Bebek Odası Fikirleri Makaleleri

İşlevselliği ve şıklığı bir arada barındıran bebek odası dekorasyon ürünlerinden, yaratıcı bebek odası fikirlerine, bilmen gerekenleri püf noktalarıyla öğren!

Kız Bebek Odasında Prenses Temasından Sıkılanlar İçin 15 Yaratıcı Öneri

Kız Bebek Odasında Prenses Temasından Sıkılanlar İçin 15 Yaratıcı Öneri

İnternetten kız bebek odası dekorasyon fikirlerine baktığında karşına sürekli tüyler, tüller ve pembeler çıkıyor. Bebek beşikleri adeta birer taht, bebek odası küçük bir saray yavrusu kıvamında hazırlanıyor. Durmadan altına yaptığı, kustuğu ve ağladığı halde sırf kız diye bebeğine prenses muamelesi yapılıyor ve doğruya doğru, bu durumdan biraz sıkıldın değil mi?

Seninle aynı fikirdeyiz. Bu yüzden yaratıcı ve değişik kız bebek odası dekorasyon önerilerimizle karşındayız. Şekilse şekil, ilhamsa ilham.

En Faydalı 7 Bebek Dönence Tavsiyesi

En Faydalı 7 Bebek Dönence Tavsiyesi

Bebek beşiklerinin süslü mü süslü aksesuarı, miniklerin dostu, annelerin kahramanı… Evet, ta kendisi bebek dönenceleri! Yalnızca beşik süsü olmamakla birlikte bebeğinin gelişimini desteklemekte ve tüm dikkatini üzerine toplamakta oldukça maharetli. Faydalarından bahsetmekle yetinmedik, bebek dönence modellerinden de örnekler sunduk. Keyifle oku.

Bebek Odası Dekorasyonunda Dikkat Etmen Gerekenler

Bebek Odası Dekorasyonunda Dikkat Etmen Gerekenler

Bebek odası dekorasyonu denince aklına özenle seçilmiş mobilyalar, cicili bicili eşyalar ve en canlı renkler geliyor olabilir. Ama aslında bebek odası dekorasyonu, bundan çok daha fazlası!

Bebeğinin gelişimi, sağlıklı bir uyku çekmesi ve güvenliği için bebek odası dekorasyonunda dikkat etmen gereken birçok nokta var. Biz senin için bu odaları dekore ederken dikkat etmen gerekenleri sıraladık. Bu yazıyı okumadan bebeğinin odasını dekore etme!

Birbirinden Şirin 8 Bebek Odası Perdesi ile Odalara Güneş Doğuyor

Birbirinden Şirin 8 Bebek Odası Perdesi ile Odalara Güneş Doğuyor

Gün ışığı, kapalı bir alanda dikkatimizi çeken ilk şeylerden biri ve bir odaya girdiğimiz anda gözlerimiz pencerelere çevriliyor. Haliyle bu pencereleri en zarif ve sevimli perdelerle süsleyebilmek önemli. Senin için seçtiğimiz bebek odası perde modelleriyle hem gözün açılsın hem de ufaklığın odası zevkle döşensin.

Bebek Odası Halısını Seçmenin İncelikleri

Bebek Odası Halısını Seçmenin İncelikleri

Bebek odası dekorasyonunda en çok merak edilen noktalardan biri, seçilen ürünlerin sağlıklı olup olmadıkları. Bebeğin için tasarladığın alanın, onun sağlığını riske atmayacak ürünlerden oluşması çok önemli. Bebek odası halısını seçerken nelere dikkat etmelisin? Onun gelişimine katkıda bulunacak halı önerileri neler? Birlikte bakalım.

12 Bebek Odası Halısı ile Hayvanlar Alemini Bebeğinin Dünyasına Taşı

12 Bebek Odası Halısı ile Hayvanlar Alemini Bebeğinin Dünyasına Taşı

Bebek odası halısı seçiminde dikkat etmen gereken en önemli şeylerden biri halının antibakteriyel olması. Bebeğinin şık ve şirin bir odası olması için elimizden geleni yapıyoruz; fakat sağlık her şeyden önce gelir biliyorsun ki.

Hayvan dostu bir çocuğa sahip olmak için bebeğine önce bu sevimlileri tanıtmalısın. Bunu en renkli ve eğlenceli yollardan yaparken, harika bir de bebek odasına sahip olabilirsin. Onlar doğanın içine karışmadan, en sevimli bebek odası halı modellerine hemen bak.

Bebek Odası Dekorasyonu İçin Bütçe Dostu Öneriler

Bebek Odası Dekorasyonu İçin Bütçe Dostu Öneriler

Bebek odası düzenlemek oldukça keyifli ve heyecanlı bir iş! Bebeğinin odası için her ayrıntıyı düşündüğünü ve en eğlenceli şekilde dekore etmek istediğini biliyoruz. Ancak modanın ve beğenilerinin çok çabuk değiştiğinin farkındaysan, aynı zamanda bebek odası dekorasyonu için kısıtlı bir bütçen varsa, bu yazımızı okumadan geçmemelisin.

Odalarda harikalar yaratacak bazı ipuçları ve bütçe dostu dekorasyon önerileri ile karşındayız!

Başlamadan önce bilmen gereken şeyler var: Bebek Odası Dekorasyonunda Dikkat Etmen Gereken 7 Faktör

İnsanı Büyüdüğüne Pişman Eden Aşırı Tatlı Bebek Odası Süsleri

İnsanı Büyüdüğüne Pişman Eden Aşırı Tatlı Bebek Odası Süsleri

Bütün mobilyalar tamam, duvarlar da boyandı, e geriye ne kaldı? Tabii ki işin en zevkli kısmı olan bebek odası süslemesi! Yapacağın minik dokunuşlarla masallar diyarı efektli bir bebek odan olsun istemez misin? Sana ilham verecek en yaratıcı süsleme fikirlerini bir araya getirdik, o da yetmedi el yapımı süslemelerden bahsettik. Neden mi? Bebeğinin kendisi gibi minnoş bir odası olmasını istediğimiz için.

Farklı Tarzlardaki  Bebek Beşikleri ile Dekore Edebileceğin 11 Uyku Alanı

Farklı Tarzlardaki Bebek Beşikleri ile Dekore Edebileceğin 11 Uyku Alanı

Bebek odalarının en önemli parçası hiç şüphesiz bebek beşikleri. Bebeğinin masum rüyalarını göreceği, deliksiz uykularının destekçisi bebek beşikleri ile dekore edeceğin odasını düzenlemek için sabırsızlandığını biliyoruz. Biz de bu yolda sana ilham olsun diye, farklı tarzlardaki bebek beşik modelleri ile dekore edilmiş 11 bebek odası örneğini bir araya getirdik. Bu yazımızı okuyunca, bebeğin için nasıl bir oda dekore etmek istediğini yavaş yavaş kavrayacaksın!

Ama önce ayrıntılarını öğrenmek lazım: Uyuyup da Büyümeden Önce: Beşik Nasıl Seçilir?