Hamilelik Kıyafetleri ve Eşyaları Makaleleleri

Hamile giyimine dair bilmen gerekenler neler? Hamile kıyafetlerini çok para harcamadan nasıl alabilirsin? Hamile yastığı nasıl seçilir? Makalelerimizde anlattık!

Hamileler İçin Güneş Kremi: Nasıl Seçilmeli, Hangileri Alınmalı?

Hamileler İçin Güneş Kremi: Nasıl Seçilmeli, Hangileri Alınmalı?

Hamile bir anne adayıysan yaz aylarında senin de güneşlenmeye, denize girmeye, yürüyüşler yapmaya ihtiyacın var. Peki bu etkinlikleri yaparken güneş ışınlarından en az şekilde zarar görmek için gebelikte güneş kremi seçimin nasıl olmalı, biliyor musun?

Yazımızda hamileler için güneş kremi nasıl seçilmeli ve hangi markalar tercih edilmeli, hepsini anlattık. Önerilerimizi okuyup ürünler arasından seçim yapabilirsin.

3. Trimesterde İhtiyacın Olan 7 Şey

3. Trimesterde İhtiyacın Olan 7 Şey

İşte geldik hamileliğinin son 3 ayına! Artık bebeğini kucaklamana çok az kaldı. Bu son 3 ayda artık kendi ihtiyaç duyacağın ürünlerin yanı sıra, bebek alışverişi yapmaya başlamanın tam zamanı! Bakalım 3. trimesterde alışveriş listene eklemen gereken şeyler nelermiş?

Hamileliğinin son günlerinde neler yaşayacağını öğrenmek için takipte kal: Hafta Hafta Hamilelik Rehberi

Hamileliğin Balayı: 2. Trimesterde İhtiyacın Olacak 6 Şey

Hamileliğin Balayı: 2. Trimesterde İhtiyacın Olacak 6 Şey

Hamileliğinin ikinci üç aylık döneminde yani 2. trimesterde artık fiziksel görünümün iyice değişmeye başlıyor! Bu dönemde karnın daha belirgin, göğüslerin daha hassas ve vücudun bazı ağrılara daha açık olacak.

Bu yazıda 2. trimesterini de kolayca göğüsleyebileceğin 6 şeyi bulabilirsin.

Başlamadan oku: 2. Trimester: Gebelikte İkinci Üç Aylık Dönem

Takip et ve hangi haftada, ne yaşayacağını öğren: Hafta Hafta Hamilelik Rehberi

Hamilelikte İlk Üç Ay: İlk Trimesterde İhtiyacın Olacak 7 Şey

Hamilelikte İlk Üç Ay: İlk Trimesterde İhtiyacın Olacak 7 Şey

Karnında bebeğinin varlığını hissettiğin ilk aylara hoş geldin! Vücudun ilk trimesterde yani hamileliğinin ilk 3 ayında, tahmin edemeyeceğin bazı değişimlere uğrayacak. Bebeğinin yavaş yavaş büyümesi, hormonlarının tepe taklak olması ve vücudunun bunlara gösterdiği tepkiler nedeniyle ilk 3 ayda seni destekleyecek bazı ürünlere ihtiyacın olacak.

Gel bakalım bu süreçte sana yardımcı olacak ve daha kolay bir hamilelik geçirmeni sağlayacak 7 şey neymiş?

Hamileliğini an be an takip et: Hafta Hafta Hamilelik Rehberi

Bu yazıyı da okumalısın: 1.Trimester: Hamilelikte İlk 3 Aylık Dönem

Hamilelikte Sütyen Seçimi ve Hamile Sütyeni Tavsiyesi

Hamilelikte Sütyen Seçimi ve Hamile Sütyeni Tavsiyesi

Yavaş yavaş şişiyorsun, her tarafın büyüyor, göğüslerin geri kalır mı? Büyüyen göğüslerin için hamilelikte sütyen seçimi nasıl olmalı, sadece büyük beden sütyen almak yeterli olur mu yoksa hamile sütyeni denen şeylerden mi almalısın? Sana bunların farkını anlatmakla kalmadık, hamile sütyeni tavsiyelerinde de bulunduk!

Hamile Külodu: Marka ve Model Önerileriyle!

Hamile Külodu: Marka ve Model Önerileriyle!

Hamile külodunda konfor arayan anne adaylarını sevindirecek en popüler marka ve model önerilerini bir araya topladık. İdeal bir hamile külodu nasıl olmalı, nelere dikkat etmen gerek bunları da anlattık. E maksat "için" rahat olsun!

A’dan Z’ye Hamile Giyimi Rehberi

A’dan Z’ye Hamile Giyimi Rehberi

Karnındaki minikle birlikte seni uzun bir süreç bekliyor. Siz birlikte mevsimlere şahitlik ederken, biz de senin için neler yapabiliriz diye düşündük. Hamile giyimde püf noktalar, en rahat hamile kıyafetleri için ipuçları ve tüm bunların yanı sıra şıklığınla da göz kamaştırmanı sağlayacak tavsiyeler hazırladığımız yazımızla, keyifli bir hamilelik geçirmen ve şık hamile kombinleri hazırlaman için elimizden geleni yaptık.

Bir de bunları cevapladık: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair En Çok Merak Ettiği 9 Soru

Hamilelik Kitaplarından Altı Çizili 30 Altın Bilgi

Hamilelik Kitaplarından Altı Çizili 30 Altın Bilgi

Hamilelik çok özel ve önemli bir olay. Gebelik dönemi için doğru ve faydalı bilgilere erişmek çok önemli. Senin de diğer tüm hamileler gibi kendinin ve bebeğinin sağlığı için çılgınca araştırma yaptığını biliyoruz. Bu yolda hamilelik üzerine yazılmış, faydalı bazı kitaplardan derlediğimiz oldukça faydalı 30 altın bilgiyi senin için sıraladık. Hem de hamilelik kitapları edinmek istiyorsan sana bir yol göstermiş olduk.

Yakında bunlara da ihtiyacın olacak, şimdiden notunu al: Anneysen Öneriyor: Masaldan Boyamaya Birbirinden Faydalı Bebek Kitapları

Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler

Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler

Hamile pantolonu, her anne adayının gardırobunun olmazsa olmazlarından. Kot pantolonlar, hamile giyimde en sık kullanılan giysiler arasında. Her kıyafetle kullanımı kolay olan siyah renkli bir jean pantolonla yapabileceğin kombinlerde limitleri zorladık. “Ne giysem, nasıl giysem?” derdine son verecek yaratıcı ve şık kombinlerle her güne keyifle hazırlan.

Hamilelik Alışveriş