Hamilelik Alışveriş

Hamileliğin Son Ayları: 3. Trimesterde İhtiyacın Olan 7 Şey

Hamileliğin Son Ayları: 3. Trimesterde İhtiyacın Olan 7 Şey

İşte geldik hamileliğinin son 3 ayına! Artık bebeğini kucaklamana çok az kaldı. Bu son 3 ayda artık kendi ihtiyaç duyacağın ürünlerin yanı sıra, bebek alışverişi yapmaya başlamanın tam zamanı! Bakalım 3. trimesterde alışveriş listene eklemen gereken şeyler nelermiş?

Hamileliğinin son günlerinde neler yaşayacağını öğrenmek için takipte kal: Hafta Hafta Hamilelik Rehberi

Hamileliğin Balayı: 2. Trimesterde İhtiyacın Olacak 6 Şey

Hamileliğin Balayı: 2. Trimesterde İhtiyacın Olacak 6 Şey

Hamileliğinin ikinci üç aylık döneminde yani 2. trimesterde artık fiziksel görünümün iyice değişmeye başlıyor! Bu dönemde karnın daha belirgin, göğüslerin daha hassas ve vücudun bazı ağrılara daha açık olacak.

Bu yazıda 2. trimesterini de kolayca göğüsleyebileceğin 6 şeyi bulabilirsin.

Takip et ve hangi haftada, ne yaşayacağını öğren: Hafta Hafta Hamilelik Rehberi

Hamilelikte İlk Üç Ay: İlk Trimesterde İhtiyacın Olacak 7 Şey

Hamilelikte İlk Üç Ay: İlk Trimesterde İhtiyacın Olacak 7 Şey

Karnında bebeğinin varlığını hissettiğin ilk aylara hoş geldin! Vücudun ilk trimesterde yani hamileliğinin ilk 3 ayında, tahmin edemeyeceğin bazı değişimlere uğrayacak. Bebeğinin yavaş yavaş büyümesi, hormonlarının tepe taklak olması ve vücudunun bunlara gösterdiği tepkiler nedeniyle ilk 3 ayda seni destekleyecek bazı ürünlere ihtiyacın olacak.

Gel bakalım bu süreçte sana yardımcı olacak ve daha kolay bir hamilelik geçirmeni sağlayacak 7 şey neymiş?

Hamileliğini an be an takip et: Hafta Hafta Hamilelik Rehberi

Senin İçini Biliyoruz: Hamile Sütyeni Nasıl Seçilir?

Senin İçini Biliyoruz: Hamile Sütyeni Nasıl Seçilir?

Yavaş yavaş şişiyorsun, her tarafın büyüyor, göğüslerin geri kalır mı? Hamilelikte büyüyen göğüslerin için rahat bir sütyene ihtiyacın var. Peki, sadece büyük beden sütyen almak yeterli olur mu yoksa hamile sütyeni denen şeylerden mi almalısın? Ne farkları var ki? Hemen anlatalım.

Ona Teşekkür Borçlusun: Hamile Külodu

Ona Teşekkür Borçlusun: Hamile Külodu

Artan kiloların ve büyüyen karnınla birlikte hamileliğin etkilerini vücudunda günden güne daha şiddetli hissedeceksin. Vücut konforunun ve sağlığının bu etkilerden zarar görmemesi için hamile giyimine gereken özeni göstermen gerek. Sana bu süreçte ideal bir hamile külodu nasıl olmalı, nelere dikkat etmen gerek bunları anlattık. Bir de model seçenekleri sunduk. Maksat "için" rahat olsun!

A’dan Z’ye Hamile Giyimi Rehberi

A’dan Z’ye Hamile Giyimi Rehberi

Karnındaki minikle birlikte seni uzun bir süreç bekliyor. Siz birlikte mevsimlere şahitlik ederken, biz de senin için neler yapabiliriz diye düşündük. Hamile giyimde püf noktalar, en rahat hamile kıyafetleri için ipuçları ve tüm bunların yanı sıra şıklığınla da göz kamaştırmanı sağlayacak tavsiyeler hazırladığımız yazımızla, keyifli bir hamilelik geçirmen için elimizden geleni yaptık.

Bir de bunları cevapladık: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair En Çok Merak Ettiği 9 Soru