Bebek Gelişimi

Bebek Gelişimi

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Saç

Bebeğim 5 aylık oldu ama hala çok az saçı var keltoş kızım 2 haftalık çocuğun bile daha çok var çıkar mı acaba ya bide saç yok üşüyor prensesim... devamı

DESTEKSİZ OTURAMAMA !!😔

Merhaba anneler bebeğim 7 ay 10 günlük hala desteksiz oturamıyor ve bu duruma çok üzülüyorum çevremdeki herkes acele etme var daha zamanı diyorlar ama bana sanki çoktan oturması gerekiyormuş gibi geli... devamı

Anne sutu lazim

Ucuz bebeklerimiz icin anne sutune acil ihtiyacimiz var 05345508450... devamı

bebeğimm

kızlar 5 aylık bebekleriniz neler yapıyor... devamı

Büyümek Kolay Değil: Bebeklerde Büyüme Atakları

Bazı zamanlar bebeğinin iştahı coşabilir veya kesilebilir, uykuları bölünebilir ya da saatlerce uyuyabilir, ruh hali aniden değişebilir, kucak isteği artabilir. Bunların hepsi sana bir yerlerden tanıdık mı geliyor? “Bebeğimin neyi var?” diye başlayan tüm sorgulamalarını bir kenara bırak o halde. Bu yaşananlar bebeklerde büyüme ataklarının habercisi. Hadi, daha fazla vakit kaybetmeden ataklara karşı zırh kuşanmaya!

İlk Büyük Mücadele: Emekleme ve Yürüme

Bebeğinin büyüyüp gelişmesini izlerken “Acaba ne zaman emekleyecek?”, “Ne zaman yürüyecek?” gibi soruların cevaplarını merak ediyor, onun bu faaliyetleri kolayca gerçekleşmesi için neler yapabileceğini öğrenmek istiyorsun değil mi?

Bebeğinin en önemli dönüm noktaları olan emekleme ve yürümeye dair ne varsa bu yazıda anlattık!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.