Kuko Sanat Atölyesi ve Parti Evi

Kuko Sanat Atölyesi ve Parti Evi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program Tipi

Atölyeler
Oyun Grupları

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Resim Atölyesi
Ritim – Müzik Atölyeleri
Spor- Gelişimsel Hareket Atölyeleri
Yaratıcılık Atölyesi
Yabancı Dil Atölyesi
Drama Atölyesi
Mutfak Atölyesi
Maket – Uçurtma – Oyuncak Yapımı Atölyeleri
Hikaye – Masal Atölyeleri
Bilim – Fen – Doğa Atölyeleri
Ebru – Seramik Atölyeleri
Zeka Oyunları – Kavram Çalışmaları Atölyeleri

Özellik

Beslenme saati
Anne bebekli grup

Hangi yaş grupları için atölyeleriniz mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Hangi yaş grupları için oyun gruplarınız mevcut?

0-1 yaş
1-2 yaş
2-3 yaş

Doğum günü kutlanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Ücretsiz deneme dersiniz var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Kuko Sanat Atölyesi; sanata saygının temel değer olduğu, verimli, yaratıcı eğlenceli bir atölye ortamı sağlarken; genç, çağdaş, bilgili, entelektüel birikime sahip akademik kadrosu ile okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocuklarımızın gelişimlerini sanat ile destekliyor.

Atölyenin eğitim amacı; teknoloji ile aşırı ilişki içerisinde büyüyen, sabırsız, sıkılgan, sakinleşmeyen, dikkati dağınık, aceleci, sadece teknolojik oyunlarla etkileşim kurabilen çocukların yaratıcı düşünmelerini sağlamak, hayal güçlerinin gelişimlerine destek olmak, dikkat yoğunluğunu arttırmak, sorun çözme becerilerini geliştirmek, planlama, organizasyon ve kompoze etme becerisi kazanmalarının yanında, gerçek atölye ortamında eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlamak...

Kuko Sanat Atölyesi; şehrin karmaşasından uzak, bir o kadar da kolay ulaşılabilir konumda, doğa içinde, orman kenarında, balıklı süs havuzu ve geniş bahçesi olan ferah bir mekâna sahip. Yaz döneminde seramik atölyesi, artistik resim atölyesi, juggling yoga , maket atölyesi, oyuncak yapımı, uçurtma atölyesi, drama, yaratıcı yazarlık, ebru atölyesi, tekstil tasarım atölyesi, pandomim, folk atölye, fotoğraf, stop motion, teraryum atölyesi, ritim atölyesi derslerine devam ediliyor.

4 yaşından itibaren çocuklar için ve yetişkinler için sunulan atölye çalışmalarına günlük, haftalık ya da aylık olarak katılım sağlayabilirsiniz.

İletişim

Ihlamurkuyu Mahallesi Nevzat Demir Cad. No: 95 Ümraniye İstanbul (Meydan AVM ve Buyaka'ya 5 dak. Trabzon Park'ın alt girişinde)