Kız Çocukları İçin Resimli Yaş Pasta Modelleri

Bir kız çocuğun var ve doğum günü mü yaklaşıyor? Eğer bu özel gün için kızına resimli pasta yaptırmak istiyorsan ama nasıl bir model seçeceğini bilmiyorsan sana bazı önerilerimiz var.

Sana bu yazıda birbirinden sevimli 7 resimli yaş pasta modeli sunuyoruz. Kızının en çok beğeneceği modeli seçebilir, resimli pasta fiyatı teklifi almak ve ayrıntıları konuşmak için butik pastanelerimizle iletişime geçebilirsin.

1- Elsalı pasta

Kız çocukları Disney prensesi Elsa’ya bayılıyor. Eğer senin minik kızın da Elsa hayranıysa bu prensesin baskısı olan bir resimli yaş pasta yaptırabilirsin. Ayrıca kızının doğum günü konseptini de Elsa temalı düzenleyebilir, süslerini bu temaya göre yapabilirsin.

Parti süsleri için bakabilirsin: Doğum Günü Organizasyonu ve Süslemeleri

2- Barbie baskılı pasta

Kız çocuklarının yıllardır severek oynadığı ve izlediği Barbie, pastalarda da çok kullanılan bir figür. Barbie resimli pasta, çocuğunun çok hoşuna gidebilir. Pastanın üzerine baskısını yaptıracağın Barbie figürünü seçmek sana ve kızının zevkine kalmış!

Bunlar da ilgini çekebilir: Çocuklar İçin Şeker Hamursuz Pasta Modelleri

3- Disney prensesi baskılı pasta

Prenses kızının doğum gününde, kendi gibi birbirinden güzel prensesleri olduğu bir resimli pasta olsun ister misin? Disney’in en güzel ve en sevilen prenseslerinin bir arada olduğu bir pasta çok sevimli olacaktır. Tüm konsepti de buna uygun düzenledin mi, tamamdır!

Bu doğum gününün bir mekanda düzenlemek istersen çocuk doğum günü partisi mekanlarına göz atabilirsin.

4- Minnie Mouse pasta

Kız çocuklarının en sevdiği bir diğer karakter de Minnie Mouse! Fırfırlı eteği, büyük fiyongu, sevimli ayakkabılarıyla resimli pasta modelleri içinde en çok tercih edilen figürlerden!

Hadi bak: Birbirinden Şekil 2 Yaş Pasta Modelleri

5- Unicorn temalı resimli pasta

Büyük olsun küçük olsun her kız çocuğu unicornlara bayılır. Bu sevgi son zamanlarda kendini pastalarda da göstermeye başladı. Eğer kızının doğum günü için resimli pasta yaptırmak istersen unicorn temasını seçebilirsin. Kızın bu pastaya bayılacak, eminiz!

6- Dora temalı resimli pasta

Eğer kızın maceracı çizgi film kahramanı Dora’yı seviyorsa pastasında bu karakteri kullanmaya ne dersin? Sevimli Dora kız çocuğunun doğum günü partisini süslesin istersen ilk işe pastadan başlayabilirsin.

Bu konsepti fotoğraflamak gerek. Fotoğrafçılarımız sana yardımcı olabilir.

7- Fotoğraf baskılı pasta

Prensesler, unicornlar çok güzel tabii ama kızının pastasında direk kendi fotoğrafının olmasının da ayrı bir güzelliği var. Eğer minik yavrunun sevimli yüzünün pastasını süslemesini istersen, en sevdiğin fotoğrafını da pastaya bastırabilirsin.

Bu resimli pasta modeli, genellikle 1 yaş doğum günü pastalarında tercih ediliyor. Eğer sen de kızının ilk kutlamasını yapacaksan 1 Yaş Doğum Günü için Butik Pastaneler kategorimizden firmalara ulaşabilirsin.

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: