Çocuk Saç Modellerinde Düğün İçin En Şık Örnekler!

Çocuk saç modellerinde düğün için en beğenilen örnekler neler? Örgü ve topuz modellerini nasıl daha şık ve zarif bir hale getirebilirsin? İşte, düğün için çocuk saç modellerinde ilham alabileceğin örnekler ve son trendler!

Çocuk saç topuz modelleri düğün için havalı örnekler


Düğün için çocuk saç modelleri arasında en sevilen seçeneklerin başında topuz geliyor. Enseden, tepeden ve yandan olmak üzere çeşitleri var. Hem zarif hem de romantik bir hava yakalamak için örgü topuz modellerini tercih edebilirsin.


Çiçekli topuzlar küçük çocuklar için düğün saç modellerinde öne çıkan örneklerden bir diğeri. Genellikle enseden başlayan örgü topuzlarla bir arada kullanılıyor. Bahar ve yaz aylarının favorisi olan açık hava düğünlerinde değerlendirebilirsin. 

Çocuk saç modelleri düğün için dağınık topuz örnekleri


Gösterişli, zarif ve salaş bir görünüm için sana önerimiz dağınık topuz modellerinden yana. Eğer çok hareketli bir çocuğun varsa topuzun özellikle arkada olmasına dikkat et. Tepeden olan modeller günün ilerleyen saatlerinde bozularak çocuğuna rahatsızlık verebilir. 

Çocuk saç modelleri düğün için maşa örnekleri


Düğün için çocuk saç modellerinde sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biri de maşalı saçlar. Çiçekli taçlarla süslediğin takdirde kızına peri masallarından fırlamış gibi bir görüntü kazandırabilirsin. Saçlarındaki iri dalgalar ona bohem bir hava da verecektir, dilersen araya minik örgüler de serpiştirebilirsin.


Güller ve çiçeklerle bezenmiş taçlarla süslenmiş uzun maşalı saçlar kır ve kumsal düğünlerinin gözdesi.

Dahası da var: Kız Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuk saç modelleri düğün için örnekler


Günün bir de minik yakışıklıları var! Briyatin ve ufak bir fön dokunuşsuyla harikalar yaratmak çok da zor değil. Düğün için erkek saç modelleri arasında senin için bu örnekleri beğensek de erkek çocuk saçlarında önemli olan şey, kesim. Yani asıl yapman gereken şey, oğluna iyi bir saç kesimi yaptırmak. Sonrasında şekillendirmek kolay.

Son yılların öne çıkan trendleri için buraya bakabilirsin: Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri

Çocuk kısa saç modelleri düğün için örnekler


Gelelim, gönlü sadelikten yana olanlara! Çiçekli ve yapraklı taçlar, minik papatyalar ve süslü tokalar yine vazgeçilmezlerden. Minik prensesinin kısa saçlarına düz fönle bohem bir hava katabilir, minik buklelerle hareketlendirebilirsin.


Klasik, kılçık ya da yarım toplanmış halat örgüler düğün için çocuk kısa saç modellerinde değerlendirebileceğin seçeneklerden. Yapraklar, güller ve çiçeklerle süslemeyi unutmuyoruz tabii. 

Düğün için çocuk saç modellerinde örgü örnekleri


Düğün için çocuk saç modellerinin kapanışını seni kendisine hayran bırakacak örgü modelleriyle yapalım dedik. Özellikle kelebekli model bir harika değil mi?

Daha fazla örnek için seni böyle alalım: Örgüden Topuza Havalı Örneklerle Çocuk Saç Modelleri!