Kız Çocuk Saç Modelleri: Örgüden Topuza En Cici Örnekler!

Kız çocuk saç modelleri dünyasına derin bir dalış yaptık. En havalı kız çocuk kısa saç modellerinden, düğünlerin aranan kız çocuk topuz modellerine, son yılların trendlerini yazdık. Minik prensesinin saçlarını süsleyecek kız çocuk saç örgü modellerini de es geçmedik tabii ki. Hadi başlayalım mı?

1. Kız çocuk saç örgü modelleri

Saç örgüsü modelleri hem günlük hayatta hem okulda hem de özel günlerde çokça tercih ediliyor. Miniklerin hoplamasına, zıplamasına karşı çok dayanıklı olan kız çocuk örgüleri kolay kolay bozulmuyor, bir anne daha ne istesin ki? Hadi senin için seçtiğimiz çocuk saç örgü modelleri ve yapılışlarına göz at, kimisi gerçekten ustalık istiyor. Sağdaki spiralli modeli yakınlarda düğün davet varsa değerlendirebilirsin.

Kız çocuk saç örgü modelleri ilk bakışta zor gelse de pratiğe dökdükçe öyle olmadığını göreceksin. İşin temelinde, sağdan ve soldan aldığın saç tutamlarını sırasıyla birbiri üzerine eklemek yatıyor. Değişik saç örgüleri arıyorsan sana soldaki modeli öneriyoruz.

Araştırmaya başladığında çok fazla çocuk saç örgü modeli olduğunu göreceksin. İnternet camiası kız çocuk örgüleri konusunda derya deniz. Biz senin için en havalı görünenleri seçmeye çalıştık. Bunlar beni çok aşıyor dersen, nişan ve düğün gibi merasimlerde değerlendirmek için örnekleri fotoğraflayıp kuaförüne gösterebilirsin.

2. Kız çocuk düğün saç modelleri

Çocuk saç modelleri düğün için annelere çok lazım olabiliyor. Biraz marifetliysen birtakım örgü hileleriyle çok güzel topuzlar yapabilirsin. Ama dikkat et, miniğin gelini gölgelemesin.

Son yıllarda farklı denemeler yapılsa da çocuk saç topuz modelleri düğün için en çok tercih edilen seçeneklerden. Hepsi birbirinden güzel görünmüyor mu?

Çocuklar için düğün saç modellerinde örgüler de epey kullanılıyor. Çiçekli taçlarla süslendiklerinde de ortaya böyle harikalar çıkıyor.

Daha fazlası için: Çocuk Saç Modellerinde Düğün İçin En Şık Örnekler!

3. Cici mi cici küçük kız saç modelleri


Profesyonelliğe biraz ara verelim, şimdi sırada seni çok zorlamayacak ve evde yapılabilecek çocuk saç modelleri var. Miniğinin saçlarına maşa yaparak ortaya böyle güzellikler çıkarabilirsin. Saçları minik pembe lastiklerle ve fiyonklarla renklendirmek de hiç fena fikir değil. Minik bir tutam alıp lastiği geçiriyorsun, birkaç tekrardan sonra ortaya böyle tatlış bir şey çıkıyor. Kız çocukları için saç modellerinde pratiklik arayan anneler için birebir.

İnsan bir bakmaya başlayınca kız çocuğu saç modellerinin içinde kendisini kaybetmiyor mu? Birbirinden iyi pek çok örnek olsa da senin için en güzel saç modellerini seçtiğimize emin olabilirsin. Üstelik her biri birbirinden kolay, tek yapman gereken maşa kullanmak ve prensesini minik fiyonklarla süslemek.

Gördüğün gibi biraz örgü, biraz da lastik ve fiyonkla birbirinden değişik kız çocuk saç modellerine imza atabilirsin. Olay tamamen senin yaratıcılığına bağlı. Basit çocuk saç modelleri ve yapılışlarının sonuna geldik, hadi şimdi topuz dünyasına!

4. Kız çocuk topuz modelleri

Listenin olmazsa olmazlarından biri tabii ki kız çocuk topuz modelleri! Bir saç modeli her şeyle mi yakışır? Çocuk dağınık topuzlarına bayılanlardansan bu örnekler tam senlik.

Merhaba tatlı Mickey Mouse'lar! Bu ikilinin çocuk topuzları içinde ayrı bir cazibesi var, kabul edelim.

Seviyeyi biraz daha artırmak isteyenler için topuz saç modellerinde böyle seçenekler de var.

Hadi biraz şımarma vakti: Gözleri Üzerine Toplayan Tatlış Anne-Çocuk Kombinleri

5. Kısa saç modelleri kız çocuklarının vazgeçilmezi! 

Çocuk kısa saç modelleri ve yapılışları, uzunlara göre daha kolay. Biraz süslü tokalarla ve minik örgülerle miniğini mutlu edebilirsin, küçük çocuklar için saç modellerinde çok kullanışlı oluyorlar.

Kız çocuk kısa saç modellerinin hepsi birbirinden şeker değil mi? Üzerine sen de böyle küçük numaralar yaparak küçük tırtılının tatlılığına tatlılık katabilirsin. Kız bebek saç modellerinde de pek sevilen bir stil.

Prensi de unutmadık: Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri!

6. Kız çocuk saç toplama modelleri

Lastikle saç toplamanın binbir hali var. Biz çocuk saç bağlama modelleri arasından pek bilinmeyen örnekler seçtik. Biraz günceli yakalamak lazım.

Çocuk saç toplama modelleri de böyle, gördüğün gibi birtakım lastik sihirbazlıklarıyla çok farklı şeyler yapılabiliyor.

Bonus: Maharet isteyen kız saç modelleri!

Kız saç modellerine vedamızı havalı örneklerle yapalım dedik. Arada böyle çılgınlıklara da yer versen fena olmaz.

Bu da ilgini çekebilir: Çocuk Saç Modellerinde Son Trendler ve En Havalı Örnekler!