Çocuk Odası Duvar Süsleri: En Renkli ve Eğlenceli Modellerle!

Çocuk odalarını daha canlı hala getirmenin en iyi yollarından biri, duvar süsleri kullanmak! Birçok farklı model ve tasarımı bulunan bu çocuk odası duvar süsleri, minik yavrunun yaşam alanını daha keyifli hale getirecek ve dekorasyonunu tamamlayacak.

Senin için birkaç örneği bir araya getirdik. Hadi çocuk odası duvar süsleri arasından seçtiğimiz örneklere göz at!

Çocuk odası ahşap duvar süsleri

Ahşap malzemeden raflar, MDF’den çeşitli tasarımlar ve sallanan imgeler. Bu tarz ahşap duvar süsleri, son zamanlarda sıkça tercih edilir oldu. Özellikle bulut, unicorn, taç gibi figürler çocuk odalarında sık sık kullanılıyor.

Biz minik kızının odası için kirpik figürlü bir ahşap duvar süsü seçtik. Mimu’s Baby markasında bulabileceğin bu duvar süsü, 2 adet kirpikten oluşuyor. Sağlam yapıştırma bantlarıyla duvara sabitlenebilen bu duvar süsünün fiyatı 35 TL.

Bunlara da bak: Çocuk Odası Aksesuarları İle Odalar Renkleniyor!

Çocuk odası duvar süsleri isimli

Çocuğunun odasının kapısına, yatak başına ya da odanın herhangi bir duvarına güzel ismini aksesuar olarak kullanmaya ne dersin? Bunun için isimli duvar sticker’larını tercih edebilirsin.

Hem isme özel üretilen sticker’lardan edinebilir hem de tek tek harfler de satın alabilirsin. Farklı yazı fontlarında ve renklerde birçok isimli sticker alternatifi var. Ayrıca düş kapanı ya da makrome tarzında duvar süsleri de tercih edebilirsin. Seçtiğimiz modeller sana fikir verecektir.

Çocuk odası duvar süsleri ışıklı

Çocuğunun odasını özellikle akşam saatlerinde daha da şık gösterecek bir ışıklı duvar süsü kullanabilirsin. Bizim seçtiğimiz ürün, ahşap süsleri seven anneleri de memnun edecek. Bu ışıklı ahşap duvar süsünü aydınlatma olarak da kullanabilirsin. Momz BabyCare markasının bu ürünü 75 TL.

Aydınlatma demişken: Çocuk Odası Avizeleri İçin 7 Hayvancıklı Fikir

Keçeden çocuk odası duvar süsleri

Keçe malzeme, son zamanlarda çok popüler. Özellikle dekorasyon ürünleri için tercih edilen keçe malzemeden çocuk duvar süsleri de yapılabiliyor. Bu malzeme özellikle annelerin evde kendilerinin süsleme yaptıkları, sevilen bir malzeme. Seçtiğimiz çocuk odası duvar süslemesi ürünlerini hem satın alabilir hem de yeteneğin varsa kendin yapabilirsin.

Çocuk odası duvar sticker’ları

Odaları komple boyamadan, duvar kağıdı ile boydan boya kaplamadan da renkli hale getirmek mümkün. Duvar sticker’ları ile birçok deseni kolayca çocuk odası duvar aksesuarları olarak kullanabilirsin. Bu ürünler en çok kullanılan çocuk odaları süslemelerinden. Seçtiğimiz örnekler sana ilham olsun!

Daha fazla örnek burada: Birbirinden Şık Çocuk Odası Duvar Sticker’ları