Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri: Renkli ve Desenli!

Artık duvar boyamanın modası geçti. Devir duvarları çeşit çeşit desen, model ve tasarımları olan duvar kağıtları ile donatma devri! Bunun için de çocuk odası duvar kağıdı modelleriyle tanışmalısın! Hadi, hem çocuğunun odasını keyifli bir alana dönüştürecek hem de onun gönlünü çalacak duvar kağıdı modellerine bakalım!

çocuk odası duvar kağıdı banner

1- Arabalı duvar kağıdı

çocuk odası duvar kağıdı

Miniklerin araba tutkusunu erkek çocuk odası duvar kağıdı modellerinde de görmek mümkün. Arabalar çizgi filmiyle de zirveye taşınan bu sevgi, kendine çocuk odalarını bir köşesinde yer bulmakta hiç zorlanmıyor.

Ama farklılık istiyorsan bu yazıya bakmalısın: Araba Temasından Sıkılanlar İçin 7 Yaratıcı Erkek Bebek Odası Fikri

2- Çiçekli duvar kağıdı

çocuk odası duvar kağıdı modelleri

Kız çocuk odası hazırlıyorsan ve bu odayı birbirinden güzel çiçek desenleri ile donatmak istersen, bu duvar kağıdı çeşitleri seni mest edecek!

3- Kelebekli duvar kağıdı

çocuk duvar kağıdı modelleri

Kız çocuklarının her biri, kelebek gibi narin ve zarif! Öyleyse çocuk odası duvar kağıdı modelleri içerisinden neden kelebekli kağıtları seçmeyesin ki?

Dekorasyonu tamamlamak lazım: Neşe Yumağı Bir Oda İçin 16 Çocuk Odası Halısı

4- Bulutlu duvar kağıdı

duvar kağıdı modelleri

Bulut desenleri son günlerin en sevilen desenlerinden. Bu deseni nevresimlerde, perdelerde ve daha birçok ürün üzerinde gördüğümüz gibi artık duvar kağıtları üzerinde de görüyoruz. Sevimliliği, odaya kattığı ferah his ile bu desenleri sevmemek mümkün değil!

5- Yıldızlı duvar kağıdı

duvar kağıdı çocuk odası

Gökyüzünde pırıl pırıl parlayan yıldızları izlemeyi kim sevmez? Herkes sevdiğine göre odaları yıldızlarla süsleme vaktidir.

Süs püs demişken, buna bakmazsan olmaz: İnsanı Büyüdüğüne Pişman Eden Aşırı Tatlı Bebek Odası Süsleri

6- Üç boyutlu duvar kağıdı

çocuk odası duvar kağıdı modelleri 3d

Çocuk odası duvar kağıdı modelleri 3D seçenekleri epey ilgi çekiciler, üstelik odaya ahenk ve derinlik katıyorlar. Duvardan fırlayıp odanın içinde çocuğunun oyununa katılacakmış gibi duran üç boyutlu duvar kağıtları desenleri içerisinde en çok tercih edilen süper kahraman ve animasyon karakterleri!

7- Renkli duvar kağıdı

çocuklar için duvar kağıdı

Eğer daha sade, açık ve sabit renklerden oluşan bir çocuk odası dekorasyonu tercih ettiysen, renkli duvar kağıtları ile odayı canladırabilirsin. İster kız, ister erkek çocuğunun odasında kullan, seçim senin!

Renkleri doğru kullanmak önemli: Bebek Odası Rengi Seçmeden Önce Renklerin Psikolojik Etkilerini Öğrenmeye Ne Dersin?

8- Boyanabilir duvar kağıdı

çocuk odası duvar kağıtları

Çocuk odası için bir duvar kağıdı seçtin ama buna bağlı kalmak istemiyorsan boyanabilir dubar kağıdı tam sana göre! Ayrıca ileride çocuğunun odasını genç odasına çevirirsen, istediği renklerle duvar kağıdının görünümünü değiştirebilirsin. Bu duvar kağıtları üzerinde son dönemin popüler dekorasyon ürünü duvar sticker'larını da kullanabilirsin.

Çocuk, büyük herkes bunlara bayılacak: Son Yılların Trendi: Birbirinden Şık Çocuk Odası Duvar Sticker’ları

9- Yapışkanlı duvar kağıdı

duvar kağıdı çocuk

Kendinden yapışkanları bulunan bu duvar kağıdı modelini kullanmak çok kolay! Çocuğunun odasına kendin yapıştırabilir, sıkılma veya kirlenme gibi durumlarda söküp atabilirsin!

10- Kabartmalı duvar kağıdı

duvar kağıdı modelleri çocuk odası

Çocuğun duvara dokunduğunda desenleri hissetsin istersen, kabartmalı duvar kağıtlarını tercih edebilirsin. Kabartmalı duvar kağıtları sıklıkla kullanılan duvar kağıdı çeşitleri arasında.

11- Puantiyeli duvar kağıdı

çocuk duvar kağıtları

Puantiyeleri kızların eşyalarında görmeye alışkınız ama bu duvar kağıtları ile bu görüşten vazgeçeceksin! Puantiye desenli duvar kağıtları çocuk odalarına sade ama eğlenceli bir hava katıyor!

Bu odaları en beğendiğin duvar kağıtlarıyla süsleyebilirsin: Son 5 Yılın En Trend Çocuk Odası Modelleri