Doğum Videoları

Uzmanlarımız doğum hakkında merak ettiğin her şeyi anlattı! Doğum korkusu, normal doğum, doğumu kolaylaştıran egzersizler ve daha fazlası videolarımızda!

04:51

Normal Doğum Nasıl Gerçekleşir?

Gözde Öktem

Bebek doğum kanalından nasıl geçer? Doğum nasıl gerçekleşir? Annezen'den Ayca Yılmaz anlatıyor!

04:45

HemFit HemAnne'den Hamilelikte Nefes Egzersizleri!

Gözde Öktem

Hamile Pilatesi ve Hamile Yogası Eğitmeni Gözde Biber, evde kendi kendine yapabileceğin nefes egzersizlerini uygulamalı olarak anlattı!

02:18

Doğumda Nefes Egzersizleri: French Press Tekniği!

Gözde Öktem

NefesYoga'da hizmet veren Hamile Yogası Eğitmeni Pınar Sitemkar, hamilelikte nefes egzersizlerinin nasıl yapılması gerektiğini anlattı!

03:20

HemFit HemAnne'den Doğumu Kolaylaştıran Egzersizler!

Gözde Öktem

Hamile Pilatesi ve Hamile Yogası Eğitmeni Gözde Biber, doğumu kolaylaştırmak için en etkili egzersizleri uygulamalı olarak anlattı!

02:58

Doğuma Hazırlık Egzersizleri İçin En Etkili Yoga Serisi!

Gözde Öktem

NefesYoga'da hizmet veren Hamile Yogası Eğitmeni Pınar Sitemkar doğuma hazırlık için en etkili egzersizleri uygulamalı olarak anlattı!

04:21

Doğuma Hazırlık: Doula Nedir?

Gözde Öktem

Doğuma Hazırlık Eğitimi veren Annezen'den Ayça Yılmaz, Doula'nın ne olduğunu, ne zaman birlikte çalışmaya başlanması gerektiğini ve anneye hangi konularda yardım edildiğini açıklıyor.

03:36

Doğuma Hazırlık: Hypnobirthing Nedir?

Gözde Öktem

Doğuma hazırlık eğitimi veren Annezen'den Ayca Yılmaz; hypnobirthing nedir, ne kadar sürer, olumlu tarafları nelerdir sorularını cevaplıyor.

02:49

Doğum Sonrası Karın Masajı Nasıl Yapılır?

Gözde Öktem

Hamilelik ve doğum yorucu ve ağrılı geçen süreçler. Hem lohusalık depresyonunu azaltmak hem de ağrılarını dindirmek için ihtiyacın olansa lohusa masajı!

04:06

Doğum Hazırlığı Nasıl Yapılır?

Gözde Öktem

Doğuma hazırlık için neler yapabileceğini merak ediyorsan DOUM doğuma hazırlık merkezi eğitmenleri Doula Sima Ölçer ve Nur Sakallı'dan aldığımız tüyoları dinlemeye başla!