En Farklı Çocuk Kısa Saç Modelleri

Her kız çocuğunun saçı uzun olacak diye bir kural yok. Kısa saç modelleri kız çocuklarda da harika görünüyor.

Kız çocuklarında kısa saç modelleri görmek isteyen anneler için en güzel örnekleri bir araya getirdik. Hadi en farklı ve şık çocuk kısa saç modellerini incele!

1- Bob hair kız çocuk saç modeli

Her dönemin en sevilen kısa saç modellerinden olan Bob hair, kız çocuğuna da çok yakışacak. Önleri uzun arkası daha kısa olan bu saç modeli, minik kızının sevimli yüzünü daha da sevimli yapacak.

2- Çocuk kısa saç örgü modelleri

Örgü saçları seviyorsan, biraz da yeteneğin varsa kızının saçlarında harikalar yaratman mümkün. Seçtiğimiz örgülü kısa saç modellerine göz at, yapılışları zor gelse de internette videolar izleyip el yeteneğini geliştirebilirsin.

Daha fazla önerimiz var: Çocuk Saçı Örgü Modelleri: En Şık ve Doğal Stilleriyle!

3- Burgulu-lastikli örgü kısa saç modelleri

Yukarıdaki biraz el emeği isteyen örgüler seni yorduysa bu kız kısa saç modellerini tercih edebilirsin. Renkli lastikler kullanarak, bu modellere hava katabilirsin. Tek tek aldığın tutamları sırasıyla lastik tokalarla bağlayarak ya da bir tutam saçı toplayıp ikiye ayırıp içe doğru çevirerek farklı kısa saç modelleri elde edebilirsin.

Dilersen bunlara bak. Çocuk Saç Modelleri Kolay Örnekler!

4- Çocuk kısa saç kesim modelleri

Genellikle kısa saç modelleri kız çocuklarda düz kesim olarak tercih ediliyor. Ama katlı, perçemli, çok havalı kısa saç modelleri de var. Özellikle kızının düz saçları varsa bu modelleri değerlendirebilirsin.

Diğer önerilerimiz burada: Kız Çocuk Saç Kesim Modellerinde Öne Çıkan Stiller!

5- İki kuyruk çocuk kısa saç modeli

Çocuklarda görmeye en alışkın olduğumuz modellerden biri iki kuyruk. Ama bu saç modelini yapmak için illa çok uzun saçlara ihtiyacın yok. Çocuğuna yakışacak havalı tokalar kullanarak bu modele renk katabilirsin. Bu kız kısa saç modelini dene, uzun saçlardan daha sevimli durduğunu göreceksin.

Kız Çocuk Saç Modelleri: Örgüden Topuza En Cici Örnekler!

6- Kahküllü kız kısa saç modelleri

Bir kız çocuğuna en yakışan kısa saç modellerinden biri kesinlikle kahkül. Minik prensesinin sevimliliğine sevimlilik katacak bu modellere bir şans vermeni öneririz.

Bu kadar yoğun kahküller sana korkutucu geldiyse daha seyrek ya da perçem şeklindeki modelleri değerlendirebilir, bir bantla da süsleyebilirsin.

Bu modeller aklında olsun: Çocuk Saç Modellerinde Düğün İçin En Şık Örnekler!

Bu makaleyi arkadaşlarınla paylaş: