Ada Kanlıca Baro Bahçe

Ada Kanlıca Baro Bahçe

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Kapasite

0-25
26-50
51-100
100+

Parti Alanı

Açık Alan
Kapalı Alan

Mekan Özellikleri

Bahçe
Salon
Havuz başı
Oyun alanı
Otopark

Parti Türü

Doğum Günü
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü

Özellik

Yemek servisi
Dışarıdan catering getirme imkanı
Pasta servisi
Dışarıdan pasta getirme imkanı
Fotoğrafçı hizmeti
Fotoğrafçı getirme imkanı
Organizasyon ve süsleme hizmeti
Organizasyon ve süsleme firması getirme imkanı
Palyaço
Yüz boyama
Animatör
İllüzyonist
Kostüm
Yarışma
Karaoke

Parti süresinin sınırı var mı?

Evet
Hayır

Özel menü seçenekleri var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Ada Kanlıca, siz ve misafirleriniz için çok özel bir buluşma noktası… Boğazın hemen yanında, asırlık ağaçların arasında özel anlarınızı taçlandıracağınız eşsiz bir yer. Sadece avukatlara değil tüm misafirlere açık olması, muhteşem kahvaltı menüleri, öğlen ve akşam yemeklerinin yanında; doğum günü, baby shower, happy hour gibi tüm organizyonlarınız için ideal!

Toplamda 4 kattan oluşan Ada Kanlıca; hem düğün, nişan, kına, doğum günü, baby shower, kokteyl, happy hour, mezuniyet ve bekarlığa veda partisi etkinlikleri hem de iş yemekleri ve toplantılarına ev sahipliği yapacak şekilde tasarlandı. Doğal Çim Zeminli ADA Bahçe Türk Dünya Mutfaklarından Lezzetler ADA Restoran ve Localar Çevresi ve tavanı tamamen kapanabilen ve açılabilen ADA Deluxe Eşsiz Boğaz ve Şehir Manzaralı ADA Boğaz

Ada Kanlıca, sahile 100 metre yürüyüş mesafede bulunuyor. Avrupa yakasından geliyorsanız; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü geçtikten hemen sonra Anadolu Hisarı çıkışını kullanarak, Hisar Kalesi ışıklarından sağa dönünce 2 km sonra Kanlıca merkezinde olacaksınız. Mekan, Kanlıca deniz fenerini geçtikten sonra 3. sokaktan içeriye girildiğinde 30 metre sonra sağ tarafta kalıyor.

Dilerseniz; Kanlıca Motor İskelesi'ni (0216- 322 81 93) arayarak Emirgan İskelesi'nden Kanlıca'ya keyifli bir yolculuk da yapabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu her gün, hava koşulları uygun olduğunda, motor seferleri yapılabiliyor.

İletişim

Hacı Muhittin Sokak No:10 Kanlıca Beykoz İstanbul