Bir Hamile Pantolonuyla Yapabileceğin Farklı Kombinler

Hamile pantolonu, her anne adayının gardırobunun olmazsa olmazlarından. Kot pantolonlar, hamile giyimde en sık kullanılan giysiler arasında. Her kıyafetle kullanımı kolay olan siyah renkli bir jean pantolonla yapabileceğin kombinlerde limitleri zorladık. “Ne giysem, nasıl giysem?” derdine son verecek yaratıcı ve şık kombinlerle her güne keyifle hazırlan.

1. Göbeklere rahatlık, kadınlara şıklık getiren hamile tunik kombinleri

Rahatlıklarıyla gönülleri çelen hamile tuniklerinin mevsime göre çeşit çeşit renk ve modelleri var. Bulunduğun mevsime göre kot pantolonlarla birlikte istediğin şekilde kombinleyebilirsin. Tuniğin üzerine uzun bir kolye takıp, eline alacağın şık bir çantayla kombinini daha zarif bir hale getirebilir, daha soğuk havalarda üzerine bir ceket alarak da kullanabilirsin.

Başka neler yapabilirsin: Hamile Tunikleri ile Yapabileceğin Göz Alıcı Kombinler

2. Hamile tişörtleri kombinleriyle cool görünmek çok kolay

Kot pantolon kombinlerinin en aranan parçası kuşkusuz tişörtler. Hamilelik sürecinde de mevsim ayırt etmeksizin sıkça kullanılıyorlar. Bu iki rahat parçayı bir araya getirerek cool bir görünüm yakalayabilirsin. Pantolon üzerine giydiğin hamile tişörtlerini salaş bir hırkayla, kot gömlekle veya deri ceketle kombinleyebilirsin. Soğuk havalarda hamile kabanlarıyla da giyebilirsin. Neşeli şeylerden hoşlanan biriysen pantolon üzerine esprili anne tişörtlerini de kullanabilirsin.

Tüm çeşitleriyle buyursun gelsin: Hamile Tişörtleri ile Hem Şık Hem Rahat Kombinler Yaratmak Elinde!

3. Zarif kombinlerin sırrı hamile gömleklerinde gizli

Kombinlerinde zarif bir dokunuş yakalamak istiyorsan hamile gömlekleri çok işine yarayabilir. Yaz mevsimleri için kolsuz gömlekleri tercih edebilirsin. Beline ince bir kemer ve altına bir topuklu ya da babetle bu kombini tamamlayabilirsin. Bahar ve kış aylarına doğruysa babetlerin yerini botlar ve çizmeler alabilir. Hamile gömlekleriyle yaptığın kombinlerde fötr şapkalar kullanarak daha şık görünebilirsin.

Sen de bunları merak ediyor musun: Anne Adaylarının Hamile Giyimine Dair Merak Ettiği 9 Soru

4. Tek başına star olan hamile pançolarıyla gelen zarafet

Hamile kıyafetleri arasında pançoların özel bir yeri var. Hamile kot pantolonun üzerine giyeceğin düz bir beyaz tişört ve üzerine alacağın bir hamile pançosunu topuklu ayakkabı ya da botlarla tamamla. Pançonun üzerine bir kuşak ya da kemer bağlamak gibi ufak dokunuşlarla kombinine hava kat.

Bunları mutlaka öğren: Püf Noktalarını Veriyoruz: Ucuz Hamile Giyim İçin Bilmen Gerekenler

5. Kış aylarında hamile kazaklarıyla tarz kombinler yarat

Soğuk havalarda vücudunu sıcaklığıyla kuşatan hamile kazaklarıyla tarz kombinler yapmak çok kolay. Daha gündelik kullanımlar için kazağının üzerine deri bir ceket ve spor ayakkabı tercih et, başına da bir bere tak. Şık kombinler içinse hamile pantolonunu topuklu bir botla kombinle, kazağını da havalı bir panço veya ceketle tamamla.

Bunlar da diğer önerilerimiz, bir bak istersen: Hamileler İçin 6 Kış Stili Önerisi

6. Mevsim geçişlerinde hamile hırkalarından vazgeçme

Bahar ve kış aylarındaki mevsimsel geçişlerde hırkalar hayat kurtarıcı. Sen de kot pantolonlarınla yapacağın kombinlerde hamile hırkalarından faydalanabilirsin. İçine V yaka tişörtle birlikte giyebileceğin uzun hırka modellerini beline kuşak veya kemer bağlayarak kullanabilirsin. Kendi tarzına göre kombinini topuklu bir ayakkabı ya da babetle tamamlayabilir, daha cool bir stil için asimetrik kesim hırka ve fötr şapkalardan yararlanabilirsin.

Tek pantolonlu kombinler tamamsa diğerlerine geçebiliriz: Her Stile Uygun Hamile Pantolon Modelleri