Çocuk Odası Avizeleri İçin 7 Hayvancıklı Fikir

“Alt tarafı avize.” deyip geçme, onlar çocuk odası dekorasyonunun en parlak aksesuarları. Tavan aydınlatmasında bir sürü avize çeşidi var, önemli olan ufaklığın odasını hangisinin aydınlatacağı.

Sana fikir vermesi açısından bir sürü güzel avize modeli bulduk. Üstelik bu avizeleri alan, hayvanlar aleminin en sevimlilerine de sahip oluyor, nedenini birazdan öğreneceksin. Avizelere bakmadan önce minik kuşu yanına çağırmayı unutma, sonuçta her şey onun dünyasını güzelleştirmek için.

1. Üçü bir arada

Hayvanlar aleminin en zeki, en çizgili ve en uzun boylu olanlarını aldık ve sana üçü bir arada tadında bir tavan aydınlatması bulduk. Gözleri şaşkın şaşkın bakan bu tatlışlar çocuğunun odasını aydınlatsın istemez misin?

Hadi perdeni de seçelim, bak odanın havası bir anda nasıl değişecek: Şirin mi Şirin Bir Oda İçin 9 Çocuk Odası Perdesi

2. Çocuk odasına uğur getiren ışıklar

Çocuğunun kusursuz bir odası olmasını istemek en doğal hakkın. Her anne çocuğu için en iyisini yapmak ister. Biz de senin işini kolaylaştırmak için buradayız sonuçta. Şans getirsin dedik ve tuttuk bütün uğur böceklerini sana getirdik. Yaprak ve ağaç üzerinde gezinen uğur böcekli lambaların iki modelini de çok sevdik.

Hayatın içinden harika örneklerle devam edelim: Doğadan ilham Alınan 10 Bebek Odası Dekorasyon Fikri

3. Tavan aydınlatmasında postmodern dokunuşlar

Sadelikten yana bir dekorasyon anlayışın varsa bu minimalist tavan aydınlatmasına bayılacağını düşünüyoruz. Camların içindeki hayvanlara çocuğunla birlikte karar verebilirsin. Bu postmodern avizeleri geometrik tarzdaki duvar raflarıyla kombinleyerek şık bir çocuk odasına sahip olabilirsin.

Bak burada neler var: 10+6 Miniş Öneri ile Çocuk Odası Raf Modelleri

4. Hafif ve zarif bir şıklık

Modern avize modellerinin en şık iki örneğiyle karşındayız. Bu avizeler erkek ve kız çocuk odalarının her ikisine de çok yakışıyor. Hafif ve zarif bir seçim.

Arada sıradanlığın dışına çıkmak lazım. Bunlara da bir göz at: Erkek Çocuk Odası Dekorasyonu İçin Mavi Dışı 10 Öneri

5. Sen onları bir de geceleri gör

Ejderhalı avize, fantastik şeylere ilgi duyan çocuklar için harika bir seçenek. Özellikle karanlıkta çok daha ihtişamlı görünüyor ve çocuğunun hayal dünyasına büyük zenginlikler katacağına eminiz. Sağdaki filli avize de çok sevimli ve beyaz renk ağırlıklı bir oda dekorasyonu yapanlar için hem dekoratif hem de sadeliği koruyacak bir model.

Biraz da sevimlilik katalım: Neşe Yumağı Bir Oda İçin 16 Çocuk Odası Halısı

6. Odasında kelebekler uçmasın mı?

Neşeli mi neşeli bir çocuk odası için ışık saçacak son dokunuşu, kelebelikli avizeyle yapmak da bir seçenek. Rengarenk kelebekleriyle odaya canlılık katan bu avizeyi tavanında duvar kağıdıyla birlikte de kullanabilirsin. Öyle çok daha havalı. Bizce senin ufaklık bu avizeyi görünce o kelebekler karnında da uçuşacak.

Gelsin duvarını havalandıracak örnekler: Yüzünü Güldürecek Çocuk Odası Duvar Kâğıdı Modelleri

7. Bu sarkıt avizeler bir harika dostum

Dekoratif objelerden hoşlanan biriysen ve biraz farklılık peşindeysen senin için harika bir şey bulduk. Bu sarkıt avize ahtapottan ilham alınarak tasarlanmış. Ahtapotun kollarının ucunda tavşan ve kedi kafası olan modelleri var, ikisini de çok beğendiğimiz için biz seçmekte kararsız kaldık, bakalım ufaklık hangisini beğenecek?

Bunlara bayılacaksın: Atlamayı, Zıplamayı, Sallanmayı Seven Minikler İçin 8 Çocuk Odası Dekorasyonu