Birbirinden Şık Çocuk Odası Duvar Sticker’ları

Bebek ve çocuk odası dekorasyonunun yeni gözdesi duvar sticker’ları. Çocuğunun odasında ufak bir dokunuşla harikalar yaratmak istiyorsan bulduklarımız tam sana göre.

Boy ölçer sticker’dan 3d duvar sticker’ına varana kadar envai çeşit tasarımla aklını çelmeye geldik, şimdi duvarlar düşünsün.

1. 3 boyutlu Spiderman (Örümcek Adam) duvar sticker’ı

çocuk odası duvar sticker

Spiderman ağına takılan bir daha çıkamıyormuş öyle duyduk. Birazdan duvarın içinden çıkacakmışcasına gerçeklik hissi veren 3d duvar sticker’ları, çocuk odası aksesuarlarının başını çekiyor. Evladı bu sevgiye hapsolanların kurtarıcısı Örümcek Adam sticker’ıyla hem anneler hem de çocuklar mutlu.

Şunlara da bir bak, hep mavi hep mavi nereye kadar: Erkek Çocuk Odası Dekorasyonu İçin Mavi Dışı 10 Öneri

2. Super Mario duvar sticker’ı

bebek odası sticker

Hadi biraz nostalji yapalım. Mantarı yakala, altınları topla, canavarı yen, prensesi kurtar derken çocuğun çekirdekten mücadeleci yetişsin istiyorsan Super Mario sticker’ı tam senlik. Bu capcanlı duvar sticker’ına sadece çocuğunun değil; herkesin bayılacağına eminiz.

O zaman hız kesmeden devam: Şirin mi Şirin Bir Oda İçin 9 Çocuk Odası Perdesi

3. Mickey Mouse duvar sticker’ı

bebek odası duvar sticker

Ağaç ve hayat ağacı desenli duvar sticker’ları oldukça revaçta. Mickey Mouse da çocukların vazgeçilmezi. “E bu ikisi neden bir arada olmasın?” diyorsan çok beğeneceğin bir şey bulduk. Unutma, sevgiyle büyüyen bir çocuğun yolu sevgi dolu duvar sticker’larından geçer. Bebek odası sticker seçimini Mickey Mouse'dan yapabilirsin.

Bir de neşeli oyunlardan: Her Çocuklu Evin Olmazsa Olmazı: Oyun Halısı

4. Minnie Mouse duvar sticker’ı

çoçuk odası sticker modelleri

Kız çocuk odası dekorasyonu için duvar aksesuarları arıyorsan; rengarenk kelebekler, küçük bir prensesin vazgeçilmezi fiyonklar, morlar ve pembelerle bezeli bu duvar sticker’ları senin için çok uygun. Baksana böyle bir duvarı olan çocuğun neşeli olmaması mümkün mü?

Eğlendirirken eğitmek de mümkün: Montessori Yöntemine Göre Çocuk Odası Nasıl Düzenlenmeli?

5. 3D dinozor duvar sticker’ı

3d bebek odası sticker

Hayatta en az bir kez herkesin sorguladığına inandığımız “Dinozorlar gerçekten var mıydı?” sorusunu soran bir çocuğun varsa, onu bu 3 boyutlu duvar sticker’ından mahrum etmek olmaz diye düşünüyoruz. Çocukların hayal dünyasının genişliğine bir de gerçekçilik katan 3d duvar sticker’ları çocuk odası dekorasyonu için birebir.

Odada geçirilen keyifli saatlerin sırrı onda: Çocuk Odalarının Yeni Vazgeçilmezi: Oyun Çadırları

6. Disney duvar sticker’ı

çocuk odası için sticker

Çağımızın vebası trafik odalarımıza kadar geldi. Disney’in en sevilen animasyonlarından Arabalar, sadece çocuk odası mobilyalarına taşınmakla kalmadı artık duvar sticker’ları da var. Bir anda tüm odanın havasını değiştirecek bu sticker’la sen de yaratıcılığını konuşturabilir, çocuğunun odasının dekorasyonunu tamamlayabilirsin.

Bunlar da çok şahane: Çocuk Odası İçin Fonksiyonel ve Yaratıcı Tasarımlara 12 Örnek

7. Dünya haritası duvar sticker’ı

duvar sticker çoçuk odası duvar süsleri

Seyahat etmeyi çok seviyorsan ve çocuğun da bir gezgin olsun istiyorsan ufaklık şimdiden dünya haritasını öğrenmeye başlasa fena olmaz. Hem eğitici hem de oldukça eğlenceli bu duvar sticker’ı, belki de geleceğin kaşifinin duvarlarını süslüyordur?

Duvarları süslemeye doyamıyoruz: Yüzünü Güldürecek Çocuk Odası Duvar Kâğıdı Modelleri

8. Şirinler duvar sticker’ı

bebek odası duvar yapıştırmaları

3 boyutlu duvar sticker’ları sevilen çizgi filmlere de taşındı. Eskiden biz Şirinler dünyasına misafir olurken şimdi onlar çocuk odası duvarlarıyla bizim odalarımıza misafir olmaya başladılar. Hem erkek hem de kız çocuk odası sticker’ı olarak kullanabileceğin bu duvar aksesuarıyla çocuk odası dekorasyonunu tamamlayabilirsin.

Pek şıklar: Son 5 Yılın En Trend Çocuk Odası Modelleri

9. Hayvanlar duvar sticker’ı

erkek bebek odası sticker

Eğer çocuk odası duvarını renklendirmek için yaratıcı bir şeyler arıyorsan tam senlik bir şeyler bulduk. Yerleşimi konusunda dekorasyonu tamamen sana bırakan sticker’ları kapının üstüne, sağına ve soluna yapıştırarak farklı konseptler oluşturabilirsin. Hayvansever bir çocuğun olsun istiyorsan bu sevimli sticker’lar, çocuk odası dekorunu tamamlamaya çok meraklı görünmüyorlar mı sence de?

Ayrıca Çocuğunun Odası için 7 Farklı Dekorasyon Örneği yazımızdan diğer eğlenceli fikirlerimize mutlaka bak.

10. Kuşlu, kelebekli, çiçekli, ağaçlı duvar sticker’ı

“Çocuk odası mobilyalarımı seçtim ama hala eksik bir şeyler var.” diye kara kara düşünüyorsan bir duvarı boydan boya değiştirebileceğin duvar sticker’ları da yapmışlar. İnsan gerçekten hayret ediyor. Sen çocuk odası dekorasyonun için küçücük bir dokunuş yaparken, çocuğun da bol bol kelebeklere dokunabilecek.

Bol eğlence vaatli: Atlamayı, Zıplamayı, Sallanmayı Seven Minikler İçin 8 Çocuk Odası Dekorasyonu

11. Prenses duvar sticker’ı

bebek odası için duvar stickerları

Eskiden yatak başlarına tül falan takılırdı, hatırlarsın. Artık tül yok, sticker var. Alıyorsun sticker’ı yapıştırıyorsun duvara ve prensesler gibi olan kızının prenses odası hazır!

Üzerinden kalkmak istemeyecek: Odalarda Harikalar Yaratan Çocuk Yatak Modelleri

12. Bulut ve gökkuşağı duvar sticker’ı

bebek odası gökkuşağı sticker

Gerçek hayatta çok nadir gördüğümüz gökkuşaklarını çocuğunla ufacıkken tanıştırmak istersen sana uygun sticker’lar bulduk. Bebek odası duvarlarını süsleyen bulut ve gökkuşağı temalı duvar sticker’ları erkek ve kız çocuk odası dekorasyonu için de çok tercih ediliyor. Dünyalar tatlısı çocuğunun tatlı da bir odası olmasın mı?

Doğadan devam edelim: Doğayı Çocuğunun Odasına Davet Etmenin 10 Dekoratif Yolu

13. Harfli duvar sticker’ı

bebek odası için sticker

Çocuk odası dekorunda eğitici bir şeyler arayanların bir diğer durağı harfli duvar sticker’ları. Bunların rakamlı duvar sticker’ı olan tasarımları da var, seçmek sana kalmış sevgili anne. Eğer istersen bir duvarı harfli sticker’larla süslerken, bir diğer duvar için de rakamlı duvar sticker’ı tercih edebilirsin. İleride tüm harfleri öğreten sen olduğun için çocuğun sana minnettar olacak, hadi iyisin.

Bunlara çok ihtiyacın olacak: Evdeki Oyuncakları Toplama Sorunu İçin 10 Çözüm

14. İsimli duvar sticker’ı

Bebek ve çocuk odası dekorasyonunda sıkça kullanılan aksesuarlardan biri kişiye özel sticker modelleri. Çocuğunun adının yazılı olduğu isme özel duvar sticker’ını birbirinden dekoratif duvar raflarıyla kombinleyerek oda dekorasyonunu tamamlayabilirsin.

O raflar burada: 10+6 Miniş Öneri ile Çocuk Odası Raf Modelleri

15. Boy ölçer uzay duvar sticker’ı

bebek odası yıldız sticker

Uzay ve bilim meraklısı bir çocuğun varsa yıldızlar ve gezegenlerin iç içe olduğu duvar sticker’ıyla ay ay boy ölçümünü yapabilirsin. Boy ölçer duvar sticker’ları çocuk odası dekorasyonunu tamamlamak için hem işlevsel hem de oldukça popülerler.

Bir işlevsel tasarım da böyle gelsin: Dağınıklığa Son: Kullanışlı ve Şirin 10 Oyuncak Sepeti