevkine ve hayaline uygun bir tema ile doğum günü organizasyonu hazırlayan firma, bebeğine güzel bir doğum günü düzenlemeyi düşünüyorsan tercihlerin arasında bulunması gereken yerlerden biri olan Minik Gurmeler Parti Evi, 2 yaş doğum günü fikirleri ile sana ve bebeğine güzel anlar yaşatıyor.

6. Mor Parti ve Oyun Evi

Bayrampaşa'da, hem hafta içi hem de hafta sonu hizmet veren Mor Parti ve Oyun Evi, alt katındaki 25 çocukluk oyun salonu ve üst katındaki 45 kişilik alanı ile tam da iki yaş doğum günü partisi kutlamaya uygun bir mekan!

Yaklaşık 2 saat süre ile kiralamalar yapan Mor Parti ve Oyun Evi'nde çocuğun arkadaşları ile bir eğitmen eşliğinde oynarken, sen de konuklarını ferah salonunda ağırlayabilirsin. Mor Parti ve Oyun Evi, doğum günü dışında farklı organizasyonlar için de hizmet veriyor.

7. Boom Boom Party

Kadıköy'de hizmet veren Boom Boom Party, geniş parti salonu ile çocuğunun doğum günü organizasyonu için istediği her türlü ihtiyacı karşılıyor. Çocuğunun istediği her türlü konsepti planlayarak özel mekanında hayata geçiren Boom Boom Party; yemek servisi, fotoğrafçı, organizasyon ve süsleme, animatör, illüzyonist gibi hizmetler de sağlıyor. Bu sayede çocuğunun unutulmaz bir doğum günü yaşamasına destek oluyor.

Mekanın toplamda 210 m2'lik bir alanı var. Ayrıca çocuklar doyasıya eğlenirken ebeveynlerinin de kahvelerini yudumlayarak keyifli saatler geçirmesini sağlayan bir özel alanı da bulunuyor.

Eğer bu özellikler hoşuna gittiyse Boom Boom Party ile iletişime geçerek aklındaki diğer soruları sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsin.

8. Porti Parti Evi

Anadolu Hisarı'nda, yeşillikler içinde bulunan Porti Parti Evi, pek çok farklı alternatifi ile çocuğunun doğum gününü unutulmaz kılmak için hizmet veriyor. Oldukça geniş bir salona sahip olan bu mekanda, karaoke, disko ve animatör şovları gibi farklı etkinlikleri doğum günü kutlamasına entegre etmek mümkün.

Porti Parti Evi, yalnız mekan kiralaması yaptığı gibi, talep edilirse mekan süslemesi de gerçekleştiriyor. Ayrıca yine istek dahilinde çocuklara uygun, özenle hazırlanmış ikramlıklar da sunabiliyor. Mekan, 25 çocuk ve 30 yetişkin olmak üzere 55 kişilik bir kapasiteye sahip.

9. Başka Bir Dünya

Acıbadem'de bulunan mekan, aslında bir çocuk kafesi ve atölyesi. Çocuklara yönelik bir kitabevi ve atölye olarak da hizmet veren Başka Bir Dünya, iki girişimci anne tarafından kurulmuş. Partiler için açık büfe yiyecek ve içecek barları, eğlenceli oyunlar, sihirbaz ve animatör hizmetleri ve hatta kutlama pastasına kadar birçok hizmet veriyor. Hem bahçesi hem de kapalı alanı olan Başka Bir Dünya Başka Bir Dünya, doğum günleri dışında da kaliteli zaman için hizmet veriyor.

10. Gabbia Cafe Bistro

Yeşillikler içindeki müstakil bir binada hizmet veren Gabbia Cafe Bistro, dünya mutfaklarından lezzetler sunan ve serpme kahvaltısıyla da gönülleri fetheden bir mekan! Gabbia Cafe Bistro'nun 250 kişilik bahçesi ve 50 kişilik etkinlik salonu mevcut. Çocuk doğum günü partileri genellikle bu etkinlik salonunda gerçekleşiyor. Çocuklara özel parti menüleri hazırlayan mekanda, bir çocuk kulübü ve bebek bakım odası da var.

Gabbia Cafe Bistro, Acıbadem'de hizmet veriyor.

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: