Hangi Ünlü Hamileyken Neye Aşerdi?

Hamilenin çilesi bitmiyor. Kış mevsiminde canı erik çekeni de var, çamur yemek isteyeni de. Ünlü isimler hamileliklerinde nelere aşerdiler?

Bir Hamilelik Klasiği: Aşermek Hakkında Bilmen Gereken Her Şey de burada, aman her canının çektiğini yeme!

1. Gülşen

Gülşen hamileliğinin 4. ayındayken sık sık Yalıkavak Mufla’ya gidip pırasalı börek ve irmik helvalı panna cotta yiyormuş. Ünlü şarkıcının canı o kadar çok pırasalı börek istiyormuş ki sırf bunun için yolunu değiştirip Mufla’ya geliyormuş.

Bir de çocuksuz hayatı seçenler var: Çocuk Yapmadan Hayatına Devam Eden 10 Ünlü

2. Pelin Karahan

Pelin Karan hamileliğinin 7. ayındayken gecenin bir vakti canı aniden dondurma aşermiş ve eşiyle birlikte soluğu Etiler’de almış.

Evlenince çok değiştiler: Anne Olduktan Sonra Evinin Hanımı Olmayı Seçen 10 Ünlü

3. Ebru Şallı

Ebru Şallı’nın canı ilk hamileliğinde turunçgilleri, mandalina, portakal ve kivi gibi meyveleri çekiyormuş. Ancak ikinci hamileliğinde aşermeyi çok yoğun yaşamamış. Zaman zaman canı güllü, lokumlu dondurma çekmiş o kadar. Demek ilk hamilelikle ikinci hamilelik arasında böyle farklılıklar olabiliyor.

Çalışkan anneler: İşlerinin Güçlerinin Arasında Bebeklerini Emziren 9 Ünlü

4. Şeyda Coşkun

Ünlülerin yaşam koçu olan Şeyda Coşkun, hamileliğinde yeşil elma ve ayvaya aşermiş. Kahvaltısını bile meyveyle yapan biri için hiç de şaşırtıcı olmasa gerek. Coşkun, bu süreç boyunca karbonhidrattan uzak durup protein ve baklagil ağırlıklı beslenmiş.

Dışarıdan göründüğü kadar kolay mı: Doğumdan Sonra Kilo Vermek Bu Ünlü Anneler İçin Nasıl Bu Kadar Kolay Oldu?

5. Gülben Ergen

Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan ile olan evliliğinde ikizlere hamileyken bir akşam canı ıslak hamburger çekmiş. Günlük hayatta da hamburgeri çok seven Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan’ın soluğu Taksim’de almasıyla o gece muradına ermiş.

İkiz anneleri toplaşın: Çifte Mutluluk: Ünlü İsimler ve İkiz Bebekleri

6. Ece Erken

Hamileliğinin 4. ayında aşermeye başladığını söyleyen Ece Erken’in canı bir gün yeşil erik istemiş. Bunun üzerine eşi Antalya’dan erik getirtmiş ama ekşi olduğu için pek yiyememiş.

Deniz, kum ve güneşin tadına varanlar: Çocuklarıyla Birlikte Tatilin Tadını Çıkaran 12 Ünlü

7. Ebru Akel

Ebru Akel, hamileliğinin 6. ayındayken aşermenin biraz naz işi olduğunu düşündüğünü dile getirmiş. Hamileliğinin kış aylarına denk geldiği bir dönemdeyken canı yalnızca bir kez şeftali istemiş. Onu da bulamadıkları için şeftali suyuyla idare etmiş.

Annelik onlar için kutsal: Ünlüler Anne Olmakla İlgili Neler Söylemiş?

8. Beyonce

Beyonce, kızı Blue Ivy’ye hamileyken Oreo bisküvilerine aşermiş. Acı soslu yiyeceklere de ayrı bir düşkünlüğü varmış.

İşin bir de bu kısmı var: Normal Doğum Yapan Ünlüler

9. Natalie Portman

İki çocuk annesi olan Natalie Portman, oğlu Aleph’e hamileyken özellikle içinde sirke olan ekşi yemeklere ve patlamış mısıra aşermiş.

Doğur, büyüt, okut: Çocuğu Yurt Dışında Okuyan 9 Ünlü

10. Kim Kardashian

Kim Kardashian, kızına hamileyken suşiye aşermiş ama hamilelerin çiğ balıktan uzak durması gerektiği için bol bol ranch soslu havuç ve kereviz sapı yemiş

Şimdi boy boy çocukları var: Gencecik Yaşında Bebeğini Kucağına Alan 12 Ünlü

11. Britney Spears

Sırada çok enteresan bir örnek var. Bazı anne adayları hamileyken yemesi mümkün olmayan şeylere aşerebiliyor. Britney Spears da bu bahtsız kadınlardan biri. Ünlü şarkıcı hamileliğinde çamura aşermiş!

Böyle benzerlik olur mu: Hık Demiş Burnundan Düşmüş: Birbirine Çok Benzeyen Ünlü Anneler ve Çocukları

12. Jessica Alba

Ünlü oyuncu Jessica Alba da üç çocuk annesi. Kızı Haven’a hamileyken karpuza bayıldığını ve sürekli karpuz hayal ettiğini söyleyen Alba, böyle olduğunda eğer karpuz yemezse gerçekten çok sinirli bir insana dönüştüğünü dile getirmiş. Bazı aşermeler böyle sinir de yapıyor demek ki.

Bu aralar çok popüler: Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler

13. Reese Witherspoon

Üç çocuk annesi olan Reese Witherspoon, son çocuğuna olan hamileliğinde muzlu ve çilekli yoğurda aşermiş. Buraya kadar her şey normal. Ancak yosunlu meyve püresine aşermesi hakkında ne düşüneceğini bilemiyoruz.

En çok konuşulan partiler: Ünlü Annelerin Çocukları İçin Düzenledikleri Doğum Günü Partileri

14. Victoria Beckham

Victoria Beckham’ın çocukları boy boy. Ünlü modacı, kızı Harper’a hamileyken portakal reçelli kızarmış ekmeğe doyamamış.

Kimi geç kimi erken anne olan ünlülerimiz: Hangi Ünlü Kaç Yaşında Anne Oldu?

15. Halle Berry

Halle Berry, kızı Nahla’ya hamileyken tuzlu yiyeceklere ve ekmeğe aşermiş. Oğlu Maceo’ya olan hamileliğindeyse canı sürekli dondurma istemiş.

Doğurmaya doyamayanlar: Hey Maşallah: En Az 3 Çocuk Yapmış 10 Ünlü