Çocuk Saç Topuz Modelleri: İster Düğün İster Okul İçin!

En klasik ve sevilen kız çocuk saç modellerinden biri topuzlar! Bu yazıda sana ilham vermek için çocuk topuz saç modeli örneklerini bir araya getirdik. Ayrıca bazı çocuk topuz modelleri ve yapılışı da burada. Bu kız çocuk topuz modelleri, minik yavrunun sevimliliğine sevimlilik katacak!

1. En havalısı o olsun: Çocuk düğün topuz saç modelleri

Çocuk saç topuz modelleri düğün için çok sık tercih ediliyor. Klasik çocuk topuz modelleri, düğünler için en çok tercih edilenlerden. Bu topuzları bir kurdele ile süslemek de kızının şıklığına şıklık katacak!

Eğer klasikten ayrılmak ve kızının saçlarında farklılık istiyorsan düğün için yapılan örgülü topuz modellerini tercih edebilirsin. Bu arada çocuk saç modellerinden düğün için dağınık topuz da güzel bir seçenek! Bu modeller aklında olsun!

Daha fazla örnek için bak: Çocuk Saç Modellerinde Düğün İçin En Şık Örnekler!

2. Çocuk saç dağınık topuz modelleri

Çocuk saç dağınık topuzları, her ortamda kullanılabilecek bir model! Eğer düğün için bir dağınık topuz modeli tercih edersen, kızının saçını incilerle süsleyebilirsin. Eğer kızın okula giderken bir dağınık topuz yapmak istersen kurdeleler kullanabilirsin.

3. Gözün korkmasın: Çocuk örgülü topuz saç modelleri

Eğer çocuğunun saçlarında fark yaratmak istiyorsan sana örgülü topuz modellerini önerebiliriz. Eğer elin de örgü yapmaya müsaitse ortaya çok güzel modeller çıkacak. Bu kız çocuk topuz yapımı çok zor görünse de korkma, daha basit klasik örgülerle istediğin farkı ortaya çıkarabilirsin.

En şık ve doğal stilleriyle: Çocuk Saçı Örgü Modelleri

4. Derli toplu: Çocuk balerin topuzu modelleri

Geldik en çok tercih edilen ve en sevilen çocuk saç topuz modelleri olan balerin topuzuna! Özellikle düğün için topuz modelleri olarak kullanabileceğin balerin topuzu, derli toplu bir görünüm için ideal. Okulda ve diğer özel günlerde de kızın için balerin topuzunu tercih edebilirsin.

Çocuk balerin topuzunu saçın bir kısmından ayırarak yaptığın örgülerle süsleyebilirsin. Ayrıca kurdeleler de kullanabilirsin.

5. Farklılık burada: Çocuk ikili topuz modelleri

Kızın da sen de klasik tek topuzdan sıkıldıysanız, çift topuzla renkli karakterlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bu topuzları dağınık topuz şeklinde, burgu ya da örgü ile yapabilirsin.

Kız çocuk saç modelleri: Örgüden Topuza En Cici Örnekler!

6. Gözün korkmasın: Kolay çocuk saç topuz modelleri yapılışı

Tüm bu modeller gözünü mü korkuttu? Bu topuzları nasıl yapacağını bilmiyor musun? Sana bir çözük topuz modelini örnek verelim. Verdiğimiz bu çocuk saç topuz modelleri kolay örnekler arayan annelere çok yardımcı olacak.

Eğer bununla bile uğraşmak sana zor geliyorsa sana daha kolay bir önerimizi de var. Bir topuz süngeri kullanarak kusursuz bir topuz elde etmen mümkün. Bu çocuk saç topuz modeli yapılışını anlaman için aşağıdaki görseli incelemelisin.

Hadi bak: Çocuk Saç Modellerinde Son Trendler!